Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Jakich tricków nauczyliście s...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakich tricków nauczyliście się w pierwszym sezonie.
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie tak:

Tricki:
Ile czasu jeździliście:
Jakie mieliście warunki do jazdy FS [Czy cały ten czas jeździliście w parku? Czy zbudowaliście se hopke jaka była duża?]:

Dzięki, PoZdr

Napisane Jan 10, 2008, 4:01 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile jeszcze bedzie takich tematów?

Napisane Jan 10, 2008, 4:20 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w pierwszy sezon przejeździłem na dupie...dopiero teraz w drugim już śmigam jak trzeba...:p

Napisane Jan 10, 2008, 4:30 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tak bez jaj szukałem i nie znalazłem więc pytam.

Napisane Jan 10, 2008, 6:39 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Drugi dzień zczaiłem jazde.. I juz Robiłem Ollie, Ollie 180, Buttering... Niedługo znowu na stok!

*Napisane Jan 10, 2008, 8:00 pm
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W pierwszym umialem Methoda,Indym,FS180... :P Co nie zmienia faktu ze czesto lecialem na dupexD

Napisane Jan 11, 2008, 12:14 am
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja postanowiłem opanować dobrze  jazde a potem zaczac robic trudniejsze triki. masz czas.

Napisane Jan 11, 2008, 4:02 pm
Pi3czar

Pi3czar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pi3czar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja fogule ja odrazu zaczołem jezdzic pro mam już 8 sponzoruf... i fymiatam jak nikt z palcem w dupci ale tak na serio to wycinam na sankah

Napisane Jan 12, 2008, 10:18 am
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten rok to mój 1 sezon więc nauczyłem się ollie, fs 180, bs 180, indy, method, 360 bs, no i kombinacja 180 z grabami

Napisane Jan 12, 2008, 11:56 am
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ollie,nollie,fakie ollie , switch ollie ,ollie 180 , ollie 360revert  ,fakie 180 , i raz mi wyszlo nollie 180 i indy

Napisane Jan 18, 2008, 11:34 am
free

free

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to free zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FakieOllie powiedział(a):
ollie,nollie,fakie ollie , switch ollie ,ollie 180 , ollie 360revert  ,fakie 180 , i raz mi wyszlo nollie 180 i indy

Na pewno piszesz o snowboardzie? W innym topicu nie wiesz jak wjechać na krzesełku i zaznaczasz że jesteś początkujący...

Co do tematu, preferuje freeride na dziko, ale nie obejdzie się bez 180-tek i paru grabów :) ale raczej kręci mnie prędkość a nie tricki. Pierwszymi moimi trickami na FS były 180-tki i indy na własnoręcznie zrobionej średniej hopce. Czasem wyjdzie frontside 360, ale ogólnie to jak wspomniałem wolę freeride :) peace.

Napisane Jan 18, 2008, 1:30 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

free powiedział(a):
FakieOllie powiedział(a):

Na pewno piszesz o snowboardzie? W innym topicu nie wiesz jak wjechać na krzesełku i zaznaczasz że jesteś początkujący...

Co do tematu, preferuje freeride na dziko, ale nie obejdzie się bez 180-tek i paru grabów :) ale raczej kręci mnie prędkość a nie tricki. Pierwszymi moimi trickami na FS były 180-tki i indy na własnoręcznie zrobionej średniej hopce. Czasem wyjdzie frontside 360, ale ogólnie to jak wspomniałem wolę freeride :) peace.

ja tak samo jak wyzej

Napisane Jan 19, 2008, 10:13 am
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W pierwszym sezonie to raczej sie uczyłem dobrze zjeżdżać, kilka razy może zrobiłem olke, 180 i nollie.
Drugi sezon zaczął się dość poważniej :) Indy, nosegrab itp

Napisane Jan 24, 2008, 6:58 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja juz jezdze 4 lata...ale mozna powiedziec ze skacze od dwoch lat. Oto co umiem:

360 frontside, 180 bs indy, 180 bs, 180 fs, method, indy, tail grab, melon (srednio wyciagniety) i to chyba wszystko. No i ground tricki typu buttering czy nollie i takie pierdoly....:)

Napisane Jan 26, 2008, 11:50 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

ja w tym sezoine zaczale freestyle i w 2 dni ogarnalem:

fs i bs ollie, bs i fs nollie, switch bs i fs ollie, mute, indy, 50-50 bs boardslide, i wiecej nie mialeem okazji bo  doznnalem powaznej kontuzjii.

Napisane Feb 1, 2008, 6:23 pm
papik9

papik9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papik9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w pierwszym zaliczylem dzrzewo

Napisane Feb 3, 2008, 12:28 am Ostatnio edytowane Feb 3, 2008, 12:28 am przez papik9
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 sezon... hmm... xD przeźmigiwałem stok w szerz i w zdłuż kręcąc sie jak śmigiełko xP i kończąc na dupie...
2 sezon xP tu już sie nauczyłem f/s 180 z hopki, indiego, nosegraba i tailgraba.. ;)
3 sezon - tylko raz byłem na stoku -.- brak śniegu
4 zeson - brak śniegu (ten sezon)

nie mam warunków na snowa a starsi nie chcą ze mną jechać do wisły czy gdzieś na 2-3 dni ;(

Napisane Feb 3, 2008, 9:41 am
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na poczatku to jakies graby robilem typu indy, mute, nosgrab... no i 180

Napisane Feb 7, 2008, 11:08 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W pierwszym sezonie pojechałem do Słowacji, gdzie musiałem się przedzierać między lawiną boazerów, Na stoku była jedna hopa obok wyciągu a 2 odkryliśmy robiąc ścieżki leśne, zawsze przy skoku podjeżdżał mi jakiś narciarz, a nauczyłem się sporo, szybko skręcać co jest bardzo ważne w snowboardzie, 180, nosegrab, indy, melon, tailgrab, i tworzyłem kombinacje...

Napisane Jul 4, 2008, 9:55 am
biki

biki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to biki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pamietamm...
moj 3 zjazd na desce w zyciu i 180 ;D
:)

Napisane Oct 5, 2008, 1:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja