Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Film- Paranoid Park

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Film- Paranoid Park
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trailer filmu...

/edit Karwan89: dodane do spisu

Napisane Jan 19, 2008, 5:23 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2008, 2:09 pm przez Karwan89
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może być ciekawy. Coś podobnego do słynnego Grind`a ^^

Napisane Jan 19, 2008, 6:07 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy nie było o tym filmie newsa?

Napisane Jan 19, 2008, 9:26 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super!
Trzeba się wybrać do kina na to!

//tutek, chcesz to idziemy razem.

Napisane Jan 19, 2008, 9:43 pm
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
Czy nie było o tym filmie newsa?
nie wiem... poprostu zobaczyłem reklame na onecie i odrazu zrobilem o tym temat na forum... jak jest juz taki news to sorry...

Napisane Jan 20, 2008, 10:18 am
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ten flim( z torrentow zassalem) ale nie ma do niego nigdzie napisów;/

Napisane Feb 24, 2008, 11:10 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma ktos do tego POLSKIE napisy? bo znalazlem tylko francuzkie

Napisane Mar 12, 2008, 9:40 am
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polskie napisy w trakcie tłumaczenia ;/

Napisane Mar 17, 2008, 12:11 am
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skateblade powiedział(a):
Polskie napisy w trakcie tłumaczenia ;/

a wiesz moze kiedy beda?

Napisane Mar 17, 2008, 7:08 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I wy się dziwicie że jest syf na forum? Ciężko było napisać do któregokolwiek z modów żeby przeniósł to do Filmów SV i dodał do spisu? Eh my nie jesteśmy wszechwiedzący i nie zawsze zauważymy że powstał nowy temat...

No więc kolejny film fabularny o deskorolce, łapcie trailer z YouTube.com, bo na onecie nie zawsze filmy działają, przynajmniej mi nie działa:)

PEACE

Napisane Mar 29, 2008, 2:07 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem :D fajne nawet:P

Napisane Apr 22, 2008, 9:08 pm
niemamnie

niemamnie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niemamnie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to bedzie w kinach??

Napisane Apr 22, 2008, 9:52 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądałem.
Mam napisy, chcesz je ? Napisz do mnie PM !
Film jest (według mnie) w skali od 1 do 10 na 4/10

Napisane Apr 22, 2008, 9:58 pm
Patbmx

Patbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem na filmie z deską  :) film słaby,najgorszym momentem było jak pociąg przejeżdżał ochroniarza bleeee

Napisane Aug 8, 2008, 1:32 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film oglądałem. Film może nie jest idealny, lecz taka dziwna atmosfera panowała u mnie jak go oglądałem. Ogólnie to jest warty obejrzenia.

Napisane Aug 8, 2008, 1:39 pm
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest już taki temat....

temat

Napisane Aug 8, 2008, 1:46 pm
SkateArtur

SkateArtur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateArtur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie nawet podobał, w skali ocen to tak 7/10

Napisane Aug 8, 2008, 2:19 pm
Monikaa91

Monikaa91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Monikaa91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gus van sant zrobił co trzeba, oglądając go najpierw na komputerze miałam mieszane uczucia, w kinie wbił w fotel, film niby bez akcji ale świetnie odzwierciedla przeżycia głównego bohatera ;)

Napisane Aug 13, 2008, 10:07 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi się wcale nie podobał. Takie troche specyficzne kino. Tak naprawde mieszają się tu plany. Film pokazuje że tak naprawde nic nie jest ważne i wszystko jest ważne. Ogólnie nieźle popieprzony. Ja na nim się zanudziłem. A zakończenie to dla mnie taki urwany film (jednym się spodoba innym nie). Ogólnie 4/10 głównie za pare ciekawych scen i muzyke/kamere .

Napisane Aug 13, 2008, 11:08 pm
losiqsk8

losiqsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiqsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic specjalnego o niebo lepszy był grind

Napisane Sep 8, 2008, 5:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja