Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » snowboard mazury podlasie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
snowboard mazury podlasie, kto?gdzie?
szaolin29

szaolin29

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szaolin29 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest ktos kto mieszka na mazurach i jezdzi na snowboardze?bardziej chodzi mi nawet o jiby bo skakac to nie ma za bardzo gdzie. moze jakas wspolna jazda?moze ktos zna jakies srogie porecze?

Napisane Dec 19, 2007, 8:30 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

js niestety nie znam ale chciałbym sie zapytać przy okazji czy ktoś z okolic puław jeździ na snowboardzie,desce,snowskacie,itp>?

Napisane Dec 20, 2007, 3:24 pm
sl3py

sl3py

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sl3py zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem z mazur ,Mragowo
Jest malutki stok i nowy snowpark
jak cos pisz na gg 11547014

Napisane Dec 20, 2007, 6:01 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A działają armatki?? I co tam w tym snowparku jest??

Napisane Dec 20, 2007, 6:29 pm
sl3py

sl3py

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sl3py zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Armatki nie dzialaja , a igielit jest na pokaz
2 czy 3 boxy
jakies rurki

Napisane Dec 20, 2007, 6:47 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyli nie ma jeszcze jeżdżenia? No bo chyba raczej śniegu tam nie ma jeszcze?

Napisane Dec 20, 2007, 7:52 pm
sl3py

sl3py

Member
Wyświetl posty

Nie , nie można tylko czekać...

Skąd jesteś?

Napisane Dec 20, 2007, 8:57 pm
kedziorMMz

kedziorMMz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kedziorMMz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w okolicy puław to ja jeżdze do Rąblowa choc mieszkam w minsku ale i tak nie ma nic blizej gdzie mozna pojezdzić, w bełchatowie brak sniegu i nasniezania a w rablowie nasniezaja chociaz

Napisane Dec 20, 2007, 9:24 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

"sl3py" powiedział(a):
Skąd jesteś?

Białystok

Cytuj:

w okolicy puław to ja jeżdze do Rąblowa choc mieszkam w minsku ale i tak nie ma nic blizej gdzie mozna pojezdzić, w bełchatowie brak sniegu i nasniezania a w rablowie nasniezaja chociaz

A co tam jest w tym rąblowie? Jakis wyciąg? Bo z tego co mi wiadomo to tam snowparku zadnego nie ma.

Napisane Dec 20, 2007, 9:29 pm
kedziorMMz

kedziorMMz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kedziorMMz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tylko wyciąg, i do tego mały, ale na jedniodniowy wypad na rozgrzewke mozna ...

Napisane Dec 20, 2007, 9:48 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od 3 lat jeźdze w rąblowie jest nawet spoko tylko mała górka tam to tylko na jeden dzień są 3 wyciągi aha i jeszcze w tym roku zbudowali nowy wyciąg gdzieś koło kazimierze wart zobaczyć bo podobno dłużśza niż w rąblowie

Napisane Dec 21, 2007, 2:32 pm
kedziorMMz

kedziorMMz

Member
Wyświetl posty

nie chce chwalić dnia przed zachodem slonca ale chyba w rablowie szykuje sie jakis mały snowpark, bo na kamerce widziałem tam coś stało, zobaczcie sobie :D:D

Napisane Dec 21, 2007, 10:33 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

właśnie zobaczyłem kamerke no i rzeczywiście stoi box i rail alke zobaczyłem też fotke jak kolesie w rąblowie wypożyczyli mountaiboard i śmigali po tym reilu więc nie jestem pewien ale bardzo możliwe że zbudują snowpark tej zimy

Napisane Dec 22, 2007, 9:49 am
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam blisko ale jeżdże na snowskate :P

Napisane Dec 22, 2007, 11:37 am
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

a jeździłeś na snowskacie na wyciągu?Ja tak i zdecydowanie tego odmawiam.Nawet na takim dla małych dziecie nie mogłem wjechać na samą góre ale po trasie nawet nieźle sie jeździ

Napisane Dec 22, 2007, 2:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja