Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Napoje energetyczne

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Napoje energetyczne, Są wam potrzebne do jeżdżenia?
Komura13

Komura13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Komura13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy pijecie napoje energetyczne jak chodzicie na deske?
Ja zazwyczaj nie potrzebuje ale jak nie mam siły i chciałbym pojeździć to wtedy kupuje sobie jakiś napój i wtedy mam trochę więcej energii...
Czy wam są one potrzebne?

*Napisane Dec 16, 2007, 3:22 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mam doła, dopiero co po szkole lub treningu to piję, ale potem to latam jak kot z pęcherzem, Pudzian po zakoksowaniu i ćpun po zażyciu kolejnego kilograma LSD.

Napisane Dec 16, 2007, 3:29 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O Tak Bardzo Zimne Taigery.. xD

Napisane Dec 16, 2007, 3:39 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tiger, Be!Power i tylko to;]

Napisane Dec 16, 2007, 3:46 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 3:47 pm przez Gutek101
Hesz

Hesz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hesz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najczęściej jakies tam napoje energetyczne z biedronki bo sa tanie i daja kopa.
ale najlepsze to tigery sa :D

Napisane Dec 16, 2007, 4:02 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tigery te w proszku potem z mineralką i jazda :)

Napisane Dec 16, 2007, 4:09 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):

o tak Be!Powery z biedronki 2,5zl/1 litr ^^
osobiscie w tygodniu wypijam na lajcie z 2l energy drinków ;)

Napisane Dec 16, 2007, 4:18 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie lepiej miec kondycje i sie tak nie meczyc zamiast faszerowac sie tymi syntetycznymi wzmacniaczami :)

ps. na mnie one nie dzialaja a kosztuja wiecej niz zwykle napoje, ja wole mineralke :P

Napisane Dec 16, 2007, 4:21 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 4:22 pm przez johnny1
mikpol

mikpol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikpol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taak jestem smakoszem tych specyfików .szczegółnie tiger  i takie "lidlowskie"

Napisane Dec 16, 2007, 4:22 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja niedawno przedawkowałem tigery  :stare: ok 2 litry dziennie chlupałem przez 2 tygodnie. Serce mi biło tak szybko jak by miało wyskoczyc i spac nie mogłem. Wszystko dochodiz powoli do normy :thinking: Ale juz wiecej tego g*wna do japy nie wezmę :rolleyes: Mało na zawałowym nie wylądowałem, wiec przestrzegam :rolleyes:

Napisane Dec 16, 2007, 4:22 pm
Small

Small

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Small zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem tak w wakacje
wszyedłem z chaty o 11 rano wypilem red bulla, pojezdzilem 10 godzin i jak przyszedłem do domu nie mogłem palcem ruszyć, no więc na początku dodaje kopa, a pozniej to masakra :D

a jak cos to max power'y z biedronki :D, tigery gorzkie :D

Napisane Dec 16, 2007, 4:24 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na mentorze wypiłem 12 red bulli i sie trząść zacząłem :D

Napisane Dec 16, 2007, 4:25 pm
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre są ale energii to nic nie dają

Napisane Dec 16, 2007, 4:25 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater93 powiedział(a):
dobre są ale energii to nic nie dają

To w wyjdź na nocną sesje bez tego,flipa ciężko skleić nawet :)
Naprawde moim zdaniem troche dają pałera a co do ceny to Red Bulle są zdecydowanie zaaaaadrogie

Napisane Dec 16, 2007, 5:03 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Redbull, burn, jakies podróbki, tiger i c- ice (ice tea z konopiami - polecam)
W górach piłem non- stop (minimum 1 dziennie) i ostatniego dnia walnelem radioaktywnego pawia.

Napisane Dec 16, 2007, 5:11 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 5:12 pm przez Michaelo0
qbas51

qbas51

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qbas51 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

johnny1 powiedział(a):
wedlug mnie lepiej miec kondycje i sie tak nie meczyc zamiast faszerowac sie tymi syntetycznymi wzmacniaczami :)

ps. na mnie one nie dzialaja a kosztuja wiecej niz zwykle napoje, ja wole mineralke :P

Jestem dokładnie tego samego zdania. Te "cudowne napoje" nie dosyć, że nie działają na mnie to jeszcze są niedobre. A jaki obrzydliwy jest po nich oddech...  :stare:

Lepiej jest pobiegać czy pograć w piłkę i naturalnie "podkręcić" sobie kondycję. Na pewno zdrowszy i dający lepsze efekty sposób.

Napisane Dec 16, 2007, 5:11 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

esteves powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):

o tak Be!Powery z biedronki 2,5zl/1 litr ^^
osobiscie w tygodniu wypijam na lajcie z 2l energy drinków ;)

nie lepiej walic fete? taniej ci wyjdzie :D z energy drinkow red bull jest nawet dorby w smaku ale ja tgo nie pije prawie w ogole tylko czasem gdy ucze sie cala noc itd nie lepiej napic sie kawy?  :stare:

Napisane Dec 16, 2007, 5:15 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No niewiem czy mi jest potrzebne...woda mineralna troche pomaga ale i tak padam po wyczerpujacym dniu.A jak tak to pije Red Bulla lub SoBe(ktora mozna kupic w TESCO-Ruda Śląska)

*Napisane Dec 16, 2007, 5:16 pm
mullen1993

mullen1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście nigdy nie testowałem jak to wniknie na moją jazde :D

Ale musi być ten pierwszy raz  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Dec 16, 2007, 5:47 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mało tego pijam  ale jak już sobie łykne to nic niedaje najwyzej maja dobry smak
tylko sie traci kase

Napisane Dec 16, 2007, 6:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja