Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Wyciszanie puszek

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wyciszanie puszek, tanio i skutecznie - jak?
damianucha

damianucha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damianucha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio upatrzyłem sobie świetną ścianę ,ale mam problem, bo jakby to powiedzieć, muszę tam pójść za dnia, a lokacja jest na tyle nieprzyjemna, że muszę być cichy jak jakiś agent czy coś. I tu się zaczyn kłopot - te głupie kulki okropnie hałasują i nie mogę nic zrobić! Można je jakoś wyciszyć? Macie na to jakiś dobry sposób , ale tani, bo nie mam zbytnio funduszy

Napisane Dec 20, 2007, 6:22 pm Ostatnio edytowane Dec 20, 2007, 6:23 pm przez damianucha
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

30 zl masz profesjonalny wyciszacz niewiem ja on dziala jak jest zrobiony a nei mozesz zrobic tak ze po drodze robisz isnienie hjak jestes na miejscu podbjegasz malujesz i zmywasz sie ?

Napisane Dec 20, 2007, 6:25 pm
damianucha

damianucha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damianucha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nie da się jakoś taniej? A po drodze nie mogę bo już mówiłem że to takie wredne miejsce że raczej nic się nie da skminić tylko puchę wyciszyć. I uprzedzając oskarżenia: Nie jestem jakimś głupim TOYem

Napisane Dec 20, 2007, 6:30 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są specjalne magnesy którye przykładasz do dna puchy i kulka nie robi hałasu.

Napisane Dec 20, 2007, 6:40 pm
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

damianucha powiedział(a):
Nie jestem jakimś głupim TOYem

wszak jesteś mądry7m tojem i zasługujesz na kartki i ołówki a nie puszki ;)

Napisane Dec 20, 2007, 6:48 pm
Came

Came

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Came zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

romek-ziomek powiedział(a):
damianucha powiedział(a):
Nie jestem jakimś głupim TOYem

wszak jesteś mądry7m tojem i zasługujesz na kartki i ołówki a nie puszki ;)

Taaaaak. Wszyscy zasługują na kartke i ołówek tylko nie ty, więc może nam przysponsorujesz te gadżety żeby nowe talenty miały czym i na czym stawiać swe pierwsze kroki. ;]

Napisane Dec 20, 2007, 6:53 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Came powiedział(a):

Słyszalem własnie o tym ....... ze jest magnez ktory przyczepiasz na spod puszki i kulka wtedy nie lata .... tylko ponoc taki magnes nie jest tez zbyt tani.

Napisane Dec 20, 2007, 7:42 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HonikKOP powiedział(a):
Came powiedział(a):

Słyszalem własnie o tym ....... ze jest magnez ktory przyczepiasz na spod puszki i kulka wtedy nie lata .... tylko ponoc taki magnes nie jest tez zbyt tani.
dokładnie a może sobie spróbuj ze zwykłym magnesem

Napisane Dec 20, 2007, 7:47 pm
KaWuEn

KaWuEn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaWuEn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ten magnez niejest drogi ;p widzialem do gdzies za chyba 17 zł poszukam jeszcze to dam link

Gapa666

Gapa666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gapa666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opis:
"Noc,cisza Yard - a tu kulki słychać 10 razy głośniej " znasz to ? Jak tak - to masz na to odpowiedż - kup ten produkt a sprawę masz rozwiązaną . Pracuj jak Ninja . Pasuje pod wszystkie puszki 400,600 i 750 ml - MONTANA

http://www.montana.com.pl/index.php?a=opis&k=6&id=704

Prosze bardzo...

KaWuEn

KaWuEn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaWuEn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

26 zł:D

ale widze ze kolega wczesniej mnie wyprzedzil xdddd

Napisane Dec 20, 2007, 7:49 pm
Crime49

Crime49

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Crime49 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Magnes Montany kosztuje około 20zł...bo sam go kupiłem... i muszę przyznać że nie żałuje...bardzo dobrze sie sprawuje :) ... serdecznie polecam !    / zwykłe magnesy nic nie dają...albo sie co chwile odrywają. pOzDrOo  !! :)

Napisane Dec 20, 2007, 7:50 pm
damianucha

damianucha

Member
Wyświetl posty

Gapa666 powiedział(a):
Opis:
"Noc,cisza Yard - a tu kulki słychać 10 razy głośniej " znasz to ? Jak tak - to masz na to odpowiedż - kup ten produkt a sprawę masz rozwiązaną . Pracuj jak Ninja . Pasuje pod wszystkie puszki 400,600 i 750 ml - MONTANA

Prosze bardzo...

Już to widziałem a czy nie dałoby taniej? Bo teraz dziury w portfelu świątecznych zakupach i mam szlaban na kieszonkowe. 

Napisane Dec 20, 2007, 7:50 pm
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytania, na które odpowiedzi są jednosłowne bądź jednozdaniowe wysyłaj do Erat0.
Po ch.uj zakładasz temat? O Magnesie Chcesz referat pisać? Czy moze nie wiesz jak "zainstalować" magnes do puszki <lol2>

Napisane Dec 20, 2007, 9:38 pm
ZonkOne

ZonkOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZonkOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak masz w domu jakiś stary głośnik to w nich są magnesy..ja miałem taki jeden stary głośnik i mi idealnie pasował..domowa robota..

Napisane Dec 20, 2007, 10:18 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZonkOne powiedział(a):
jak masz w domu jakiś stary głośnik to w nich są magnesy..ja miałem taki jeden stary głośnik i mi idealnie pasował..domowa robota..

To chyba mu wystarczy

Napisane Dec 21, 2007, 9:53 am Ostatnio edytowane Dec 21, 2007, 9:53 am przez lisek31
xitoo

xitoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xitoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup na Allegro magnes [nie magnez bo to co innego] neodymowy XD  mocno trzyma i nie pusci kulki

Napisane Dec 22, 2007, 6:00 pm
geko

geko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to geko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmmm Mołotowy za ciche maja kałczukową kulke.Nastepna kwestia to wcześniej dobże wymieszaj farby nie powinny tak chałsować

Napisane Dec 22, 2007, 6:24 pm
krzys11

krzys11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzys11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jade na magnesach xD i pomaga XD ale na Allegro jest taki jakby magnez ''Wyciszacz'' ale z 25 zl chyba

Napisane Dec 22, 2007, 6:37 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprey powiedział(a):
HonikKOP powiedział(a):
Came powiedział(a):

dokładnie a może sobie spróbuj ze zwykłym magnesem

Dokladnie, ha
nie moge jakos nikt na to wczesniej nie wpadl.
Za to lepiej kupic SPECJALNY magnes ooo ja

Napisane Dec 23, 2007, 3:11 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja