Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » 好ieg z lodowiska.

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
好ieg z lodowiska.
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czy brali軼ie kiedy 郾ieg z lodowiska? Daj za darmo czy trzeba co p豉ci? Ile mo積a wzi望 za jednym razem najwi璚ej? Jak wiadomo zima ju jest ale 郾iegu nie wida jak na razie a poje寮zi by si chcia這...

Napisane Dec 16, 2007, 1:18 pm
BHT

BHT

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BHT zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie s造sza貫m o czym takim. Ko這 mnie na lodowisko (kryte) wje盥瘸 maszyna i poleruje tafle. nie wiem czy ona to zbiera czy co.
Na pewno du穎 trzeba by by這.
Cytuj:
Jak wiadomo zima ju jest ale 郾iegu nie wida jak na razie a poje寮zi by si chcia這...

U mnie jest :P

Napisane Dec 16, 2007, 1:23 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ta maszyna chyba zbiera, nie wiem. Na pewno maj bo s造sza貫m, 瞠 mo積a stamt康 go sko這wa.

Napisane Dec 16, 2007, 1:36 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Julekk6 powiedzia(a):
Ta maszyna chyba zbiera, nie wiem. Na pewno maj bo s造sza貫m, 瞠 mo積a stamt康 go sko這wa.

C騜 to za g逝pi pomys!
Jak sie przejedziesz po wszystkich lodowiskach w kraju to mo瞠 nawet uda Ci sie chopk usypa
XD

Napisane Dec 16, 2007, 1:46 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nawet jak ten 郾ieg by ju mia to si szybko roztopi.

Napisane Dec 16, 2007, 2:06 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

A kto powiedzia 瞠by hopk sypa?? :| 1 kg 郾iegu spokojnie starczy na usypanie podjazdu i odjazdu do jakiej por璚zy w mie軼ie... poogl康aj troch filmik闚 to sie zorientujesz co sie robi jak nie ma 郾iegu...

Cytuj:
Nawet jak ten 郾ieg by ju mia to si szybko roztopi.

U mnie jest temp -1 a poza tym tak szybko sie nie roztopi... na 1 dzie na pewno starczy.

Nie zak豉da貫m tego tematu 瞠by軼ie wyra瘸li swoje opinie na ten temat, bo to mnie nie obchodzi. Chc sie dowiedzie informacji od tych, kt鏎zy to kiedy robili...

Napisane Dec 16, 2007, 2:07 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 2:10 pm przez Julekk6
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Julekk6 powiedzia(a):
A kto powiedzia 瞠by hopk sypa?? :| 1 kg 郾iegu spokojnie starczy na usypanie podjazdu i odjazdu do jakiej por璚zy w mie軼ie... poogl康aj troch filmik闚 to sie zorientujesz co sie robi jak nie ma 郾iegu...

6 w nicku to Tw鎩 wiek?
1 kg 郾iegu to mniej wi璚ej 1 litr wody.
Taka ilo嗆 wystarczy na 3 spore kulki lub jednego ma貫go ba逕ana ale nie na podjazd.

Napisane Dec 16, 2007, 2:34 pm
McCvir

McCvir

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to McCvir zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga powiedzia(a):
Julekk6 powiedzia(a):

6 w nicku to Tw鎩 wiek?
Taka ilo嗆 wystarczy na 3 spore kulki lub jednego ma貫go ba逕ana ale nie na podjazd.

Co ty gadasz?
wystarcz dwa/trzy tygodnie funkcjonowania lodowiska na to aby by豉 kupa 郾iegu(zale篡 tez jakie wielkie jest lodowisko).
Jak nie wiesz to nie gadaj.

Pe軟o wymiarowe lodowisko ma 1800 m2. To wyobra sobie ze z ka盥ego m2 jest 0,25 kg jak nie wi璚ej...

A co do tematu, to s康z, 瞠 je郵i masz czym przetransportowa ten 郾ieg to nie ma problemu. Bo co oni maja z nim robi

Napisane Dec 16, 2007, 2:43 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 2:49 pm przez McCvir
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

Cytuj:
6 w nicku to Tw鎩 wiek?

Nie, to akurat nie jest m鎩 wiek.

McCwir a bra貫 kiedy? Do kogo mam si zwr鏂i? Do kierownika lodowiska czy np wystarczy do obs逝gi?

Napisane Dec 16, 2007, 2:59 pm
McCvir

McCvir

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to McCvir zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Julekk6 powiedzia(a):
Cytuj:
6 w nicku to Tw鎩 wiek?

Nie, to akurat nie jest m鎩 wiek.

McCwir a bra貫 kiedy? Do kogo mam si zwr鏂i? Do kierownika lodowiska czy np wystarczy do obs逝gi?

Spytaj si obs逝gi, najwy瞠j Ci do kierownika skieruj...

Napisane Dec 16, 2007, 4:02 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

OK dzieki bardzo --> tamat do zamkni璚ia.

Napisane Dec 16, 2007, 4:07 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga powiedzia(a):
Julekk6 powiedzia(a):

6 w nicku to Tw鎩 wiek?

Nie wypada zabiera g這su kiedy nie ma si zielonego poj璚ia.

Na ca造m 鈍iecie snowboardzi軼i bior 郾ieg z rolby (maszyny do skrobania tafli lodu) kt鏎a za jednym razem wysypuje oko這 1 tony 郾iegu. U mnie w mie軼ie tak w豉郾ie powstaje 郾ieg na zawody snowboardowe w 鈔odku lata.

Napisane Dec 16, 2007, 4:12 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

McCvir powiedzia(a):
Zyga powiedzia(a):
Julekk6 powiedzia(a):

6 w nicku to Tw鎩 wiek?

Co ty gadasz?
wystarcz dwa/trzy tygodnie funkcjonowania lodowiska na to aby by豉 kupa 郾iegu(zale篡 tez jakie wielkie jest lodowisko).
Jak nie wiesz to nie gadaj.

Pe軟o wymiarowe lodowisko ma 1800 m2. To wyobra sobie ze z ka盥ego m2 jest 0,25 kg jak nie wi璚ej...

A co do tematu, to s康z, 瞠 je郵i masz czym przetransportowa ten 郾ieg to nie ma problemu. Bo co oni maja z nim robi

Nie twierdz, 瞠 na lodowisku l鏚 si nie kruszy pod 造篤ami.
Twierdz, 瞠 z jednego kilograma 郾iegu mo積a co najwy瞠j zrobi ba逕anka. A kto kto na forum pyta czy lodowisko odda mu 郾ieg raczej ci篹ar闚kami tego 郾iegu wozi nie b璠zie. Dodatkowo 鄉iem twierdzi, 瞠 lodowisko pewnie nie dba o to co si z tym lodowym odpadem dzieje i najnormalniej si on topi. Zak豉dajaj帷 瞠 jest tak jak m闚isz to by dawa這 jakie 450 l wody. Pozostaje tylko pytanie dziennie/tygodniowo/miesi璚znie? Co si dzieje z t wod czy jest u篡wana do wyr闚nywania lodowiska?

Dzwonisz. Pytasz. Wiesz.
Temat zostawiam otwarty aby鄉y mogli pozna odpowied.

Wojtass powiedzia(a):

Nie wypada zabiera g這su kiedy nie ma si zielonego poj璚ia.

Na ca造m 鈍iecie snowboardzi軼i bior 郾ieg z rolby (maszyny do skrobania tafli lodu) kt鏎a za jednym razem wysypuje oko這 1 tony 郾iegu. U mnie w mie軼ie tak w豉郾ie powstaje 郾ieg na zawody snowboardowe w 鈔odku lata.

1 tony? Tego nie wiedzia貫m.
Po cz窷ci zwracam honor.  Po cz窷ci bo z jednego kilograma to nadal ba逕an.

Napisane Dec 16, 2007, 4:16 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 4:19 pm przez Zyga
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja widzia貫m jak na lodowisku we Wroc豉wiu jak jeszcze by這 lodowisko w rynku rok temu to zabierali tak wywrotk 郾ieg i tam by豉 co najmniej tona....

Napisane Dec 16, 2007, 4:20 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zbiornik wody mie軼i do 720 litr闚 wody, a zbiornik 郾iegu ma 3 metry sze軼ienne pojemno軼i co daje maxymalnie 3 tony 郾iegu. Jednak 鈔ednio za jednym przejechaniem ca貫j tafli tak jak m闚i wywozi si 1/3 zbiornika bo na tyle te starcza wody w zbiorniku.

Tafla lodu po skrobaniu jest odrazu odnawiana w豉郾ie ze zbiornika rolby i dlatego nie ubywa w tak zastraszaj帷ym tempie.

Co si dzieje ze 郾iegiem z rolby na lodowiskach? Wi瘯szo嗆 nowoczesnych lodowisk jest wyposa穎na w kanalizacj do kt鏎ej to wrzuca si ten 郾ieg gdzie sobie topnieje i odp造wa w sin dal.

Napisane Dec 16, 2007, 4:25 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 4:26 pm przez Wojtass
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja