Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Ubrania na snowboard

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubrania na snowboard, Jak ubieracie sie na snowboard??
m12

m12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ubieracie sie na snowboard??

*Napisane Dec 26, 2007, 7:04 pm
Norbeusz

Norbeusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Norbeusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malinaa powiedział(a):
Koszulka longsleeve (czy jak to sie pisze :PP ), na to kurtka albo bluza+kurtka zaleznie od pogody, spodnie, buciki no i kask z goglami. Zamierzam jeszcze dodac do tego Kowbojska chustke i duzy t-shirt na kurtke. Fajnie to wyglada na filmach ;p

to z tą koszulką dobry patent jest właśnie wczoraj zakupilem sobie taki t-shirt ;)
a co ja ubieram na deske? koszulke na tak zwane "ramiączka" longsleeve bluza i na to jakis wypasiony t-shirt i jazda na freee ;) aha i  snow spodnie ;D

Napisane Dec 29, 2009, 11:52 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Norbeusz powiedział(a):
Malinaa powiedział(a):
Koszulka longsleeve (czy jak to sie pisze :PP ), na to kurtka albo bluza+kurtka zaleznie od pogody, spodnie, buciki no i kask z goglami. Zamierzam jeszcze dodac do tego Kowbojska chustke i duzy t-shirt na kurtke. Fajnie to wyglada na filmach ;p

to z tą koszulką dobry patent jest właśnie wczoraj zakupilem sobie taki t-shirt ;)
a co ja ubieram na deske? koszulke na tak zwane "ramiączka" longsleeve bluza i na to jakis wypasiony t-shirt i jazda na freee ;) aha i  snow spodnie ;D

ale tall tees pod kurtke ;) bo na kurtke nie fajnie ;D

Napisane Dec 29, 2009, 1:01 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tall longsleeva wkladam w spodnie, zeby w gacie sniegu nie nalecialo :)

Napisane Jan 4, 2010, 2:21 am
ludwig12

ludwig12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludwig12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam takei pytanie, czy moga byc spodnie snowboardowe na narty??

Napisane Jan 25, 2010, 4:16 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ludwig12 powiedział(a):
ja mam takei pytanie, czy moga byc spodnie snowboardowe na narty??

nie, bo beda sie z ciebie smiac na stoku. :confused:

@down: zwlaszcza w taka pogode jak jest teraz.

Napisane Jan 25, 2010, 4:23 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2010, 5:33 pm przez Adi21
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koszula flanelowa musi być !

Napisane Jan 25, 2010, 5:04 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie ubieram ciepło :P

Napisane Jan 29, 2010, 5:28 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kombinezon... powaga

Napisane Jan 29, 2010, 7:58 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
kombinezon... powaga

salo ma kozacki kombinezon:
http://www.twotip.com/media/products/4299/m/salomonconspiracyonepiece0809princex1.jpg

Napisane Jan 29, 2010, 8:43 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja mam akurat Stir Crazy'ego... w moro

Na marginesie... jaram sie oporowo gentelmenem Shaun'a...

http://www.snowboardermag.com/gear/outerwear/burton/burtonmens-noble-gentlemens-jacket-lg.jpg
http://www.eastcoasttradingpost.com/ebayPix/images/BurtonNobelPants1.jpg

Naturalnie set w jednym kolorze

Napisane Jan 29, 2010, 9:27 pm Ostatnio edytowane Jan 29, 2010, 9:50 pm przez ShadowPL
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

mi nie bardzo podchodzi ten gentleman.

ja smigam w seciku kurtka dc (ale nie pamietam modelu wiec nie moge znalezc zdjecia) lub kurtka special blend unit + spodnie special blend annex :) polecam!

http://www.pleasureshop.it/images/Immagine%20430.png

http://www.slopestyleshop.com/shop/images/uploads/nnx_brnbwpld.jpg

Napisane Jan 29, 2010, 11:47 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

te portasy w pytke... zwłaszcza to że wyglądają jakby były na gaciach opuszczone ^^)

Napisane Jan 30, 2010, 12:00 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

no tej kurtki uzywam raczej do chodzenia, a jezdze w takiej:

http://images.usoutdoorstore.com/usoutdoorstore/products/full/dc_sniper_jkt_rcg_09.jpg

grafika identyczna, tylko nie mam takich zje*anych kieszeni na szczescie ;)

Napisane Jan 30, 2010, 12:12 am
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koszulke na to polar i kurtka

Napisane Jan 30, 2010, 12:52 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Ostatnio też wyczaiłem taki secik HH...

http://www.altrec.com/images/shop/detail/swatches/HLY/3.64239_d.jpg
http://www.hellyhansen.com/images/products/376/60227162.jpg

Niestety produkty z pod znaku Helly Hansen zdeczka kosztują. Za ten komplet ok. 2-óch baniek trzeba wybulić... chociaż firma jest klasą sama w sobie.

Napisane Jan 30, 2010, 10:53 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

hm, ja nie lubie kurtek i spodni w ta sama grafike ;)

Napisane Jan 30, 2010, 11:43 pm
MlodyFlp

MlodyFlp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MlodyFlp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
mi nie bardzo podchodzi ten gentleman.

ja smigam w seciku kurtka dc (ale nie pamietam modelu wiec nie moge znalezc zdjecia) lub kurtka special blend unit + spodnie special blend annex :) polecam!

A co to za spodnie na zdj ?? cos nie wyszlo z cytowaniem ;)

Napisane Feb 2, 2010, 8:12 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2010, 9:31 pm przez Adi21
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

jakby ktos potrzebowal kurtek snowboardowych itp to zapraszam :)

Napisane Oct 12, 2010, 9:48 pm
Szpachu

Szpachu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpachu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie kupię jakąś fajną, fioletową czapkę? najlepiej komin, lecz niekoniecznie ;)

Napisane Oct 13, 2010, 5:23 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spodne dc monogram białe, kurtka jakas niezidentyfikowana, ale ciepła i z padami gumowymi czarna z fioletowym wykończeniem, pod nią t-shirt odychający i jak zimno to golfik :D. grube podkolanówy i kask/czapa częściej to pierwsze, bo się po prostu boje ^^

Napisane Oct 13, 2010, 6:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja