Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółeczka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółeczka, oznaczenia
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcę wiedzieć o co chodzi z miękkościami kółeczek ja ja se kupiłem 97a 5 minut temu. chciałbym się dowiedzieć jakie są jeszcz oznaczenia. wprawdzie jeżdże jush ponad pół roku i wcześniej mnie to nie obchodziło.

Napisane Dec 27, 2007, 9:19 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

95a są miękkie
97a są średniej twardości
100a są twarde

do flipów lepsze są twarde kółka bo deska się później nie odbija od nawierzchni ale mocno hałasują, a jak chcesz sobie tylko pojeździc to kup miękkie kółka.

pozdro!

Napisane Dec 27, 2007, 9:23 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2007, 9:23 pm przez Woytaz
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 101A i takie sa jak dla mnie najlepsze... innych nie chce :)

Napisane Dec 27, 2007, 9:25 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jush kupiłem 97a  wiedziałem że dobre bo wcześniej jeździłem na 95a i mi pękły jak wjechało na krawędź banku

Napisane Dec 27, 2007, 9:26 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

jush kupiłem 97a  wiedziałem że dobre bo wcześniej jeździłem na 95a i mi pękły jak wjechało na krawędź banku

Napisane Dec 27, 2007, 9:26 pm
rura

rura

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rura zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"inne oznaczenia" ??
nie chwytam. kolka charakteryzuje przede wszystkim twardosc [A] (to ma jakis zwiazek z twardoscia poliuretanu, z ktorego sa zrobione) i wielkosc [mm] w granicach ok. 50 - 54 mm

Napisane Dec 27, 2007, 9:36 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rura powiedział(a):
"inne oznaczenia" ??
nie chwytam. kolka charakteryzuje przede wszystkim twardosc [A] (to ma jakis zwiazek z twardoscia poliuretanu, z ktorego sa zrobione) i wielkosc [mm] w granicach ok. 50 - 54 mm

dokładnie... i jeszcze jedno;) czym większe tym szybciej się na nich śmiga ale sa tez troszeczke ciezsze i trudniej flipy krecić;)

Napisane Dec 27, 2007, 9:38 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja