Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Wasza historia fb

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasza historia fb
mysh-sk

mysh-sk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mysh-sk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo!
Jeżeli już taki temat był to proszę skasować jak nie to ok. Po prostu nie znalazłem takiego więc zakładam.
A więc tak:
- mówcie kiedy i jak to się stało że zaczeliście jeździć na fb
- jaki pierwszy blat
- i ułóżcie "drzewo genealogiczne" swoich fb czyli, np. podróbka->deck 1-> deck 2
itp.

pozdro!

Napisane Dec 10, 2007, 8:31 pm
niko

niko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Było to chyba w 6 klasie wiec ok 4 lata temu, zobaczylem u mnie w skateshopie malutka deseczke i odrazu chcialem taka miec ;] Kosztowala 30 zł wiec wtedy wydawalo mi sie ze cena jest ogromna ale mimo to kupilem mojego pierwszedo tech decka (alien workshop danny way).
Techdeck AWS Way->Finewood stary strasznie ale kozacki-> texas k.czerminski -> birds -> finewood z KFS -> ghetto -> birds -> holywood -> alfa. Nie wiem czy mi sie cos nie poj.ebalo z tymi deckami :rolleyes:

Napisane Dec 10, 2007, 8:40 pm
beaverr

beaverr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beaverr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z fb mam styczność hmm z 4lata :)... najpierw zobaczyłem jak mój brat śmiga, chciałem kupić to sobie, ale mama nie pozwoliła. Po dwóch latach kupiłem podróbkę, złamała się, myślę dam se spokój to nie dla mnie sport. Ale odkupiłem blat td od brata i zacząłem śmigać na 2 dzień baba od reli zabrała mi fb i zgubiła... się zniechęciłem. W wakacje brat wziął fb, się zajarałem bo umiałem ollie i w grudniu kupiłem swoje tech decki.
Wczoraj (9 grudnia) minął rok od mojego pierwszego własnego tech decka.

Blaty (nie bedę liczył nie moich): Mitt 1gen (3dni później zamieniłem się) -> Mitt 3gen -> Tech deck -> HW -> Mitt 4gen -> Birds (teraz) -> Mitt 4gen (już go nie ma :)) -> niedługo kupię kolejnego Mitta, pewnie 5gen.

Generalnie jeżdżę 1rok i 1dzień, a w wakacje nauczyłem się czegoś innego... niż podstawy.

Napisane Dec 10, 2007, 8:42 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 8:44 pm przez beaverr
killer25

killer25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to killer25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc przygodę z fb zacząłem w 5 klasie podstawówki (od kupna pierwszego fb w listopadzie minęły 2 lata)...kumpel przyniósł do szkoły Tech Deck'a powell z jakiejś starej generacji pamiętam że trucki były oryginalnie pomalowane na zielono :]...wtedy zrobiłem sobie fingera z tektury i kóleczkami od resoraka jednak po upływie około 2 tygodni kupiłem własnego Tech Deck'a flip'a...trucki się rozpie...rozwaliły więc kupiłem blind'a...potem :
mitt 1 generacja -> mitt 3 generacja ->mitt 4 generacja -> rusties new mold->holywood old mold 4ply z egzotykiem->HW new mold ze zmniejszonym profilem->Alfa z grafiką->finewood old mold->chromosom 24->berlinwood deep concave wide->finewood new mold->holywood super new mold->shortwood normal shape->rusties III-> alfa -> shortwood holland shape NWDC

Napisane Dec 10, 2007, 8:47 pm Ostatnio edytowane Apr 17, 2008, 9:29 pm przez killer25
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a wie tak ziomus mi pkazal fb 3 lata temu byla zajawka i wogole puzniej zrobilem zamorobke traki z lego kolka z resorakow blat z aluminium -> samorobka z tektory -> podrobka ->td birdhouse -> td blind -> hw old model ->rusties old model -> birds -> mitt 4G -> czekam aktualnei na bw deep concave

Napisane Dec 10, 2007, 9:07 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm dużo było podobnych tematów, ale niech stracę.
Wchodzę do szkoły-patrzę, a tam banda starszych znajomych napierdalających jakimiś palcowymi deseczkami, no to co młody Maciuś zrobił? zajarał się max i tak po kolei pożyczał, kupywał... same podróbki, wtedy zamiana na pierwszego td, zajawa max mega pop i w ogóle deck like whoaaaaaa...Potem oczywiście poznałem znanego mi już wcześniej Dziowida(pozdro ziomuś;) ) z którym się znam bardzo dobrze do chwili obecnej, który jako pierwszy miał okleinkę-jako pierwszy którego widziałem, i znowu zajawa max i chęć posiadania takowego fb... wkręciłem się do jednego z pierwszych fb"team'ów"(decki okleinowe) których przedstawicielami byli dziołid i Primus no i oczywiście skołowałem pierwszy blat, potem pierwszy kickflip(nauczony już na lajcie), potem chciałem się max wylansować, no ale cóż życie dzieciaQ'a, dalej się to już potoczyło, a trwa to około 3-4lat;)
nie ma to jak szczera opowiastka;)
decki?

podróba-td-Devil-berlin wood-mitt- holy wood- ghetto- substance-fine wood-rusties-mitt do chwili obecnej;)

Napisane Dec 10, 2007, 9:09 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 9:09 pm przez kocel666
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W moim przypadku, podobnie jak w wielu innych zaczęło się od jazdy na samym blacie tech decka z kolegami na lekcjach. Sam nie pamietam kiedy dokladnie to było, wiem jedynie, że to poczatki gimnazjum (1 klasa gim, początki 2), teraz jestem w 3 LO. Bardzo spodobała mi sie jazda na tamtym blaciku blinda, i wkrótce kupiłem swojego własnego tech decka. Tym już jarałem się niesamowicie, tymbardziej że miał grafikę girla- firmy którą jaram się chyba od zawsze. Jazda na fb z trakami wydawała się znacznie fajniejsza. Z pomocą kumpli opanowałem pierwsze triki. Na lekcjach poszły pierwsze grindy po zeszytach. Coś pięknego
Pierwszy drewniany blat z kolei nabyłem w 1 LO. Był to Berlin Wood. Sam pewnie bym go nie nabył, był dla mnie za drogi. Całe szczęście jednak z pomocą przyszedł... św. Mikołaj, a dokładniej to klasowa wigilia na której to dostałem Berlin Wooda. Oczywiscie nie zasponsorował mi go w całości kumpel, dołozyłem mu chyba 40 zł, ale to zdecydowanie zachęciło mnie do nabycia bw. Pamietam, w tamtym czasie bardzo zazdroscił mi go moj kumpel- louie który też jest ważnym ogniwem wtajemniczenia mnie w fb.

Tech Deck- Berlin Wood- Mitt 1 gen- ShortWood- FineWood- ShortWood/ Texas- ShortWood Holland Shape

*Wymieniłem tylko te deski na których śmigałem dłuższy czas.

Napisane Dec 10, 2007, 9:24 pm
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja historia z FB jest dosyć nudna i nie długa, więc jej nie opiszę. Natomiast decki jakie miałem i mam to: TD -> TD -> Ghetto -> CU

Napisane Dec 10, 2007, 9:42 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2008, 9:30 am przez GrasOne
Scooty

Scooty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Scooty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwszy raz z fb zetknąłem się rok temu ale jeździłem dla jaj.
dopiero od 3 tygodni tak naprawdę ostro
no więc tak:

tech deck->kids->tech deck->berlin wood

Napisane Dec 10, 2007, 9:44 pm
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja założyłem bardzo podobny temat ale dobra tam...
moja historia się zaczęła ok.3 lat temu czyli w 4 klasie, kiedy zobaczyłem jak koledzy jeździli na td no to sam sobie kupił i jeździłem...teraz jestem w 1 gim. Dosyć długo jeździłem i nic mi nie wychodziło pamiętam zajawe jak się zrobiła boardslide'a albo ollie bez podtrzymywania palcem xD no potem to już kacje w kamuflage spotkałem razem z twinkym wielu ciekawych ludzi jak Łozka,krzychab3 i kilku innych (pozdro Rekin !!! :D) niezłe wtedy były jaja jeszcze to pamiętam xD. Mój pierwszy drewniany blat? hah od gościa (mówili na niego na CYFIE dylu) do teraz go mam trochę nie równe dziurki ale dobra ^^. potem już berlinek kozacko odr azu wszyscy się rzucili żeby pojeździć xP no a potem od Sławka sw na allegro teraz na nim jeżdżę już jest nieźle skasowany ale wytrzymały jak żaden inny. Następnie to już różnie było wiele blatów miałem jak rusties'a, texasa i inne polskie a z kołami to już inna historia. Teraz całkiem dobrze mi idzie napewno lepiej niż kiedyś x] a lista blatów?
td 1>td 2>td 3>td 4> td 5>td 6> td 7 pewnie jeszcze kilka ich było xP>blat od Dyla>berlinwood deep concave>shortwood>texas>rusties new mold>rusites new mold>birds 2 forma>mitt 4 gen.>berlinwood wide deep concave    ;]

Napisane Dec 10, 2007, 9:46 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 9:48 pm przez BreakFB
twinky

twinky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twinky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja historia z fingerboardingiem zaczeła się gdzieś z 3 lata temu.Lecz pierwszego td kupiłem bardzo dawno.. byl to td baker :).Następnie długa przerwa.Pewnego dnia jak wracałem z deski z kamu zobczyłem ze kamuflage miał dostawe stuffu miedzy innymi były tam fingerboardy td.Wiec zakupiłem 1 była ostra zajawka bo to był dgk :)Podszedłem do stołu i zaczołem śmigać koledzy to podpatrzyli i też kupili i od tego momentu śmigam bez przerwy.Pamiętam jak w szkole jeżdziliśmy na fb po figurach gemometrycznych(niby takich drogich)xD I dostawaliśmy opieprz o matematyczki/Wtedy sadzałem już pierwsze grindy na 2 palcach...
td-td-westwod-westwood-berlinwood-shortwood-finewood-finewood-finewood :)

Napisane Dec 10, 2007, 9:56 pm
axell66

axell66

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axell66 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja historia zaczęła sie gdzieś rok temu lecz zobaczyłem to forum dopiero 2-3 miechy temu.

Zaczęło sie tak .Pewnego razu wracając ze szkoły zobaczyłem na wystawie sklepu z zabawkami podróbę  za 3,50 zł .Postanowiłem sobie ja kupić .Gdy zajarałem sie tym ze są takie małe deseczki zobaczyłem na opakowaniu napis fingerboard , postanowiłem wpisać ta nazwę do YouTube.com zobaczyłem ze dużo osób sie tym rajcuje wiec obejrzałem kilkadziesiąt filmików instruktażowych jak zrobić ollie po prawie tygodniu wreszcie zacząłem robić ollie w jeździe i miejscu .Przypomniałem sobie ze w Croopie są takie małe deski ,wiec poszedłem do ekspedientki i poprosiłem i pokazanie fingerboarda i zobaczyłem z jakiej to firmy .Na samym początku przeraziłem sie ze ta deseczka kosztuje aż 35 zł .Dlatego zacząłem jej szukać na allegro i kopiłem ja za bodajże 15 zł + przesyłka czekałem z niecierpliwością na paczkę .Na tej właśnie desce na uczyłem sie duże ollie i  i robienie grindów .Później powiedziałem o tym wszystkim koledze a okazało sie ze on już jeździ na fingerboardzie i nawet dobrze .To on nauczył mnie kicka i tak jeździłem na TD do prawie wrzesnia gdy nagle coś mnie naszło by wpisać taka stronę www.fingerboard.pl .Ukazała mi sie strona a.pl Zobaczyłem jak i co jakie firmy są i tak dalej .Wtedy wszedłem na stronkę MITT 'a  i zamówiłem swój pierwszy drewniany deck był to MITT G3 później byl MITT G4 a teraz jeżdżę na mitt G5

podróbka >TD gen. 8 blind > TD gen. 15 birdhouse > TD gen. 20 World Inst. > Mitt gIII > Mitt G IV > Mitt G V

Napisane Dec 10, 2007, 9:59 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to dowiedzialem sie o fb na a.pl i kupilem techdeck i dalej na nich jezdze  |*_*|

Napisane Dec 10, 2007, 10:05 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocel666 powiedział(a):
"(..)potem chciałem się max wylansować, no ale cóż życie dzieciaQ'a, dalej(..)"

Nie ma to jak dla lansu jeździć

Napisane Dec 10, 2007, 10:13 pm
Patbmx

Patbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

;) :P B) :OMoja historia z fingerkiem zaczęla się jakoś 6 miesięcy temu,wracałem ze szkoły i zauważyłem w kiosku zajefajną deseczkę,więc sobie ją kupiłem.Katowałem triki po pare godzin dziennie i nagle przy jakimś triku deska pękła na pół.Jakieś 3 tygodnie póżniej (miki13) przyniósł 5pack tech deck'ów do szkoły i spytałem się go czy by mi nie sprzedał za 20zł,zgodził się  i śmigałem na nowym fingerku.Po jakimś miesiącu deska się rozdupcyła i znowu kupiłem od niego fingera ale już za 15zł B)
No i tak przez miesiąc do 10.12.2007r. miałem go ,i właśnie tego dnia zakupilem sobie Mitta-GIV.Oto moja historia z fingerem B)

podróbka>Tech Deck Word Inst.>Tech Deck World Inst.>Mitt GIV
:rolleyes: :thinking: :cyclops: :stare: ^^) :)

Napisane Dec 10, 2007, 10:49 pm Ostatnio edytowane Dec 10, 2007, 10:50 pm przez Patbmx
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnego słonecznego dnia, 9 letni kamilek zobaczyl na allegro ,, mini deseczke na palce i postanowil ją kupic razem z kolegą. jego triki polegały na nawalaniu w tail i odsuwaniu reki... gdy byl wiekszy( 12/13 lat) pomyslal sobie ze kupi se tech decka i se pojezdzi. i tak w tydzien nauczyl sie popa oliego kika jako tako i 5-5 grind. i tak teraz 14 letni kamil smiga na fb i nagrywa beznadziejne filmy zasmiecajace andera... KONIEC

teH dek( podroba) - teCH deCK- mitt 5 gen. i lux do dzisiaj

Napisane Dec 11, 2007, 1:37 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm moja historia zaczęła się we wrześniu 2005 roku

Pewnego dnia przychodzę sobie do domu , i patrze na moim biurku leży deseczka więc pomyślałem że to prezent od gości którzy przyszli lecz jednak okazało się że to deseczka jednego z gości , taki kolega  ^^) i rozłożyliśmy tor czyli jakieś książki,gazety,szachy,pudełka  :P no i jazda odrazu mi się to spodobało , dowiedziałem się , gdzie takie coś można nabyć i pojechałem i kupiłem mojego pierwszego tech decka był on firmy flip  :)

td flip>td blind>westwood>hooly> niedlugo coś kupujue innego  ;)

Napisane Dec 11, 2007, 1:59 pm
Wentyl

Wentyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wentyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fingerboard zrodzil sie u mnie przez przypadek...nudzilem sie na lekcjach i postanowilem sei czyms zajac:P Zamowilem se tech decka pig i bylo git:D

td pig>mitt>berlinwood juz niedlugo

Napisane Dec 11, 2007, 2:03 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja historia z FB'ingiem zaczela sie w Listopadzie 2004.Tego dnia niezapomne :D
Siedze sobie na anderze jeszcze na starym koncie "kamlo".I nagle patrze dzial FINGERBOARD(po jakis 100 dniach dopiero xD)Wszedlem w galerie i nagle: SZOK!
juz po jakis 2 tyg. kupilem pierwszego TD world industries 11 generacja.A jesli chodzi o blaciki...:
TD>TD>TD>FW>FW>FW Toy Machine Josh Harmony > Mitt 4

Napisane Dec 11, 2007, 8:36 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2008, 10:58 am przez Woodek
dc92

dc92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dc92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wienc tak okolo 6 lat temu moj kumpel przyniusl do sql fb no ijak to bywa wszyscy wow a co to no i mnie to wkrecilo zaczolem od podrubki za 5 zl a gdu juz byla calkiem rozwalna to przezucilem sie na fb td ;] arz w koncu doszlo do tego ze moj ukochany fb zagino w tedy kupilem nowego i pilnowalem go jak oka w glowie ;p ;] a aktualnie ucze sie nowych trickow i jerzdze na rownie ukochanym fb o nazwie b-wood ;] pozdrawiam i zapraszam do mnie ;] thx 4 watch ;p;p;p;p;p;]

Napisane Dec 11, 2007, 8:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja