Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » wyciagi krzeselkowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wyciagi krzeselkowe
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie jak sie wiezdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

Z gory dzieki za odpowiedz . Jestem poczatkujacy . Aha bedzie ktos z was jezdzil na bialce tatrzanskiej ?
Pozdrawiam

Napisane Jan 18, 2008, 11:44 am Ostatnio edytowane Jan 18, 2008, 3:23 pm przez FakieOllie
free

free

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to free zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FakieOllie powiedział(a):
Mam pytanie jak sie wierzdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

szacun za ten wyraz, zaplułem monitor...

A co do wjazdu, jeśli jesteś naprawdę początkujący to przemyśl czy na górze dasz rade zjechać z krzesełka bez efektownej gleby. Wjeżdżaj tylko z przednią nogą przypiętą, bo z dwoma niewygodnie się siedzi na krzesełku. Popróbuj takie zjazdy na jednej przypiętej nodze na jakiejś góreczce, żeby kawałek zjechać i wyhamować, a później atakuj krzesełko.

I pamiętaj, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :) have fun, peace.

/edit:
offtopic: dla ludzi z wszelkim dysmózgowiem polecam przeglądarkę firefox2, podkreśla błędy zrobione w okienku formularza...

Napisane Jan 18, 2008, 1:21 pm Ostatnio edytowane Jan 18, 2008, 1:23 pm przez free
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ci wygodniej.   

"wierdza"-hahahahaahahahaha, to ci sie udało

Napisane Jan 18, 2008, 1:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na większości wyciągów krzesełkowych obsługa nie puści cię do góry z odpiętą deską (w rękach). Musisz mieć co najmniej jedną nogę przypiętą do deski.

Napisane Jan 18, 2008, 5:05 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba najlepiej mieć jedno wiązanie zapięte (przynajmniej większość, w tym ja, tak ma)

Napisane Jan 18, 2008, 8:47 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Na większości wyciągów krzesełkowych obsługa nie puści cię do góry z odpiętą deską (w rękach). Musisz mieć co najmniej jedną nogę przypiętą do deski.

masz racje ale czasem wpuszczają ,    łatwo się zjeżdza więc sie nie martw

Napisane Jan 18, 2008, 9:53 pm
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko dzieki za odpowiedzi  :P bedzie ktos jezdzil na bialce?

Napisane Jan 19, 2008, 11:04 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do poniedziału (włącznie) ma lać więc odradzam wypady na stok.

Napisane Jan 19, 2008, 11:16 am
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):

Do poniedziału (włącznie) ma lać więc odradzam wypady na stok.

Pogoda narazie jest do D**Y

Napisane Jan 19, 2008, 11:41 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze, że mam ferie dopiero 8 lutego, może do tego czasu zrobi się znowu zimno... ooobyyyyy :

Napisane Jan 19, 2008, 11:52 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Dobrze, że mam ferie dopiero 8 lutego, może do tego czasu zrobi się znowu zimno... ooobyyyyy :

A ja mam ferie teraz i jestem wściekły  :mad: że nie ma tego śniegu. Ferii mam jeszcze tydzień i myśle, że jeszcze pojezdze troche na stoku  :)

Napisane Jan 21, 2008, 3:42 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mareecky powiedział(a):
jak ci wygodniej.   

"wierdza"-hahahahaahahahaha, to ci sie udało

Tobie też sie udało "Wierdza" xD
I racja - jak ci wygodniej.

Napisane Jan 21, 2008, 8:05 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kuzyn i ja w tym roku jeździliśmy na spalenej (słovacja) no i on jeździł z dechą na kolanach raczej a ja normalnie więc to jest kwestia upodobania.

Napisane Jan 22, 2008, 4:25 pm
sernik2526

sernik2526

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sernik2526 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OOO zajechales z tym tematem zal mi sie zrobilo jak to przeczytalem:/Mozesz miec deche na nogach tylko jedna odpieta albo poprostu ja trzymac jaa

Napisane Jan 25, 2008, 7:39 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol...co to za temat wogole...  Wjezdzaj jak Ci wygodnie. Ja osobiscie jak nie ma ludzi to wjezdzam z obiema nogami przypietymi bo nie musze na gorze podpinac. Ale jak ludzi duzo no to po prostu jedziesz jak na orczyku, z jedna noga przypieta do dechy ;p

Napisane Jan 26, 2008, 11:56 pm
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

jezdzilem na bialce i wiem ze lepiej jest z jedna noga , ale nie bede samolubny i nie poprosze o zamkniecie tematu bo sa inni poczatkujacy i moga sie czegos dowiedziec

Napisane Jan 30, 2008, 5:13 pm
evolve1994

evolve1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to evolve1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wjezdzasz z jedna noga przypieta do wiazania i kladziesz deche na takiej polce pod nogami tylko pamietaj odsniez sobie miejsce na polozenie nogi bez wiazania czyli(na naklejona stope antyposlizgowa na blacie) bo jak sie ssiada to jest przypal :)

Napisane Jan 30, 2008, 8:35 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak na orczyku, jedno wiązanie i krzesełko pomiędzy nogi. Ja zmarnowałem 2 wjazdy jak się uczyłem ^^ Za pierwszym tak mnie dziwnie chwyciło i soczyście wyryłem  czołem w zaspę, a drugim razem mniej więcej w połowie trafiłem na... muldę po jakimś narciarzu, który się wyrżnął... Co zakończyło się wysiadką w połowie wyciągu.
Trzeba dobrze odśnieżyć miejsce na które dostawia się drugą nogę, bo jak się będzie chciało skorygować ewentualną "krzywiznę" wjazdu to można zgubić nogę po drodze  ;)
A no i rozłóż dobrze ciężar ciała na nogach, bo jak trafisz na jakąś muldę to Ci się nogi mogą ugiąć =P Pozdro & ćwicz ^^

Napisane Jan 30, 2008, 10:25 pm
blindek

blindek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blindek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Darecko on mówi o wyciągach krzesełkowych a nie o orczykach, ja 2.02 jade na obóz do białki

Napisane Jan 31, 2008, 1:27 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blindek powiedział(a):
Darecko on mówi o wyciągach krzesełkowych a nie o orczykach, ja 2.02 jade na obóz do białki

to sobie jeszcze raz przeczytaj mój post powyżej x_X

Napisane Jan 31, 2008, 3:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja