Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Początki - freestyle.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Początki - freestyle.
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jerzdże kilka sezonów no i miałem przerwę w jeździe jeździłem przez ostatnie 2 sezony po kilka gadzin ale po kilku godzinnej rozgrzewce chce zacząć jeździć freestyle, ale oprócz tego że pierwszy trick to ollie to nie wiem jak miałbym zacząć znam wiele tricków ale nie wiem. liczę na pomoc.
PoZDrO

Napisane Dec 20, 2007, 6:26 pm Ostatnio edytowane Dec 20, 2007, 6:30 pm przez XYVA
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Jerzdże

Na początku naucz się ortografii.

Jeśli masz opanowane wszystkie zwroty, jazdy na krawędzi, hamowanie itp to zacznij sypać sobie mniejsze hopki i ćwicz jakieś 180, potem jakieś graby itd. Potem możesz jeździć po snowparkach i próbować większe hopy alebo boxy czy raile. Oglądaj dużo filmików żeby opanować teorię.

Napisane Dec 20, 2007, 6:33 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha ja to mam snowpark za oknem Łysa Góra - Sopot.

EDIT: Aha a słyszałem że na początek warto się noserolla 180 nauczyć.

Napisane Dec 20, 2007, 6:43 pm Ostatnio edytowane Dec 20, 2007, 9:39 pm przez XYVA
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja