Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Simple Plan !!

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Simple Plan !!, Wasze opinie... ;]
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy słuchacie kapeli Simple Plan? Wg mnie jest to najlepsza kapela ;] Została założona w Kanadzie, gatunek jaki grają to punk/pop punk.
Obecny skład zespołu to:
-Pierre Bouvier (wokal, czasami gitara)
-Chuck Comeau (perkusja)
-Jeff Stinco (gitara i chórki)
-Sebastien Lefebvre (gitara i chórki)
-David Desrosiers (bass i chórki)

Wypowiadajcie się na temat tej kapeli, czy wam się podoba i czy słuchacie ;] Pozdro ;]

*Napisane Jan 11, 2008, 9:57 pm Ostatnio edytowane Jan 11, 2008, 10:00 pm przez Timonek
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś ich słuchałem, dobra kapela. Muzyka przyjazna, można sie zrelaksować i nabrać dobrego humoru. Wokalista ma troche pedalski głos :D, ale da się ścierpieć. Jedna piosenka mnie bardzo wzruszała - Untitled ;]

Napisane Jan 11, 2008, 11:09 pm
TheEnd

TheEnd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheEnd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie SP.
Bardzo podoba mi się piosenka  'when i'm gone'

Napisane Jan 12, 2008, 9:28 am
ErRorka

ErRorka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ErRorka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to jeden z slabszych zespolow .. graja wszytsko pod jeden rytm .. ale jak kto lubi (:

Napisane Jan 12, 2008, 10:45 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mila kapela dla ucha :) dla mniejsc typu basen etc taka muzyka jest w sumie najlepsza ;) moze to nie jest jakies tam mistrzostwo ale kapela gra naprawde fajna muzyke :) ja podobnie jak jakubiks polubilem kawalek 'untitled' ale bardzo lubie tez kawalek 'im just a kid' i 'shut up!' :)

Napisane Jan 12, 2008, 11:08 am
Simpleton

Simpleton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simpleton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubiks powiedział(a):
Kiedyś ich słuchałem, dobra kapela. Muzyka przyjazna, można sie zrelaksować i nabrać dobrego humoru. Wokalista ma troche pedalski głos :D, ale da się ścierpieć. Jedna piosenka mnie bardzo wzruszała - Untitled ;]

ten pedalski głos mnie dobił :P nie no żat oczywiście  :P :P ale tak ogólnie to spoko są  :rolleyes: I "Untitaled" mmm to taki smutne... i ten teledysk...  :( aż mi sie ryczeć chce :P nie no kapela jest spoko :) pozdrawiam!!

Napisane Feb 20, 2008, 3:53 pm
Simpleton

Simpleton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simpleton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli ktoś posiada konto na YouTube.com to zapraszam do zapisywania sie do grupy Simple Plan:) http://pl.youtube.com/groups/sprox  :) pozdrawiam!!  :cyclops: :rolleyes: :P http://pl.youtube.com/groups/sprox  ;) :stare: :stare: :stare:

*Napisane Feb 20, 2008, 3:59 pm
sina

sina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Własnie od niedawna zaczołem ich słuchac i spodobała mi sie ich muza. Ulubiony kawałek - I'm Just A Kid

Napisane Feb 20, 2008, 7:00 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2008, 9:00 am przez sina
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dokladnie srednie sa troche zbyt monotonni na dluzsza mete ale od czasu do czasu mozna sie zrelaksowac przy tej muzyce

Napisane Feb 20, 2008, 7:11 pm
marcinucha91

marcinucha91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinucha91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gówno dla pedałow i emosow z grzywkami

Napisane Feb 20, 2008, 10:42 pm
fafiozo

fafiozo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fafiozo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niepowiem że jest to ekstra kapela ... bo bym skłamał  :mad: są średni .......

Napisane Feb 21, 2008, 7:37 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinucha91 powiedział(a):
gówno dla pedałow i emosow z grzywkami
mimo iz nie jestem emo lubie SP a ze twoje otoczenie mysli o sp tak samo to czemu ty tez tak musisz myslec ;] trzymasz sie ostro stereotypu - blad . jesli wszyscy skini byli by agresywni ludzi w glanach z czerownymi sznorowkami by nie bylo ... wiec zastanow sie nad tym co mowisz ;] a tak wogole emo nie grzywka i nie muzyka tylko EMOCIONAL czyli przekaz swoich emocji ... jesli jestes emocjonalny tzn ze jestes emo - wiec czy to zle - sam nie wiem :] a ze w polsce wyrobil sie stereotyp ze emo koniecznie musi miec grzywe , ubiera sie w ciasne ubrania i prowadzi pamietnik - to wina internetu ...

Napisane Feb 21, 2008, 11:18 pm
Relaxdoit

Relaxdoit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Relaxdoit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Simple Plan is the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  B)

Napisane Mar 15, 2008, 8:22 pm
kr0lik

kr0lik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kr0lik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie SP jest za bardzo 'lajtowe', od czasu do czasu ich słucham, ale preferuję raczej ostrzejsze brzmienia.

Napisane Mar 16, 2008, 8:57 am
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko zespol najlepsze jest when i'm gone , ale wole mocniejsze brzmienia

Napisane Mar 24, 2008, 12:49 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2008, 12:52 pm przez FakieOllie
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FakieOllie powiedział(a):
Haha i ty masz avatar punks not dead, nalać mu!

Napisane Mar 24, 2008, 5:24 pm
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.jedyna zaleta tego zespolu to to ze dobre piwo w ich teledysku dzisiaj przypadkiem zobaczylam i tylko to :P

Napisane Mar 24, 2008, 7:59 pm
Mike95

Mike95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mike95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matek91 powiedział(a):
FakieOllie powiedział(a):
Haha i ty masz avatar punks not dead, nalać mu!

tylko ze on pisze ze woli mocniejsze brzmienia  , chyba chodzi mu ze woli  co innego , i czemu odrazu piszesz zeby nalac ? jestes zalosny

aha zespol nie jest az taki okropny , lepszzy od techna

P.S. TECHNO = SHIT

Napisane Jun 1, 2008, 7:15 pm Ostatnio edytowane Jun 1, 2008, 7:18 pm przez Mike95
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

zetaf powiedział(a):
simple plan to emo shit
a Slipknot to muza dla technobojow ...

Napisane Jun 1, 2008, 10:52 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zetaf powiedział(a):
simple plan to emo shit

Koleś zamilcz już :) Bo się pogrążasz ..

Napisane Jun 1, 2008, 11:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja