Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » zawody !

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zawody !
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktoś z was kiedyś startował w jakiś zawodach snowboardowych ? jeśli tak to w jakich  ? :cyclops:

Napisane Dec 28, 2007, 7:57 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W polsce to zawody są mile widziane więc nie sądze żeby ktoś strartował :P

Aha i trzeba też jeszcze coś umieć na falpaipie(nie wiem jak sie pisze)i na innych przeszkodach

Napisane Dec 28, 2007, 8:11 pm
mysh-sk

mysh-sk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mysh-sk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eddie0 powiedział(a):

falpaip buhahahhahaha :mbounce: hahahahhahaha

Przecież napisał że nie wie jak to się pisze...
Nie każdy musi znać wszystkie nazwy ;]

Napisane Dec 28, 2007, 8:30 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli sie nie ma o czymś pojęcia to po co się odzywać...

Ja bym chętnie zrobił wypad na jakieś zawody. Jeśli ktoś zna to, jak może, niech poda jakąś stronę z info o nadchodzących zawodach czy coś takiego, bo dotychczas nie natknąłem się na coś takiego.

Napisane Dec 28, 2007, 8:44 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

często na otwarcie jakiegoś snowparku organizowane są od razu zawody, a ponadto  to jibby -> takie jak np. te co teraz były [Indoor IV, Działking, czy te warszawskie..] do tego dochodzą zawody na Julianach-> na pewno beda 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, i tego samego dnia będzie też AM Burton w Białce Tatrzańskiej. :) + jakieś zawody z przeróżnych okazji bądź i nie okazji.
gdzieś na kompie mam cały rozkład planowanych imprez, jak znajde to zamieszcze.

Napisane Dec 29, 2007, 10:02 am
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w białce tatrz. są    orgranizowane am burton tak jak powiedzial jaa, ale ja bym byl zainteresowany jakims freeridem...

Napisane Dec 29, 2007, 12:20 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja startowałem w Burtonie w zeszłym roku. W tym roku miałem jechać do holandii na  AM bo ci co wygrali to osoby z mojego klubu :D no cóż... jeszcze jakieś zawody będa

Napisane Dec 29, 2007, 1:35 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja