Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska pogo

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska pogo, Co myślicie
Jankes4

Jankes4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jankes4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie co myślicie o łożyskach pogo...

Dodany

Napisane Jan 13, 2008, 6:20 pm Ostatnio edytowane May 4, 2010, 9:57 pm przez bydlak
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślę, że soczyste z nich dropsy.

Napisane Jan 13, 2008, 7:08 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są wyjebane cichutkie i wytrzymałe...nie sypią się szybko, fajnie się na nich śmiga

Napisane Jan 14, 2008, 12:43 pm
Siqer94

Siqer94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siqer94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel jezdzi na nich są cichutkie i spox sie smiga na nich pozdro;]

Napisane Jan 14, 2008, 2:16 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2008, 2:16 pm przez Siqer94
David94

David94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to David94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa jak polskie ZERO 'ogulem dobre' B)

*Napisane Jan 14, 2008, 4:33 pm
Teovil

Teovil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Teovil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są zajebiste
*Tanie
*ciche
*Wytrzymałe

-->                  Dobre bo POLSKIE

Napisane Jul 3, 2008, 11:31 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pogo 7 czy mafia 5 będą szybsze?

#kurde, ale chodzi mi o to, że mafia 5 a nie 7, więc nie to samo... To które szybsze?

Napisane Aug 17, 2010, 12:13 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2010, 9:45 pm przez niee
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee powiedział(a):
Pogo 7 czy mafia 5 będą szybsze?

Pogo, mafia i nervous to te same łożyska tylko w innych opakowaniach ;]

Napisane Aug 17, 2010, 3:59 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
są wy*****ne cichutkie i wytrzymałe...nie sypią się szybko, fajnie się na nich śmiga

ja wolę głośne łożyska, większy lans...  :stare:

Napisane Aug 17, 2010, 10:00 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

David94 powiedział(a):

ogółem* trzeba kupić słownik!!

Napisane Aug 17, 2010, 10:02 pm
Misio0

Misio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Misio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pogo jeśli się nie mylę to jest podskrzydł :D nervousa, którego mam łożyska, a te z kolei są wyjechane! jakbyś nei chciałkupować dropsikó polecam nrvs'y abec7 szybkie jak to 7demki i wytzymałe. katuje na nich nieumiejetnie olka i jeszcze sie nei posypały ;]

Napisane Aug 19, 2010, 7:45 pm
zukuxd

zukuxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zukuxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

P18 powiedział(a):
David94 powiedział(a):

ogółem* trzeba kupić słownik!!

Ogółem to nie dubluj postów noobie, masz od tego opcję edytuj . Learn the  :stare:

Napisane Aug 19, 2010, 8:35 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Misio0 powiedział(a):
pogo jeśli się nie mylę to jest podskrzydł :D nervousa,

Chyba się mylisz...;]

Napisane Aug 19, 2010, 10:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja