Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » plexi

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
plexi
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co myslicie o mijscowkach z plexi(czy jak to ise tam pisze)?
jak je sie dobrze wypoleruje to jest bardizej przezroczyste niz szklo
mozna z tego mijscowki robic np: fun box podswietlany od spodu niebieskimi diodami
dawac swoje opinie
pzdr

Napisane Dec 28, 2007, 10:45 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no troche sie to rysuje xD ^^)

Napisane Dec 29, 2007, 3:51 pm
cihy91

cihy91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cihy91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak już to bym to na plat sołu do fb ale na całą przeszkode nie bo troche lekkie a obciąrzyć to h.u.jowo wygląda .

Nie nabijajcie postów, edytujcie je  :rolleyes:  .

Pzdr.

Napisane Jan 6, 2008, 4:31 pm
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo imponujące schody, ale wcześniej nie wiedziałem, że z plexi można miejscówki robić. Jeszcze tutaj link do strony, gdzie można sobie popatrzeć na blaty z plexi -> PLEXI DECKS

P.S.
W ofercie były jeszcze fajne gumeczki :P

Napisane Jan 6, 2008, 9:02 pm Ostatnio edytowane Jan 6, 2008, 9:09 pm przez GrasOne
misq1993

misq1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misq1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrasOne powiedział(a):
Bardzo imponujące schody, ale wcześniej nie wiedziałem, że z plexi można miejscówki robić.

dzieki !

ale ja ich nie robiłem

dostałem je z kiosku i mam jeszcze taki e drugie słuzyły jako półka na fajki chyba :wbounce:

Napisane Jan 6, 2008, 9:05 pm Ostatnio edytowane Jan 6, 2008, 9:05 pm przez misq1993
Cmati1996

Cmati1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cmati1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry, bardzo dobry pomysł a diody cacy jak zrobisz daj linki albo chociaż daj zdjęcie  :rolleyes:

Napisane Jan 6, 2008, 11:53 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

miejscowki 2 juz sa xD
gorzej z diodami  B)
ale cos sie znajdzie xD
moze takie z zapalniczek ?
heh

Napisane Jan 7, 2008, 3:42 pm
lesdektbg

lesdektbg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lesdektbg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Dla wszystkich Jak cos nazywa sie plexa.
2.Uzywa sie tego do wyboru np lapek do plywania.
3.Dodac bajery do miejscówek fajny pomysł. B)

Napisane Jan 9, 2008, 1:15 pm
ppompka

ppompka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ppompka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tyle Ze te plexi trochę drogie nie pamiętam niestety ceny no chyba że ktoś ma niepotrzebną to tak bo jest dosc wytrzymała

Napisane Jan 27, 2008, 8:31 pm
P1OTR4Z

P1OTR4Z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P1OTR4Z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

debilizm. co to ma być? "wieś tuninguje" omg, przecież fingerboard to nie wnętrze tuningowanego auta. mi najbardziej w fingerboardzie podoba sie realizm, a co za tym idzie realne miejscówki. a to co tu widze przypomina mi sceny z filmów s-f. tyle co mam do powiedzenia na ten temat. ZRÓBCIE RAZ COŚ FAJNEGO I PORZĄDNEGO.

Napisane Jan 27, 2008, 10:01 pm
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak Cię tak jara realizm to czemu sam nie staniesz na sb?

Napisane Jan 28, 2008, 9:51 am
kaszana

kaszana

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaszana zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomysł spoko ale dodaj jakieś foty pozdro ;)

Napisane Jan 28, 2008, 3:45 pm
P1OTR4Z

P1OTR4Z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P1OTR4Z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrasOne powiedział(a):

bo nie moge. mam chore kolana cwaniaku.

Napisane Jan 28, 2008, 6:13 pm
szarus

szarus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szarus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bardzo fajny pomysł bo świetnie by wyglądało takie coś podświetlane ale ta cena
mam zdjęcie takiego fingera zobaczcie w moich ulubionych tam jest

Napisane Jan 28, 2008, 9:50 pm
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

P1OTR4Z powiedział(a):
GrasOne powiedział(a):

bo nie moge. mam chore kolana cwaniaku.

Aha, to sorry - nie wiedziałem...

Napisane Jan 29, 2008, 10:50 am
misq1993

misq1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misq1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ARDIAN12 powiedział(a):
miejscowki 2 juz sa xD
gorzej z diodami  B)
ale cos sie znajdzie xD
heh

zapodaj foty !!!!!!

Napisane Feb 6, 2008, 7:15 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

misq1993
ARDIAN12 powiedzial:
miejscowki 2 juz sa xD
gorzej z diodami  B)
ale cos sie znajdzie xD
heh

zapodaj foty !!!!!!

PATRZ MOJA GALERIA!!! MASZ TAM ZDJECIA!!!

Napisane Feb 6, 2008, 7:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja