Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Co wybrać na początek?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co wybrać na początek?
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luq4109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam was serdecznie, jakoś po wakacjach miałem kupić lepszy fb, ale jakoś sporo nauki było i sobie jakoś radziłem na jako takim td, teraz postanowiłem wysłać list to św. Mikołaja o nowego pożądnego... B) Jednak ja wszedłem na forum i popatrzałem na różne oferty to sie zgubiłem kompletnie, tyle się tych firm zrobiło od różnego rodzaju części, że ciężko wybrać, no i mam do was kilka pytań, właściwie dwa:
1. Jaki deck??? ( tu jest chyba najtrudniej  :O )
2. Jakie kółka???

Myślę że tape, trucki, slidery, piny, i cala reszta i itp. itd. wezmę od Penta Stuff, chyba że coś innego polecacie, choć wydaję mi się że Penta ma dobry towar. Czekam na odpowiedzi i pozdro...

*Napisane Dec 13, 2007, 10:41 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcesz profil duży czy mały?

Napisane Dec 13, 2007, 10:43 pm
Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deck to polecam ci mitta bo można wybać sobie profil(g5 jest kozak) a kółeczka to polecam birdsy, chyba najlepsze polskie kółka  B)
pozdro

Napisane Dec 13, 2007, 10:44 pm
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luq4109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam nie wiem, ten z td mi sie podoba, jak i z mitta 4 i hollywood tez sie wydaja wpożo

Napisane Dec 13, 2007, 10:45 pm
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ile  masz siana na blat    .a deck birds ....  koła to polecam birdsy  albo te nowe od justi

Napisane Dec 13, 2007, 10:45 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2007, 10:47 pm przez BMXFBSNOW
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Luq4109 powiedział(a):
sam nie wiem, ten z td mi sie podoba, jak i z mitta 4 i hollywood tez sie wydaja wpożo

Mozesz wziac HW, birdsa lub rustiesa. Chyba najlepsze polskie blaty.
Do wyboru, do koloru, sam ubczaj coś w giełdzie, popatrz na fotki

Napisane Dec 13, 2007, 10:46 pm
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

BMXFBSNOW powiedział(a):

ile  masz siana na blat    .a deck birds ....  koła to polecam birdsy  albo te nowe od justi

kasa raczej nie gra roli oczywicie nie przesadzajcie, żeby było ze 100zl z blat  :rolleyes:

Jeżeli chodzi o reszte to chce kupić:

-trucki
-gumki na trucki
-kingpiny na imbus
-piny
-pivoty
-slidery
-talerzyki
-tape
czy coś jeszcze, i czy polecacie Penta Stuff??

Napisane Dec 13, 2007, 10:50 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2007, 11:13 pm przez Luq4109
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok, zostawię ten temat, gdy wszystko sie wyjaśni to zamknę i będę miał wymówkę, żeby wywalać podobne, które powstaną w późniejszym czasie.

Napisane Dec 13, 2007, 11:35 pm
Hoku

Hoku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hoku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym ci polecil ktorys z blacikow mitta (ja jezdze na g5 i uwazam ze jest zajebisty), koleczka to najlepiej chyba birdsy a co do reszty stuffu to polecam ci sprzet od Amoka;p

Napisane Dec 13, 2007, 11:39 pm
ArtsRilo

ArtsRilo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtsRilo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mama mita ale osobiscie wole jezdzic na Holywoodzie i ten deck polecam

Napisane Dec 14, 2007, 6:40 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Luq4109 powiedział(a):

Jeżeli chodzi o reszte to chce kupić:

-trucki
-gumki na trucki
-kingpiny na imbus
-piny
-pivoty
-slidery
-talerzyki
-tape
czy coś jeszcze, i czy polecacie Penta Stuff??

Powiem ci tak: NIe ma co kupować sliderów bo raczej są nieużyteczne. A co do penty to polecam, miły kontakt i wogóle spoko, przesyłka szybko :)

Napisane Dec 14, 2007, 7:45 am
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

hmm. no to może sobie wezmę hollywood i birdsy, bo nie zaglądałem  do birsow, bo coś mi sie kojarzyło że kiedyś były inne, a teraz widzę że birds prawie taki same jak milky które po wakacjach bardzo chwalone były.. czekam na jeszcze jakieś propozycje...

Napisane Dec 14, 2007, 9:01 am
TiX3

TiX3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TiX3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Birdsy nie sa podobne do milkywheels pod zadnym pozorem  :stare:

Napisane Dec 14, 2007, 9:04 am
mario99

mario99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mario99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem hw albo mitt + birdsy z rdzeniami. :rolleyes:

Napisane Dec 14, 2007, 9:30 am
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słyszałem, że spoko jest HW, więc bierz go, a co do kół to bierz Birdsy :)

Napisane Dec 14, 2007, 9:37 am
mario99

mario99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mario99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeździłem na hw i mitt'ach i gorąco mogę ci polecić te blaciki. :rolleyes:

Napisane Dec 14, 2007, 10:00 am
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

to myślę że wezmę na 99% birdsy, a blat hollywood, a co z blatami evolve??

Napisane Dec 14, 2007, 3:38 pm
mario99

mario99

Member
Wyświetl posty

Ten gościu co je robi jest z brazyli , i nawet jak by bylyły w Polsce to i tak drogie w ch.. :rolleyes:

Napisane Dec 14, 2007, 3:58 pm
Luq4109

Luq4109

Member
Wyświetl posty

mario99 powiedział(a):
Ten gościu co je robi jest z brazyli , i nawet jak by bylyły w Polsce to i tak drogie w ch.. :rolleyes:

hehe

A czy polecacie robić piny i wyrywać z trucków gwinty, czy jednak nakrętki, bo słyszalem różne opinie...

Napisane Dec 14, 2007, 4:00 pm
mario99

mario99

Member
Wyświetl posty

puki co zostaw sobie oski one są lepsze, a jak ci sie zgubią to możesz piny zamątowac. ^^)

Napisane Dec 14, 2007, 4:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja