Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » O.S.T.R.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
O.S.T.R., Opinie i dyskusje
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to realista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Nie usuwajce tego tematu, poniewaz nie ma juz na forum tematu o Ostrym (kiedys byl). Zakladam go tez w celu podyskutowania o jego najnowszej plycie, ktora ukaze sie 22 lutego. Dotychczas wyszedl singiel "1980" i kolejny kawalek z Sadatem X czyli "Keep It Classy". Dla mnie to porcja prawdziwego hip-hopu i tylko czekam na LP.

Napisane Jan 21, 2008, 8:52 pm
bballer19

bballer19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bballer19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawdzilem te 3 piosenki co zostaly dodane i musze powiedziec ze nie jestem zaskoczony wysokim poziomem tych kawalkow bo jak wszyscy wiem Adam nasz zawsze trzyma wysoki poziom i trzba miec dla niego duzy szacun. Ale ten track z Sadat X to jest poprostu mistrzostwo, sluchalem go 9 razy pod rzad hahaha moze to glupie ale strasznie sie tym jaram, nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie nowa plyta bo ja raczej sciagne bo zakupic jej nie moge bo mieszkam za granica :(

Napisane Jan 23, 2008, 10:36 pm
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to realista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Nowy Jork Londyn Warszawa Łódź w transie"
Adam zahacza o twoja miejscowosc jaka jest Londyn [:)] wiec moze bedziesz mial dostep do tej sytej produkcji, czemu by nie ??

Napisane Jan 23, 2008, 10:46 pm
bballer19

bballer19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bballer19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz danielku jak bedzie w londynie to postaram sie byc na jego koncercie bo taka sznasa sie nie zdarzaz sie czesto wiec sie zobaczy nie :D hehehe no ale trzba przyznac ze te 3 piosenki to jest quality nie :D jak te trzy sa takie dobre to nwet nie che myslec jaka jest cala plyta :D

Napisane Jan 23, 2008, 11:06 pm
Sk8klaudia

Sk8klaudia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8klaudia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostryy jest najlepszy! przy jego piosenkach to się chilluje, jego kawałki nie do zastąpienia, 'czarna miłość' czy 'początek'.. czczone przeze mnie;DD szacuneeek.

Napisane Jan 24, 2008, 10:14 pm
Kudzia

Kudzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kudzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie wiele osób zapomniało już o tym człowieku...OSTR moim zdaniem jest bardzo ważną osobą na Polskiej scenie muzycznej ale czy jest najlepszy??...To zostawię dla Siebie ;)Czekam na ''Ja tu tylko Sprzątam''mam nadzieje,że bedzie Gitara emma

*Napisane Jan 25, 2008, 2:40 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wreście jest taki temat ja kiedyś założyłem ale mi usuneli :) więc mogę sie wypowiedzieć na temat ostrego :)ostry jest dla mnie najlepszym polskim wykonawcą HH mam jego 6 płyt i są one naprawdę zaje..te zacząłem go słuchać niedawno ale zawsze wiedziałem ze jest ktoś taki ... ostry jest dla mnie najlepszym freestyle-owcem :) i najbardziej oddanym muzykiem który nie jest przereklamowany :) BRAWO DLA "realista" ZA TAKI TEMAT!!!!
EDIT..mam tylko 6 płyt.. bo tyle ile miałem kasy wydałem na płyty a teraz zbieram na bmx-a i nie mam nawet na jedną...ale mam zamiar kupić więcej...pozdro..

Napisane Jan 25, 2008, 8:39 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2008, 10:44 pm przez 1maj
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Hehe dla mnie to jest najbardziej utalentowany i wszechstronny MC jakiego mialem okazje uslyszec (liczac tych amerykanskich tez), wiec musialem ten temat zalozyc znowu. A twoj ci usuneli bo byli pewni, ze ten topic gdzies juz byl i ja tez tego bylem pewien.

p.s. czemu masz tylko 6 plyt ?

Napisane Jan 25, 2008, 9:10 pm
realista

realista

Member
Wyświetl posty

owl powiedział(a):
To wszystko jakby kręciło się dookoła tych samych rzeczy. To taki mały minus, bo i tak każda produkcja jest bardzo dobra, jak na Polsce standardy

Hmm ostatnio sluchalem "Siódemki" i "Hollyłódź" i jakos nie moge znalezc tych powielanych tematow. Ja znajduje wiele nowych patentow: w 15 metrow kwadratowych, czarna milosc, ostatni taki sort, brzydki zly i szczery, brother on the run ... takie jest moje zdanie - rozszerz swoja wypowiedz zebym cie zrozumial.

Napisane Jan 26, 2008, 3:43 pm
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie ostatnie płyty nie są tak dobre jak te wczesniejsze. Super były płyty Masz to jak w banku, tabasko, jazzurekcja i jazz w wolnych chwilach,  te nowsze tez sa bardzo dobre, ale mi osobiscie mniej podobaja sie niz te sprzed 2004 roku.

Napisane Jan 26, 2008, 9:46 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie wszystkie płyty Ostrego były dopieszczone na maxa. :D Ostatnio sobie oglądałem wywiad z Ostrym, gdzie prowadzący zadał mu pytanie: "Która z twoich płyta była najlepsza?" - "Każda kolejna jest lepsza od poprzedniej. Nie podobała mi się tylko "Masz To Jak w Banku", bo tam teksty były oldschoolowe."
Ja liczę na zajebisty materiał od Adama na produkcji "Ja Tu Tylko Sprzątam" i myślę, że to będzie bomba 2008 roku. ;D ;D

"Wyrosłem na jazzie, nie na porcjach bebika..." :]

Napisane Jan 26, 2008, 9:55 pm
bballer19

bballer19

Member
Wyświetl posty

Zgadzam sie z filipem powienwaz ostr nie ma slabej plyty, kazda jest ciekawa, pelna wypasionych bitow, orginalnych tekstow i wspanialego flow wiec dla mnie nie ma lepszej czy gorszej bo wszystkie sa na najwyzszym poziomie :D A co do JTTS to tez sie nie moge doczekac bo to bedzie ogromna plyta w tym roku i mysle ze kazdy szanujacy sie sluchac polskiego hh powinnien sie w nia zaopatrzyc ;D

peace

Napisane Jan 26, 2008, 10:28 pm
szefoVVa

szefoVVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szefoVVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

patrzcie, tyle płyt już chłopak z siebie wypluł i żadna nie uległa (i nie ulegnie) przedawnieniu, każda jest inna i trudno obiektywnie powiedzieć, która najlepsza, choć pewnie każdy ma swoje typy. jak dla mnie fenomem polskiej sceny. nie wiem jak można nazwać siebie "hip-hopowcem" nie wiedząć nawet kim jest Ostry, nie wspominając już o jego muzyce.

ogółem polecam wybrać się choć raz na koncert Ostrego tym, którzy jeszcze nie byli. najlepszy koncert w moim życiu to był właśnie koncert Ostry & Sofa i Afronty na supporcie. z resztą każdy koncert też jest inny..

Napisane Jan 27, 2008, 8:25 am
naks

naks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to naks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wejdźcie na www.asfalt.pl i poczytajcie co ostr mowi o mowej plycie. singiel 1980 jest dla mnie esencją wszelkich zdolności ostrego a bonus track w szczególności(nie będzie go na płycie, a że jestem psychofanem Adasia to kupiłem winyl).

Napisane Jan 27, 2008, 12:44 pm
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i kurde, trzeba sie o Ostrym wypowiedzieć... A to gdyby sie chciało powiedzieć wszystko o tym Artyście przez duże A jest prawie niemożliwe  :P
Przesłuchałem jego wszystkie płyty, wszystkei są dobre, każda trzyma poziom, na każdej Ostry nawija z sensem i zawsze bardzo dobrze.
Ale tu konkretnie o singlu 1980. SP jest bardzo ciekawy, 3 kawałki, fajne są, wpadają w ucho bo to w końcu Ostry.
Nie jestem jakimś tak psychofanem Adama, ale k***a, nawet ktoś kto totalnie nie lubi jego rapu to mi sie wydaje że go szanuje, za to że Adam, jako jedyny MC w kraju ma wyższe wykształcenie muzyczne (nie wiem czy jeszcze jakiś raper je ma)
O.S.T.R. to taka przednia postać polskiej sceny hip-hopowej, ktoś wcześniej pisał że Ostry swój brak skromności przejawia tym że mówi "z tym zarapuje, z tym nie" to teraz pomyślcie logicznie, Adam trzymając za*****ty poziom tak jakby nie może nagrywać ze "słabszymi" bo to nie będzie progres. Moim zdaniem to że Ostry zaprasza i występuje na dość małej (w porównaniu na przykład z super kawałkami raperów gdzie na ich kawałkach 90% nawijanego tekstu to teksty gości) świadczy dobrze o Adami bo w ten właśnie sposób on dalej ćwiczy poprzez to że przez dłuższy czas kawałka nawija i nie nudzi tym słuchacza  :P
W sumie, Ostry to bez wątpienia najlepszy freestyler w Polsce. Jak sobie oglądałem na przykłąd taką impreze zorganizowaną chyba w 2003 roku w Giżycku to przeciwko Ostreemu wlaczyło kilku emce i każdego Ostry rozwalił. Na jakimś supporce chyba jak Ostry freestylował z WSZ-etem to też pokazywał sie z dobrej strony.
Jako raper to jest napewno w czołówce, wszystkei płyty trzymają poziom więc "Ja tu tylko sprzątam" też prawdopodobnie będzie kozacka  :P i czekam na nią z niecierpliwością.

Napisane Jan 27, 2008, 1:10 pm
radi93k

radi93k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radi93k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nooo O.S.T.Ryyyy  nie wiem czy najlepszy ale jeden z najlepszych..............................................
ale na freee nie ma równego przeciwnika na polskiej scenie

pzdr

Napisane Jan 31, 2008, 6:18 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipPzn powiedział(a):
O szacunek to Ostry chyba martwić się nie musi, bo zapewne 90% słuchaczy rapu, go szanuje za wszystko. :] Ten facet jest fenomenalny, żadne pseudo gangsterskie bujanki, tylko zajmuje się tym co mu wychodzi najlepiej. Szacunek za to, że ma to wykształcenie muzyczne, bo jak patrzę na moją siostrę, która też chodzi do szkoły muzycznej to widzę, że to jest ciężki chleb.

Masz 100% racji z tym że jest fenomenalny.
Adaś, jest w czołówce polskiego hip-hopu (na samej górze piramidki he,he :))
flow ma mega, teksty też ogólnie, chłopak wie co robi, lubi to co robi, i robi to dobrze :) a nawet bardzo.
Peace.

Napisane Jan 31, 2008, 7:43 pm
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie O.S.T.R. to jeden z najlepszych raperów na polskiej scenie hip-hop'owej!!! jego freestyle mnie rozkładają! podobał mi się bardzo ten co walną!!

"dbra piątka przebijam paznokcie
uważaj o sobie zabrudziłaś łokcie" - O.S.T.R.
hehehehehehehe  :P  ;)
POzdro

Napisane Jan 31, 2008, 8:19 pm
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Bardzo fajny filmik mi ostatnio kumpel pokazal - nigdy go nie widzialem. Sami ocencie.

Napisane Jan 31, 2008, 11:17 pm
szefoVVa

szefoVVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szefoVVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooojej... widziałam już ten filmik, ale dość dawno. genialny, jak pierwszy raz widziałam to nie mogłam się nacieszyć...

Napisane Feb 3, 2008, 12:24 pm
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto jedzie na koncert ostrego w warszawie  5 kwietnia 2008 ??

Napisane Feb 5, 2008, 9:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja