Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Ochraniacze R.E.D

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ochraniacze R.E.D, opinie na temat ochraniaczy.
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po wielu urazach kości kolenowych postanowiłem kupić sobie ochraniacze. Znalazłem ochraniacze firmy R.E.D. Nie znam tej firmy i chciałem poznać opinie na temat ochraniaczy, jakie produkuje ta firma. Planuje zakup kompletu: na kola i goleń. wyglądają całkiem solidnie co sądzicie?

*Napisane Jan 13, 2008, 10:19 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

firma burtona oni w ogole robia ochraniacze na dsk? :stare: skoro to taka firma a nie inna i jej produkty kosztuja tyle mile kosztuja to ochranicze musza byc wytrzymale

Napisane Jan 13, 2008, 10:39 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raczej 98% uzytkowników tego forum nie jezdzi na codzień w ochraniaczach....a pewnie 70% nigdy w nich niejezdziło. A napewno jzu chyba nikt nie kupuje ochraniacyz patrząc na jakąs tam firme chyba ze kask :rolleyes:

Napisane Jan 13, 2008, 11:21 pm
KubiiSK8

KubiiSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KubiiSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA to tam w ochraniaczach nie jeżdze bo śmigam na streecie.
Ochraniacze są bardziej potrzebne tym co śmigają na vercie.

Napisane Jan 15, 2008, 6:50 pm
bolones

bolones

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bolones zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas na skateparku jest zakaz wchodzenia bez kasku;P
sma mam kask R.E.D kupilem na ***** taki ze moze byc i na snowboard/narty/skateboard a kask jest rewelacyjny bo nie raz tluklem glowa o coaping:]
Pozdro

Napisane Jan 15, 2008, 7:20 pm
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te ochraniacze są w dziale snowboard. Zastanawiam się czy na skateboard by sie nie nadały? Jak myslicie?

Napisane Jan 19, 2008, 7:35 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kask na snow nie nadeje sie na skate bedzie ci za cieplo w glowe :D

Napisane Jan 25, 2008, 12:05 pm
Bialyb4

Bialyb4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bialyb4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nadaly by sie...

Napisane Jan 25, 2008, 12:16 pm
nx12

nx12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nx12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie ochraniacze na rower :P masz na [url=www.rowerowy.com]www.rowerowy.com[/url] mase tego :P

Napisane Jan 25, 2008, 12:36 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh:P no co Ty:P mozesz kupić, ale Twoja sprawa:P

PozDr!!

Napisane Jan 25, 2008, 12:37 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raz jak mialem tak poobijany piszczel ze sie balem wogole wyjsc na deche to założyłem sobie ochraniacz piłkarski i było dobrze, mysle ze nie warto przy kupnie ochraniacza patrzyc na firme i przepłacac.. takie jest moje zdanie

Napisane Jan 25, 2008, 12:40 pm
Swierdziu

Swierdziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swierdziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ochraniacze niby dobra rzecz ale strasznie się źle w nich jeździ , dlatego nie używam ich.

Napisane Jan 27, 2008, 4:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja