Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » problem z truckami Royal

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
problem z truckami Royal, mały problem
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupiłem niedawno trucki firmy royal. Chciałem wymienić w nich wymienić gumki bo przecierz są miekkie jak żelki. Gdy już w jednym trucku wymieniłem gumki chciałem zabrać się za drugi , ale zacięła sie nakrętka od kingpina i za ch*ja nie idzie jej odkręcić. Musze to zrobić bo deska skręca jak szalona , a przecierz nie da sie tak jeździć.

CO MAM ZROBIĆ???

*Napisane Jan 6, 2008, 9:41 pm
NeverStand

NeverStand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeverStand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta śrubka od kingpina ci sie wbiła w talerzyk ?

Napisane Jan 6, 2008, 9:42 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy co sie zrobiło... w najgorszym wypadku przetnij kingpina i będziesz mieć 10 zeta wydatku na nowy ale problem z głowy ^^

Napisane Jan 6, 2008, 9:46 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak nakrętka od kingpina może się zaciąć? Może dół kingpina jest strasznie wyrobiony i kręci się razem ze śrubką kiedy próbujesz go odkręcić. Luknij na to.

Napisane Jan 6, 2008, 10:29 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo wyrobił sie gwint na kingpinie z jednej i z drugiej strony. Moj kumpel raz tak mial i juz nieodkreicł teog kingpina. Krecił w jedną i w druga strone i nic sie nie dizłąo. Jeydne wyjscie to przeciąc kingpina albo tak jak mowi lucjusz :rolleyes:

Napisane Jan 6, 2008, 10:32 pm
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lucjusz powiedział(a):
Jak nakrętka od kingpina może się zaciąć? Może dół kingpina jest strasznie wyrobiony i kręci się razem ze śrubką kiedy próbujesz go odkręcić. Luknij na to.

nie te tucki to nówki one musiały takie być od razu. Jakiś szajski egzemplarz. nawet wcześniej ich nie tknąłem one takie juz były na początku.Pudzian by tego nie odkręcił

Napisane Jan 6, 2008, 10:33 pm
wary

wary

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wary zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja bym oddal su ką do reklamacji niech oni kombinują :P a tobie niech wymienią na nowe, a co do kingpina to w niektórych są na stałe jak w tensorach i nie idzie ich wymienić

Napisane Jan 6, 2008, 10:34 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wary powiedział(a):
a ja bym oddal su ką do reklamacji niech oni kombinują :P a tobie niech wymienią na nowe, a co do kingpina to w niektórych są na stałe jak w tensorach i nie idzie ich wymienić

Święta racja ^^ Zamów sobie Tensor Response od bujala, a tamte oddaj do reklamacji.
Kupiłem ten najnowszy model tensorków i jestem z niego full zadowolony.

Napisane Jan 6, 2008, 10:40 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak miałęm ale na tej części trucka gdzie kółeczka przykręcasz gwint mi się zagioł ( tobie mógł się ukryszyć ) i za h*** dla odmiany nie mogłem wkręcić pomogło zrobienie nowego gwintu  ale u ciebie chyba tylko przecięcie tego kingpina się zda . Aha patrzcie jakie wypasione trucki :

http://pl.skate-europe.com/details/45637-trucki_destructo_24ct_limited_edition.html

Napisane Jan 6, 2008, 10:49 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wogóle to nigdy nie kupuj royali, najgorsze trucki, kingpiny łamią się jak zapałki a podstawki pękają jakby były z plastiku.

Napisane Jan 7, 2008, 1:15 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
Wogóle to nigdy nie kupuj royali, najgorsze trucki, kingpiny łamią się jak zapałki a podstawki pękają jakby były z plastiku.

Potwierdzam ... Lipne trucki .. ja mam już trzeci rok Tenosry i trucki kozak .. Nie ma lepszych trucków .. w destructo złamały mi sie oba kingpiny na raz więc tez nie jestem do destructo przekonany ...

Napisane Jan 7, 2008, 1:56 pm
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

dofik123 powiedział(a):
ja tak miałęm ale na tej części trucka gdzie kółeczka przykręcasz gwint mi się zagioł ( tobie mógł się ukryszyć ) i za h*** dla odmiany nie mogłem wkręcić pomogło zrobienie nowego gwintu  ale u ciebie chyba tylko przecięcie tego kingpina się zda . Aha patrzcie jakie wypasione trucki :

http://pl.skate-europe.com/details/45637-trucki_destructo_24ct_limited_edition.html

No dobre traczki w kit ,ale cena jest taka wysoka za ten wygląd  ;)

Napisane Jan 7, 2008, 2:06 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA wiem czy za wygląd sama firma nei jest tandetna penwie za tracki jakieś 200zł a reszta to wygląd lub to , że to jest limitowana seria ;D

Napisane Jan 7, 2008, 2:14 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgłos do reklamacji. gdzie je kupowałeś?!

Napisane Jan 7, 2008, 5:08 pm
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

filipek1 powiedział(a):
zgłos do reklamacji. gdzie je kupowałeś?!

Na francuskim skateshpoie :rolleyes:

Napisane Jan 7, 2008, 5:26 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyscy gadaja zeby ciac kingpina, a ja bym wzial i nakretke przecial od boku (zrobilem tak w jednym truckach przy tych srubkach co trzymia kolka).

Napisane Jan 7, 2008, 5:54 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
zależy co sie zrobiło... w najgorszym wypadku przetnij kingpina i będziesz mieć 10 zeta wydatku na nowy ale problem z głowy ^^

wg mnie nie ma innej rady, chyba ze dycha to dla ciebie wydatek ^^)

Napisane Jan 7, 2008, 6:07 pm
skater93

skater93

Member
Wyświetl posty

Pioterv powiedział(a):
Kancio powiedział(a):

wg mnie nie ma innej rady, chyba ze dycha to dla ciebie wydatek ^^)

no bez jaj 10 zeta to nie majątek niewiem pomysle jeszcze nad tym , mam czas bo pełno śniegu

Napisane Jan 7, 2008, 7:46 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja