Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Ubrania na snowboard

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubrania na snowboard, Jak ubieracie sie na snowboard??
m12

m12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ubieracie sie na snowboard??

*Napisane Dec 26, 2007, 7:04 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie, kurtka, czapka i buty (ale to nie zawsze)...

Napisane Dec 26, 2007, 9:06 pm
bros92

bros92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bros92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy od temp. jak jest zimno to ubieram sie ciepło :D a jak jest ciepło to ubieram sie cienko np.( spodnie, koszulka, i kurtka)

Napisane Dec 26, 2007, 9:10 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm no zależy jak ciepło i gdzie. Ja np. jak idę na street to spodnie snow z paskiem ale bez żadnej takzwanej bielizny termoaktywnej (no bokserki to standart mieć :P ) longsleve na na klate na to tshirt  albo bluza na to bywa że kurtka. no i czapka new era albo taka zwykła  i czasem bandana. no a jak jade w góry to już trochę ciepelej się ubieram. chodzi mi o wyżej wymienionoa bielizne termoaktywną czyli podkoszulek bez rękawów na to tshirt a potem bluza albo longsleve na nogi kalesonki (echh..) i spodnie snow. no to by było0 na tyle jeśli chodzi o mój set up ubraniowy  :D nie wiem o to chodziło?

Napisane Dec 27, 2007, 3:25 pm
m12

m12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dokładnie to co na demna :):D

Napisane Dec 27, 2007, 3:55 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pogodę dziele na 2:
Zimno pada śniego lub po prostu pada śnieg: Kurtka, bluza, czapka, spodnie.
Nie pada śnieg słońce: Bluza, spodnie, czapka.

Napisane Dec 27, 2007, 4:18 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze mam odzież termoaktywną i czapke ,spodnie snow,bluza albo longsleve a jak jest zimniej do kurtke a i oczywiście gogle :P

Napisane Dec 27, 2007, 8:43 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie, kurtka, czapka, Google (tylko jak pada śnieg), hustka którą obwiązuje się jak kowboj z dzikiego zachodu, bo jak szybko jedziesz wiatr napieprza ci w zęby i po pewnym czasie nie mozesz wytrzymać :|

Napisane Dec 28, 2007, 12:32 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spodnie są najważniejsze, bo dosc czesto siadamy. kask google. grube skarpety, rekawiczki. nie uzywam majtek termoaktywnych zy jak  tam to sie nazywa, ale grubo sie ubieram

Napisane Jan 1, 2008, 1:33 pm
Mlody94

Mlody94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mlody94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam spodnie na deske kurtałe longsleeve chyba że jak zimno naprawde to sweeter pod to oczywiście podkoszulka spodnie od piżamy zamiast kaleson bo ich nie lubie Kask(dla pewności)czasem google i kominiarka i grube skarpetki

Napisane Jan 2, 2008, 12:33 am Ostatnio edytowane Jan 2, 2008, 12:34 am przez Mlody94
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie, longsleeve, koszulka, gogle, czasem sie zdarzy że i buty wezmę, szalik obwiązany pod oczy (kałboj, ninja etc.), czapka, kurtka, rękawiczki, skarpety(jak zimno to grubsze). No i bedzie:D

Napisane Jan 5, 2008, 2:17 pm
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  jak miałem snowboard to w kombinezonie...

Napisane Jan 10, 2008, 5:05 pm
m12

m12

Member
Wyświetl posty

kolega nademna napisal ze w kombinezonie :D ja tez chodze w kombinezonie przynajmniej zimno nie jest :)

Napisane Jan 13, 2008, 11:10 pm
Radek888

Radek888

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radek888 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodnie lord stylez moro biało niebiesko czarne, kurtka też lord stylez w takim samym kolorze czapka jakaś łachowa często jażeniowa i jedziemy !! :cyclops:

*Napisane Jan 16, 2008, 7:50 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koszulka longsleeve (czy jak to sie pisze :PP ), na to kurtka albo bluza+kurtka zaleznie od pogody, spodnie, buciki no i kask z goglami. Zamierzam jeszcze dodac do tego Kowbojska chustke i duzy t-shirt na kurtke. Fajnie to wyglada na filmach ;p

Napisane Jan 27, 2008, 12:06 am
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kombinezon i kurtka a czasem koszulka w zaleznosci od pogody jakies grube w miare skarpety i rekawiczki :P

Napisane Aug 12, 2008, 11:36 pm
various

various

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to various zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ktoś z was zamawiał może ciuchy lub deski i częsci na stronie burtona: www.store.burton.com? jesli tak to ile placi się za przesylke?

Napisane Sep 29, 2008, 8:12 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie na snow, ale na narty wdziewam:
- kask
- gogle
- bandana
- kurtka
- longsleeve
- rękawice
- spodnie
- w miare wysokie skarpetki, gdyż krótkie nie są wygodne

z ubiory to chyba tyle :)

Napisane Sep 29, 2008, 8:47 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezaleznie od pogody zawsze biore:
-google
-czapke (x2 - bo mam jedna megaciepla, a druga cienka)
-rekawiczki (x2 - tak jak wyzej :))
-kurtka
-t-shirt
-bluza
-spodnie
-bokserki
-skarpetki
-plecak, zeby cos zdjac jak bedzie za cieplo :p

Napisane Oct 31, 2008, 8:56 pm
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Warstwowo.
-Oddychająca bielizna
-Koszulka
-Polar
-Kurtka

-Podkolanówki
-Jakieś dłuższe majtki
-Spodnie

Other:
buty, plecak, rekawiczki, czapka

Napisane Dec 26, 2009, 10:59 am Ostatnio edytowane Dec 26, 2009, 11:00 am przez PiTeRxD
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja