Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Film- Paranoid Park

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Film- Paranoid Park
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trailer filmu...

/edit Karwan89: dodane do spisu

Napisane Jan 19, 2008, 5:23 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2008, 2:09 pm przez Karwan89
KanekS

KanekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KanekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem, super film tylko zakończenie dziwne...

Napisane Sep 13, 2008, 9:48 am
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

losiqsk8 powiedział(a):
nic specjalnego o niebo lepszy był grind

Buahaha..dzieciak!. Jak masz mentalność trzynastolatka to lepsza będzie dla Ciebie kiepska komedia, a nie film, na którym trzeba pomyśleć, także proszę oszczędź takich wypowiedzi.

Co do Paranoid Park, film jest niesamowity. Byłem na nim w kinie i zrobił wrażenie, dobre ujęcia i muzyka. Pokazuje jak można sobie zmarnować życie w ciągu kilku minut i do tego niechcący. Co do zakończenia, myślę, że dobrze, że nie pokazali co się dalej stało. Gdyby pokazali jak go łapie policja, w filmie ukazał by się przekaz, że jest wina i dosięga go sprawiedliwość, a nie o to chodziło. A tak każdy może sobie dalszą historię sam dopisać.

Napisane Sep 13, 2008, 10:16 am
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

motyw filmu powalil mnie na cycki. koles zabil typa deska xD ale ogolnie film dobry

Napisane Sep 13, 2008, 10:35 am
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutas91 powiedział(a):
motyw filmu powalil mnie na cycki. koles zabil typa deska xD ale ogolnie film dobry

to ja chyba inny film oglądałem, bo myślałem że wepchnął go pod pociąg.

Napisane Sep 13, 2008, 10:49 am
KanekS

KanekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KanekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dokładnie, machnął nogą, ochroniarz się przewrócił i wpadł pod pociag.

PS: Fajnie nakręcili jak Alex podchodzi do przejechanego ochroniarza, a tam jego górna połówka jeszcze żyła i na rękach się czołgała, coś a'la mutanty w Half Life 2 te które można było rozciąć piłą z Gravity Guna :)

Napisane Sep 13, 2008, 11:12 am
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny, chociaż specyficzny.
Jak ktoś chciałby obejrzeć kolejną lekką komedyjkę, to nie polecam, jednak, jeżeli chce się chwilę zastanowić nad kilkoma problemami, to jak najbardziej.
Tylko niektóre sceny tak niepotrzebnie przeciągnięte.

Napisane Dec 28, 2009, 9:42 am
DirtyPati

DirtyPati

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DirtyPati zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie tak samo beznadziejny jak Skate or Die.

Napisane Dec 30, 2009, 4:43 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DirtyPati powiedział(a):

To nie jest prosty film...
PEACE

Napisane Dec 30, 2009, 11:22 pm
serek2

serek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
DirtyPati powiedział(a):

To nie jest prosty film...
PEACE

Napisane Dec 31, 2009, 3:25 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JUŻ ZNALAZŁEM, ale wam nie dam narazie linku :P

Napisane Jan 2, 2010, 8:11 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2010, 9:55 pm przez ensien
GiM5

GiM5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GiM5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzialem naprawde dobry.  ;)

Napisane Jan 2, 2010, 9:42 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra oglądnęłem i powiem:

Na początku nie łapałem o co come on, ale po 30 minucie już wszystko spox fajny film, ale ta końcówka zjebana trochę... Mogli by dać co się stało dalej!

Moja ocena to:
8/10

Gdyby nie ta końcówka to by było 10 :D lub 9.

Napisane Jan 3, 2010, 1:54 pm
Sugan

Sugan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sugan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paranoid park 9/10 . Dzięki temu filmowi zapragnąlem jeździć na desce

Napisane Jun 26, 2013, 12:39 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja