Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Val di Fassa :P

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Val di Fassa :P, kto tam jedzie?
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto wybiera sie na te ferie w alpy do włoch min.tereny:val gardena,val di fassa i okolica tam gdzie skocznia no i wogóle do włoch?  ;)

Napisane Dec 11, 2007, 5:08 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyżbyś chciał się pochwalić że Ty tam zmierzasz?
Ja nie, wole wyciąg u mnie w miasteczku, hopke sam zrobie... :P

Napisane Dec 11, 2007, 6:25 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wbijam w drugiej połowie stycznia na 10 dni na Marmoladę : )

Napisane Dec 11, 2007, 6:49 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a no ja w tamtym roku też jeździłem na marmoladzie nawet spox było :rolleyes:

Napisane Dec 12, 2007, 12:10 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są tam (na Marmoladzie) jakieś snowparki? Wiem, że w Val Gardenie są 3, ale to stosunkowo daleko...

Napisane Dec 12, 2007, 5:31 pm Ostatnio edytowane Dec 12, 2007, 5:31 pm przez domifinger
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

ja raczej nie widziałem ale nie jestem pewny musisz poszukać w internecie

Napisane Dec 13, 2007, 2:03 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma tam snowparkow, jade w tamte okolice 12-go stycznia ;)

Napisane Dec 15, 2007, 9:20 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

KeRMaR powiedział(a):
Nie ma tam snowparkow, jade w tamte okolice 12-go stycznia ;)

Serio 12 stycznia!!!!!!?????      Ja także 12 stycznia jade może sie spotkamy:)

Napisane Dec 17, 2007, 2:43 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mozliwe. Do jakiej miejscowosci jedziesz? Ja bede mieszkal w Perze, niedaleko Moeny.

Napisane Dec 17, 2007, 4:15 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Ja jade do Canazei blisko miejscowości predazzo (dokładnie nie wiem jak to sie pisze)

Napisane Dec 18, 2007, 8:26 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

właśnie wczoraj przyjechałem i było lajtowo!!!!Wiele snowparków w tym HALPIPE!!!!Śmigaliśmy z teamem jak szaleni a na snowparku jeden koleś (polak)dał nam rade i jest na anderze tylko nie wiem który :mad:

Napisane Jan 20, 2008, 10:29 am
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

@up
Już się tak nie ciesz, bo snowparki i halfpipe są tam co roku... A było do dupy bo pogody nie było.

Napisane Jan 20, 2008, 1:46 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

to tyle że śnieg troche padał ale tak to było super może jeszcze w marcu tam pojade a kto był na zawodach w predazzo?

Napisane Jan 21, 2008, 12:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja