Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Test Drive Unlimited!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Test Drive Unlimited!, Co sądzicie?
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wam podoba się gra TDU? JA uważam że jest lepsza od większości NFS-ów.
Mam jeszcze pytanie czy jest jakiś sposób żeby dostać się na któreś z lotnis, najlepiej na to największe?
Z góry mówię że nie znalazłem podobnego tematu.

Napisane Dec 31, 2007, 12:24 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem na XBOX360 u brata gierka jest super ale troche inna od NFS to nie ma co porównywać

Napisane Dec 31, 2007, 1:17 pm
margera110

margera110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest kapitalna przynajmniej na xboxie bardzo realistyczna tylko brakuje psujacych sie aut naprawde gra warta polecenia kazdemu maniakowi samochodowemu jak i komuputerowego
PEACE

Napisane Dec 31, 2007, 1:19 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dark07 powiedział(a):

Mam jeszcze pytanie czy jest jakiś sposób żeby dostać się na któreś z lotnis, najlepiej na to największe?

http://pl.youtube.com/watch?v=4Z0iV3RapZ8

Napisane Dec 31, 2007, 1:45 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam, grałem chyba z 3 miechy, po prostu bomba było... Grafa super, gigantyczna mapa i gites samochody... Po jakimś czasie się jednak znudziło. Motorkami się fajnie jeździe  ;).
Tera jest po chyba 40 zł, więc bardzo się opyla.

Napisane Dec 31, 2007, 4:27 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TD:U to gra na wypasie ale porównywanie jej do nfs jest lekko nietrafione unlimited jest jedyny w swoim rodzaju.

Napisane Dec 31, 2007, 6:58 pm
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Dark07 powiedział(a):

http://pl.youtube.com/watch?v=4Z0iV3RapZ8

Dzięki
zdąźyłem sam dojść jak tam wskoczyć. Ja to zrobiłem inaczej i od innej strony i motorem hehe. Teraz szukam drogi na to duże lotnisko żeby testować prędkość aut
:)

Napisane Jan 1, 2008, 4:35 pm
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Test Drive: Unlimited to świetna gierka polecam każdemu kto lubi porządne ścigałki ;]. masa samochodów, ogromna mapa i wiele, wiele innych zalet.
Jedyny problem jaki, wystapił (u mnie ) to fakt , że gra często się "sypała". Zawieszł z niewiadomych przyczyn, najczęściej po wyjściu z jakiegoś salonu samachodowego. ;/

Napisane Jan 1, 2008, 4:38 pm
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Dark07 powiedział(a):

To pytanie już nieaktualne. Wszystko już odkrylem :) B) Ale piszcie dalej co sądzicie!

Napisane Jan 3, 2008, 2:56 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2008, 3:22 pm przez Dark07
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra gra.. szkoda tylko, że ma tak cholernie duże wymagania..

Napisane Jun 30, 2008, 11:47 am
Kacper059

Kacper059

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper059 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra bardzo fajna, najlepsza samochodówka w jaką grałem, bardziej mi sie podoba od NFS... Tylko niektóre wyścigi są za długie, np. jeden wyścig co trzeba było okrążyć całą wyspę zajął mi 40 min. xD i dobrze że za pierwszym razem go wygrałem, bo drugi raz już by mi sie nie chciało :D

Napisane Jun 30, 2008, 5:10 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypas giera i lubie te wyspy;p

Napisane Jun 30, 2008, 5:42 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TA! Wyspy są najlepsze. Grafa, ta przestrzeń. Wszystko jest dopracowane. Np. trawa w większosci wyśćigówkach jest to taki dywan a w TDU jest każde źdźbło. Najfajniej sie po autostradach śmiga. Grałem u kumpla i na PC'cie jest strasznie trudna. Jak u mojego kumpla wyglądała tak że prawie z krzesłą spadłęm to niechce wiedzieć to sie dzieje na np. XBOX'ie.  B)

Napisane Jul 6, 2008, 4:29 pm
Wojttas

Wojttas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojttas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się gra FULWYPAS.Grafika,Aut jest 125,a z Megapackiem jest 134,Zgadzam się z krzagiem że trawa jest spox,a policja...SUPER masz ochotę na pościg to wystarczy walnąć auto jakieś a jeśli nie chcesz policji tomożesz szybko jechać,ale musisz uważać.

SRA SUPER

Napisane Oct 24, 2009, 8:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja