Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » [ sonda] zakaz palenia tak / ...

[ sonda] zakaz palenia tak / nie (376 Głosy)
Zakazać w pubach i wydzielić pomieszczenie dla palaczy.  65.96% - 248 głosów
Moja sprawa czy pale!  23.94% - 90 głosów
Nie mam zdania  10.11% - 38 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[ sonda] zakaz palenia tak / nie
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W nawiązaniu do tematu zakaz palenia

Napisane Jan 10, 2008, 11:03 pm Ostatnio edytowane Jan 11, 2008, 9:09 am przez Zyga
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zakazać palenia. Jak się chcą truć to niech się trują w domu. Rodzinie palaczy pewnie też by się przydał ogólny zakaz palenia. Moim zdaniem nie dość że wyrzucają kasę w błoto to jeszcze siebie trują :rolleyes:

Napisane Jan 10, 2008, 11:14 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaznaczyłem 1szą możliwość.

I myślę , że palarnia byłaby lepszym rozwiązaniem (nie każdy lokal stać na uruchomienie nowej sali / pokoju specjalnie dla palących).

Napisane Jan 10, 2008, 11:38 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niech zakażą, będzie spokój. Duszę się gdy czuję dym, od czasu gdy rzuciłem:P Mnie to wkurwia jak kupuję nowy ciuch wystarczy jeden dzień i dzięki mojemu ojcu cały materiał jebie na odległość petami...
PEACE

Napisane Jan 10, 2008, 11:38 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Palić palić palić!!! ja jestem palący i oczywiscie zagłosowałem na "moja sprawa czy pale"

Napisane Jan 11, 2008, 2:11 pm
TheEnd

TheEnd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheEnd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

definitywnie zakazać. dosyć, że w domu się truje, mam robić to jeszcze w miejscach publicznych? nie!

Napisane Jan 11, 2008, 2:19 pm
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

źle ułożone pytanie i odpowiedzi do sondy, więc nie mam jak odpowiedzieć..

Napisane Jan 11, 2008, 2:25 pm
Siqer94

Siqer94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siqer94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zakazać!!!!! U mnie w domu palą i nie chce raczej w miejscach publicznych sie truć.
Bez obrazy ale nienawidzę papierosów strata kasy i zdrowia
Pozdo dal nie palących:] Trzymać tak dalej

Napisane Jan 11, 2008, 2:25 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZAKAZAĆ, ZAKAZAĆ, ZAKAZAĆ.. Nie warto palić marnować sobie życia i wydawać kasy lepiej zbierać to można coś konkretnego kupić.. Nie palę i nie będę palił.. trzeba zakazać palenia wszędzie kiedyś paliłem przez 1 tydzień ktoś mi uświadomił że nie warto.. NIE PALCIE!!!

Napisane Jan 11, 2008, 2:26 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BeatBox powiedział(a):
Palić palić palić!!! ja jestem palący i oczywiscie zagłosowałem na "moja sprawa czy pale"

Zgodzę się tylko z tym że Twoja sprawa że siebie trujesz, ale to że trujesz innych to nie tylko Twoja sprawa.
PEACE

Napisane Jan 11, 2008, 2:55 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
BeatBox powiedział(a):

Zgodzę się tylko z tym że Twoja sprawa że siebie trujesz, ale to że trujesz innych to nie tylko Twoja sprawa.
PEACE

no własnie!! nienawidze tego jak gdzies jestem a tam palą... dusze sie od tego :P

Napisane Jan 11, 2008, 3:26 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZAKAZAĆ!
Ja nie palę, ponieważ ja zdecydowałem że szkoda psuć zdrowie, więc czemu ktoś ma to robić za mnie!

Napisane Jan 11, 2008, 3:29 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście jestem przeciwny paleniu w takich miejscach i widzę, że nie ja jeden  B)

Napisane Jan 11, 2008, 4:16 pm Ostatnio edytowane Jan 11, 2008, 4:17 pm przez Kasper69
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ozyrys...nie każ ludziom co mają robić...Myslicie że nie mam świadomości że mi to dobrze na płuca robi?:) Ale to osobna decyzja każdego. I nikt mi nie będzie zakazywał tłumacząc że to przeszkadza innym a szczególnie w miejscach takich jak PUBy!... na boga....

Napisane Jan 11, 2008, 5:39 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział(a):
I nikt mi nie będzie zakazywał tłumacząc że to przeszkadza innym a szczególnie w miejscach takich jak PUBy!... na boga....

TAK ! na litość boską...co to ma być za pub w którym nie jest tak napalone że da sie siekiere zawiesić ? :U Jak dla mnie takie miejsca stracą swój "urok".

Np. jak pale na "jadalni" w pracy...
ktoś pado - "nie pal bo mi przeszkadza"
ja - "to wyjdź ! :3"

Jestem stanowczo przeciwny temu głupiemu zakazowi.

Napisane Jan 11, 2008, 7:12 pm
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZAKAZAĆ!!!
nie dość że w miejscach publicznych się trują to jeszcze innych będą!!! nie nie nie!!! TAK BYĆ NIE BĘDZIE :rant: !!! :cigar: :arrow2: :shit:

Napisane Jan 11, 2008, 8:32 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytania do sondy ułożone beznadziejnie.

Co to przepraszam będzie za pub z czystym powietrzem : Zero uroku, zapalenie przy szklance dobrego piwka to je to!

Dobrze jest tak jak jest teraz, przecież obowiązuje zakaz w większości miejsc publicznych - przystanki itd, a wątpię żeby ktoś się truł dymem osoby idącej 3m od niego.

Napisane Jan 11, 2008, 8:43 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zakazywac, bo sam nałogowo pale, ale kurva gdzie tu klimat w pubie? to jest coś, zadymiony pub, miła muzyka i piwo. czilałt. nie chcesz palić, to nie palisz, chcesz to palisz. a nie chcesz śmierdzieć fajkami, to nikt cię nie zmusza żebys szedł do baru/pubu. elo

Napisane Jan 11, 2008, 9:16 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zakazać w miejscach publicznych , bo mnie to wkurza jak ktoś mi w r.y dmucha dymem:) ale przedmówca też ma racje:)

Napisane Jan 11, 2008, 9:18 pm Ostatnio edytowane Jan 11, 2008, 9:19 pm przez 1maj
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydzielić osobne miejsca dla palaczy!!!

Napisane Jan 11, 2008, 9:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja