Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » nasza-klasa.pl

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nasza-klasa.pl, internetowy hit
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sadzicie o tej stronie ? a raczej czy macie tam konta? wiekoszsc z nas to mlodzeiz szkolna jeszcze ale mysle kolegow z wczesniejszych klas/szkol mozna znalezc ... a co na to 'starszyzna' ? znalezliscie swoich kolegow ze szkol ?

p.s wczoraj nawet wyczailem takie "podrobki" jak nasz-pobor.pl i ... nasza-cela.pl haha niezle ;D

Napisane Jan 10, 2008, 4:54 pm Ostatnio edytowane Jan 10, 2008, 4:56 pm przez eddie0
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze nasza-klasa.pl to fajny portal.

Napisane Jan 10, 2008, 4:55 pm
TheEnd

TheEnd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheEnd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajny portal. ;]
znalazłam kuzyna, z którym nie widziałam się ok. 4 lat.

Napisane Jan 10, 2008, 4:56 pm Ostatnio edytowane Jan 10, 2008, 4:59 pm przez TheEnd
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja znalazlem swoje dawne klasy, ale nic ciekawego to na tym portalu nie ma. A z serwerami to nie zaszaleli... wieczorem to praktycznie nie da sie wbić.

Napisane Jan 10, 2008, 4:57 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepsze to niz andegrand :rolleyes:

Napisane Jan 10, 2008, 4:58 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BArdzo fajny portal. Ale trzeba przyznać że serwery są przeciążone

Napisane Jan 10, 2008, 5:08 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):

Jak tak psioczysz na tą stronę, to po kiego grzyba tu wchodzisz?  :rolleyes:
Konto mam na nasza-klasa.pl, rzadko tam zaglądam. Założyłem tam swój profil, z nudów i jak na razie nie zagłębiałem się głębiej w tą stronę. :]

Napisane Jan 10, 2008, 5:11 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):
FilipPzn powiedział(a):
MANIEK000 powiedział(a):

Jak tak psioczysz na tą stronę, to po kiego grzyba tu wchodzisz?  :rolleyes:

zeby posmiac sie z takich ciot jak ty

idz ty lepiej spac albo pocwicz swoj ''cy walk'' moze juz wylacz komputer? Wez przestan 13 lat masz i jak wyczytalem masz najlepsze prace na a.pl! Jestes najlepszy na desce chociaz nigdy nie jezdziles.... Aaaa no i ten Bike wymiatasz!

@Topic
Hmm nie mam konta,nie lubie tego portalu...

Napisane Jan 10, 2008, 5:22 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam tam konta, ale moja mama ma bo znalazla swoja klase z LO :rolleyes:

Napisane Jan 10, 2008, 5:29 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem fajny portal, jak na razie mało osób z mojej klasy jest, ale się logują powoli, chociaż z drugiej strony może lepiej żeby się nie logowali :P

Napisane Jan 10, 2008, 6:39 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem tam raz znalazłem klase z podstawówki czy są z gima nie patrzyłem no i jeszcze jest teraz profil mojej teraźniejszej klasy ale jakoś mi się nie chciało na to zarejestrować zobacze może dziś otworze jakiś profil ^^)

Napisane Jan 10, 2008, 6:57 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Internetowy (s)hit.

bash.org.pl powiedział(a):
"Wolno, wolniej, nasza-klasa.pl"

Napisane Jan 10, 2008, 7:34 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hawk-Master powiedział(a):
Internetowy (s)hit.

i wszystko jasne

Napisane Jan 10, 2008, 8:14 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie. Tak tam muli że hooj  :thinking:  Ogólnie pomysł na portal niezły, ale dużo tam nie porobi.

Napisane Jan 10, 2008, 8:37 pm
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):

Dokładnie. Tak tam muli że hooj  :thinking:  Ogólnie pomysł na portal niezły, ale dużo tam nie porobi.

mają nowe serwery  tylko nie wiem czy już zamontowali czy nie  ale mi już nie muli tak jak kiedyś

Napisane Jan 10, 2008, 8:47 pm
Rakanishu

Rakanishu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rakanishu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktualnie nasza klas aśmiga jak rakieta NASA. pozdro

Napisane Jan 10, 2008, 9:35 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
Hawk-Master powiedział(a):
Internetowy (s)hit.

i wszystko jasne

Tak zeby byl lan$ powiem,ze znam autora tego mega laczek txtu.

A sam portal w sumie fajny, ale zaczyna juz sie robic druga fotka.pl

A maniek pewnie poznaje nowych intenrenowych kolegow.

Napisane Jan 10, 2008, 10:15 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ojciec właśnie gdzieś przeczytał, że serwis jest wart 15 milionów zł  :O

Napisane Jan 10, 2008, 10:46 pm
pudini

pudini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pudini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra rzecz na NS:) nie powiem  :rolleyes:

*Napisane Jan 11, 2008, 9:17 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Julekk6 powiedział(a):
Ojciec właśnie gdzieś przeczytał, że serwis jest wart 15 milionów zł  :O

a jak myslisz , ile by byly wart twoje dane ? :) + dane innych osob , "wazniejszych od ciebie"

Napisane Jan 11, 2008, 9:18 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja