Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » wyciagi krzeselkowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wyciagi krzeselkowe
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie jak sie wiezdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

Z gory dzieki za odpowiedz . Jestem poczatkujacy . Aha bedzie ktos z was jezdzil na bialce tatrzanskiej ?
Pozdrawiam

Napisane Jan 18, 2008, 11:44 am Ostatnio edytowane Jan 18, 2008, 3:23 pm przez FakieOllie
blindek

blindek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blindek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na krzsełku raczej byś nie wysiadł w połowie drogi bo byś sie poobijał albo połamał i jak 4 lub 5 metrów nad ziemią możesz trafić na muldę?? :thinking:

Napisane Jan 31, 2008, 5:09 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2008, 5:13 pm przez blindek
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przednia noga przypieta do wiazania. tam jest taka tabliczka, ale mozesz miec w rekach.

Napisane Feb 4, 2008, 7:29 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blindek powiedział(a):
na krzsełku raczej byś nie wysiadł w połowie drogi bo byś sie poobijał albo połamał i jak 4 lub 5 metrów nad ziemią możesz trafić na muldę?? :thinking:

Ja mówie o Łysej Górze, tam są wszystkie wyciągi nisko usadowione i tak czy inaczej trzeba sunąć po ziemi xdd  Nie wiem jak gdzie indziej, narazie miałem okazje na stoku pośmigać tylko na łysej.

P.S Nigdy nawet nie widziałem wyciągów 5m nad ziemią, są takie w Polsce? Jak tak, to raczej nie wejdziesz na nie z jedną nogą przypiętą ~~

Napisane Feb 6, 2008, 5:21 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2008, 5:23 pm przez Darecko
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chocby Laskowa ....

www.laskowa-ski.pl

Napisane Feb 6, 2008, 5:51 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siudek powiedział(a):
chocby Laskowa ....

www.laskowa-ski.pl

O kurde, super to wygląda.  :O Chyba namowie rodzicow zeby tam pojechac na ferie  :) 
Ale tak czy inaczej, moim zdaniem autorowi tematu chodziło o te wyciągi przy ziemi  ;)

Napisane Feb 7, 2008, 2:28 pm
FakieOllie

FakieOllie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FakieOllie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Darecko powiedział(a):
siudek powiedział(a):
chocby Laskowa ....

www.laskowa-ski.pl

O kurde, super to wygląda.  :O Chyba namowie rodzicow zeby tam pojechac na ferie  :) 
Ale tak czy inaczej, moim zdaniem autorowi tematu chodziło o te wyciągi przy ziemi  ;)

chodzilo mi o te 5 m nad ziemia

Napisane Feb 8, 2008, 4:40 pm
XYVA

XYVA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XYVA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam jezdze z jedna noga i czasami zaliczam gleby czy warto kupic naklejke antyposlizgowa ?

Napisane Feb 18, 2008, 3:13 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naucz sie pisac. ja mam jedna przywiozana- przod. wsiadalbym z obiema zawiazanymi ale pozadkowi sie strzępią.  :stare:

Napisane Feb 18, 2008, 9:41 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na poczatku trzymaj w rekach jak bedziesz sie czul pewnie to na nogach (tylko 1 wiazanie zaczepione musisz miec.Nie obal sie tylko

Napisane Feb 18, 2008, 10:25 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kilka lat temu gdy zaczynałem jeździć najłatwiejszym sposobem wydawało mi się trzymanie deski w rękach, zahaczasz wiązaniem o barierkę bezpieczeństwa, a nogą przytrzymujesz dolną część o ten podest pod nogi, gdy nauczysz się dobrze jeździć to możesz zapiąć przednie wiązanie a drugą nogą się odpychać łatwiej przemieszczać się tak w kolejce do wyciągu niż mieć zapięte obie nogi, bo jak się przewrócisz to szyscy lecą jak domino :P

Napisane Jul 1, 2008, 12:13 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xD jakos nie mialem problemu z krzeselkami. najgorsze jest chodzenie z jedna noga w wiazaniu XD smieszne gleby czasem

Napisane Jul 1, 2008, 12:55 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz odpiąć tylne wiązanie i tak wsiąść.

Napisane Jul 29, 2008, 2:17 pm
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trza tylną noge wypiąć. kiedys mozna było z wypieta deską ale ostatnio jak bylem w gorach to zawracali z kolejki i kazali sie wpinac :cyclops: :cyclops:

Napisane Jul 29, 2008, 7:47 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lecz jeżeli umiesz wykorzystywać poprawnie moment rozpędu to możesz wsiąść na wyciąg nawet z wpiętymi obiema nogami... :)

Napisane Jul 29, 2008, 11:46 pm
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypinasz tylną noge, na początku możesz bać się wejść tak na wyciąg i możesz przewracać się przy wysiadaniu ale po kilku probach bedziesz spokojnie wchodził i zchodził :). Krzesełka są najwygodniejsze bo przy innych wyciągach zaczynają boleć nogi (nie wliczając gondoli itp.).

Napisane Jul 29, 2008, 11:56 pm
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gutas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obojetne albo mozesz wypiac tylnmia noge jak jedziesz sam to niemusisz wypinac deski ale jak z kims to wygodniej ci bedzie jak wypniesz

Napisane Jul 30, 2008, 4:51 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dokladnie w ogole niepotrzebny temat ;p mozesz odpinac lub tez nie.

Napisane Aug 28, 2008, 3:58 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

free powiedział(a):
FakieOllie powiedział(a):
Mam pytanie jak sie wierzdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

szacun za ten wyraz, zaplułem monitor...

A co do wjazdu, jeśli jesteś naprawdę początkujący to przemyśl czy na górze dasz rade zjechać z krzesełka bez efektownej gleby. Wjeżdżaj tylko z przednią nogą przypiętą, bo z dwoma niewygodnie się siedzi na krzesełku. Popróbuj takie zjazdy na jednej przypiętej nodze na jakiejś góreczce, żeby kawałek zjechać i wyhamować, a później atakuj krzesełko.

I pamiętaj, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :) have fun, peace.

/edit:
offtopic: dla ludzi z wszelkim dysmózgowiem polecam przeglądarkę firefox2, podkreśla błędy zrobione w okienku formularza...

Jak ja jezdzilem z jedna noga przypieta to pod koniec sie zawsze wypie****alalem :D musieli wyciag zatrzymywac itp... Mi sie lepiej wyjezdza z obiema nogami przypietymi bo wtedy masz ten ciezar deski rozlozony na obu nogach a nie na jednej :D

Napisane Jan 31, 2010, 10:33 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
free powiedział(a):
Mam pytanie jak sie wierzdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

A co do wjazdu, jeśli jesteś naprawdę początkujący to przemyśl czy na górze dasz rade zjechać z krzesełka bez efektownej gleby. Wjeżdżaj tylko z przednią nogą przypiętą, bo z dwoma niewygodnie się siedzi na krzesełku. Popróbuj takie zjazdy na jednej przypiętej nodze na jakiejś góreczce, żeby kawałek zjechać i wyhamować, a później atakuj krzesełko.

/edit:
offtopic: dla ludzi z wszelkim dysmózgowiem polecam przeglądarkę firefox2, podkreśla błędy zrobione w okienku formularza...

Jak ja jezdzilem z jedna noga przypieta to pod koniec sie zawsze wypie****alalem :D musieli wyciag zatrzymywac itp... Mi sie lepiej wyjezdza z obiema nogami przypietymi bo wtedy masz ten ciezar deski rozlozony na obu nogach a nie na jednej :D

ja klade noge na desce, a deske na tej rurce ktora wlasnie do tego sluzy i jakos nic mnie nie boli, nie wypier**** sie :P a jak ci noga z deski odjezdza przy zsiadaniu to sobie pad'a kup.

Napisane Jan 31, 2010, 10:46 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
HulajnogaFun powiedział(a):
free powiedział(a):

/edit:

ja klade noge na desce, a deske na tej rurce ktora wlasnie do tego sluzy i jakos nic mnie nie boli, nie wypier**** sie :P a jak ci noga z deski odjezdza przy zsiadaniu to sobie pad'a kup.

Mam pada tylko on jest w takim miejscu ze zanim go znajde to juz leze na sniegu :D Ja tez klade nogi na tej rurce  tylko jak mialem jedna noge przypieta to mi sie tak wku****aco wykrecala ta noga... druga sprawa to jest to ze zeby sobie wygodnie dojechac na gore to musze byc sam na krzeselku (ewent. z druga osoba) bo wtedy sobie deche daje w poprzek i loozik  :P

Napisane Feb 1, 2010, 8:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja