Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » F.E.A.R.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
F.E.A.R., Po prostu MEGA gra
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.Stworzyłem ten temat po to aby się dowiedzieć co sądzicie o tej grze, czy wam się podoba itp.Ja grałem w nią u kumpla bo mam za słabego kompa i gra mnie zadziwiła.Te efekty, AI przeciwników.Ta gra powala

Napisane Jan 6, 2008, 1:15 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooo przeszedłem gra genialna grafa efekty i w ogóle pomysł
ps. mój kumpel twierdzi że tą grę robił psychol o_O

Napisane Jan 27, 2008, 12:21 pm
Treyl

Treyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Treyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ajajajjaj zajebista gra.Wczoraj ja wlasnie skonczylem..i musze powiedziec ze oplacalo sie kupic :cyclops:Polecam A tak przy okazji jaki masz sprzet? Bo u mnie smigal ladnie na AMD Sempron 2300+ 1.58 GHz,256 RAM

Napisane Jan 27, 2008, 12:35 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2008, 12:37 pm przez Treyl
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja grałem tylko w F.E.A.R Combat <wersja, która służy jedynie grze przez neta> i nie przypadło mi do gustu. Ale nie chcę negatywnie oceniać, bo nie grałem w Single Player.

Napisane Jan 27, 2008, 12:50 pm
Siqer94

Siqer94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siqer94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra jest wyjed.w.abiona na maxa niezłą rzeź. A tak wogóle to efekty super itp
COOOOOOl
Oczywiście przeszedłem:)

Napisane Jan 27, 2008, 2:11 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj tą grę przeszedłem.Teraz mam GeForce 7300 gt 1,5gb ramu i procvek AMD Athlon 3000.Ta gra mnie zadziwiła.

Napisane Jan 28, 2008, 5:25 pm
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie przech chwilą przeszedłem podstawke;) Wieczorem zaczne dodatek "perseus mandate". JEszcze nie wiem czy to to samo, czy jakies ulepszenie, ale na pudelku jest napisane ze jest to samodzielny dodatek wiec mysle ze to jakis inne epizod;).
  W podstawowej wersji najlepsze sa ostatnie interwały (tak od 8), bo te wczesniejsze to troche naciągane.

Po prostu " Mistrzowskie połączenie horroru z FPS-em" ;)

Napisane Mar 23, 2008, 1:01 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po obejrzeniu "The Ring" świetną rzeczą byłoby pograć w F.E.A.R ;p

Napisane Jun 30, 2008, 11:26 am
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gralem tylko w wersje multiplayer (Combat) pogralem miesiac moze dwa, po ogarnieciu UA w 100% gra robi sie nudna  :rolleyes:

Napisane Jul 7, 2008, 2:04 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakiś czas temu grałem w tą grę i na prawde spoko mi sie grało, fajne efekty, przeciwnicy tez dobrzy.

Napisane Jul 7, 2008, 2:41 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacka gra, fajne efekty no i klimat :D

@down
no fakt, miejscami straszy nieźle, ale o to chodzi :D

Napisane Jul 7, 2008, 2:45 pm Ostatnio edytowane Jul 7, 2008, 2:53 pm przez BTM
krauzik

krauzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
kozacka gra, fajne efekty no i klimat :D
daj spokój, prawie umarłem jak ją przechodziłem w nocy

Napisane Jul 7, 2008, 2:51 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetna grafika , znakomity klimat , w który łatwo się wczuć , ale wymagania też spore ;)

Napisane Jul 7, 2008, 4:23 pm
Kacper059

Kacper059

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper059 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super gra:D kiedyś grałem u kolegi, fajne efekty itp. :P

Napisane Jul 8, 2008, 7:05 pm Ostatnio edytowane Jul 8, 2008, 7:05 pm przez Kacper059
KanekS

KanekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KanekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeszedłem całą ze 2 albo 3 razy...
Świetna jest. Klimat super i momentami trzyma w napięciu... :)

Napisane Jul 8, 2008, 9:06 pm
Kacper059

Kacper059

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kacper059 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja właśnie ściągam sobie pełną wersje :D będe miał co robić przez wakacje xD

Napisane Jul 9, 2008, 9:37 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja