Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gdzie jeździcie zimą?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie jeździcie zimą?, ...
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To co w temacie gdzie jeździcie zimą, a jak nie macie miejscówek to co robicie w zimie?

Napisane Dec 16, 2007, 11:26 am
ClooN

ClooN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ClooN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyjmujesz kółeczka wkładzasz śnieżne płozy i idziesz na stok :P hehehe. A tak na serio to idź do piwnicy albo czekaj aż śnieg zniknie.

Napisane Dec 16, 2007, 11:36 am
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A o kryrtym skateparku to Ty nie słyszałeś?

Napisane Dec 16, 2007, 11:37 am
Codo

Codo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Codo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz... w Polsce nie ma zbyt dużo krytych SP, jak ty masz jakiś blisko siebie to gratuluje:)

Napisane Dec 16, 2007, 12:26 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co ja bym dał żebym mieszkał we Wrocku. Codziennie w zajezdni bym siedział teraz. Albo chociaż żeby u mnie w mieście zrobili chociaż namiot ;] (taki duży oczywiście).

Napisane Dec 17, 2007, 2:12 pm
raczek007

raczek007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raczek007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skate parki i kryte  miejsca ... ^^)

Napisane Dec 17, 2007, 2:22 pm
Lolan15

Lolan15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolan15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas dobiero bedzie na przyszły rok SP :(((  :( :( :(

*Napisane Dec 18, 2007, 1:50 pm
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz więcej szczęścia ode mnie bo u mnie żadnego niema:D ani krytego ani odkrytego:D :cyclops:

Napisane Dec 20, 2007, 6:09 pm
An19

An19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to An19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a u nas nigdy nie bedzie';/ zbyt duże zadupie;'/

Napisane Dec 20, 2007, 7:08 pm
bros92

bros92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bros92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój pierwszy sezon rolkowy i zima ;/ ale nie jest zle tylko jak  kostka na podwórku jest zlodowacowana to nie jezdze tylko biore troche soli na małe kawałki i robie sobie rozbieg i zjad i tak sie bawie:D

Napisane Dec 27, 2007, 10:25 pm
maka11

maka11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też jeżdze czasem jak nie ma śniegu na szczęscie w przyszłym roku ma byc juz skatepark

Napisane Dec 28, 2007, 10:13 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dupa blada pod tym wzgl. w polsce jestesmy daleko za murzajami.

Napisane Jan 2, 2008, 10:58 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musze pojechać do Wrocka przed operacją :/  bo potem 2 sezony moge miec z głowy :/

Napisane Jan 13, 2008, 3:03 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze w garazu  mam takiego manual boxa i mi styka 

Napisane Jan 14, 2008, 5:11 pm
gonzacz

gonzacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gonzacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktoś mieszka w kuj-pom to jest w bydgoszczy i chełmży krytą halke oświetloną z funboxem railami i boxami mają chłopacy

Napisane Jan 14, 2008, 5:27 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obczajcie  >klik< :cyclops: to też jakaś perspektywa, co prawda to nie do końca przypomina rolki i trzeba mieć narciarskie buty, ale może jazda jest podobna  :)

Napisane Jan 14, 2008, 7:33 pm
TruSskawka

TruSskawka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TruSskawka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ClooN powiedział(a):
Wyjmujesz kółeczka wkładzasz śnieżne płozy i idziesz na stok :P hehehe. A tak na serio to idź do piwnicy albo czekaj aż śnieg zniknie.

ja jak mi się już tak nudzi w ziemie że nie mam co wymyśleć do roboty to pykam do piwnicy [ a tam mam nie za dużo miejsca] xDD i śmigam xD ale to wygląda zabujczo xD

Napisane Jan 19, 2008, 12:40 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jeżdżę na lodowisku :P

Napisane Jan 19, 2008, 9:59 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zimą... Wiesz zależy czy jest śnieg czy nie :D Jak nie ma to tam gdzie zawsze (czyt. skateparki, miejscówy w mieście itd.) tylko jakoś grubiej ubrany jestem... Jak jest śnieg to idę do przejść podziemnych albo pod jakieś kryte tereny... pozdro ;]

Napisane Feb 12, 2008, 8:05 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zime jak nie ma sniegu to ide na SP lub na miejscówke w miescie a jak jest snieg to w piwnicy spoko miejscówka :D

Napisane Mar 3, 2009, 3:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja