Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gdzie jeździcie zimą?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie jeździcie zimą?, ...
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To co w temacie gdzie jeździcie zimą, a jak nie macie miejscówek to co robicie w zimie?

Napisane Dec 16, 2007, 11:26 am
Mickey342

Mickey342

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mickey342 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W myślęcinku osttnio byłem tam jest fjny kryty sp fajnie sie nawet śmiga
B)

Napisane Mar 3, 2009, 3:29 pm
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdze w garaży mam tam t wybity jedna duża druga mała(duża robił stolarz) i quatera robionego przez stolarza pozatym mam tam rurke boxa(palete) i to tyle

Napisane Mar 8, 2009, 10:24 am
Shibuto

Shibuto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shibuto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zime nie jezdze, bo nikt nie jezdi  :stare: cale szczescie ze juz sie sezona zaczyna  ^^)

*Napisane Mar 10, 2009, 3:49 pm
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo w garażu samochodowym. albo w piwnicy. zimą zdecydowanie więcej jeżdze na łyżwach. xD

Napisane Mar 10, 2009, 8:21 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatepark kamuflage blucity wawa, co prawda w zimie jest za dużo ludzi, więc najlepiej w tygodniu.pozd

Napisane Mar 10, 2009, 9:01 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umnie za miecha bedzie sp :thinking:

*Napisane Jul 23, 2009, 10:27 am
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak samo jak przez cały rok - dzięki efektowi cieplarnianemu jeździć mogę całym rokiem.
Nawet gdy jest śnieg, lub jest troche zmrożona ziemia da się jeździć :D Oczywiście zależy od rozmiaru "katastrofy".
Niedługo dzieci będą na forach takich jak to pytać czym były łyżwy/narty. :)

Napisane Jul 29, 2009, 9:28 pm
Arek93

Arek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My zrobiliśmy miejscówkę w garażu. Ogólnie to muza gra fajny klimacik i jazda chillu  B)

Napisane Sep 15, 2009, 8:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja