Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » O.S.T.R.

Strony: << poprzednia ... 35, 36, 37, 38, 39 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
O.S.T.R., Opinie i dyskusje
realista

realista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to realista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Nie usuwajce tego tematu, poniewaz nie ma juz na forum tematu o Ostrym (kiedys byl). Zakladam go tez w celu podyskutowania o jego najnowszej plycie, ktora ukaze sie 22 lutego. Dotychczas wyszedl singiel "1980" i kolejny kawalek z Sadatem X czyli "Keep It Classy". Dla mnie to porcja prawdziwego hip-hopu i tylko czekam na LP.

Napisane Jan 21, 2008, 8:52 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysiunio powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Rysiunio powiedział(a):
Numer sam w sobie dobry, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie te drastyczne ujęcia video, to i takiego odsłuchu by nie miał, więc można też to różnie odbierać.

Zapomniałem wcześniej napisać co myślę o numerze :)
Nudny. Tak nudny ze jak leciał w tle to nawet nie zarejestrowałem o czym jest. takie tam monotonne pitolenie.
Za to z klipem z jednej strony pojechali a z drugiej tak wygląda wojna - sklejenie kilku obrazów wojny w całość to jeszcze nie klip, a jedynie tło graficzne do nudnego kawałka.

No właśnie dlatego napisałem, że różnie to można odbierać. Widziałem, że ludzie prosto piszą, że klip jest tak posklejany, żeby przyciągnąć jak największą ilość ludzi, więc w sumie to obraz przyciąga większą uwagę niż sam kawałek, a promowanie się czymś takim (tak, to jest promowanie się) jest co najmniej nie na miejscu...

Proszę Cię... promowanie się?
Myślisz, że Hades i O.S.T.R muszą się promować w taki sposób? Nie spodobało mi się to : (

Napisane Dec 8, 2012, 6:21 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):

Myślisz, że Hades i O.S.T.R muszą się promować w taki sposób? Nie spodobało mi się to : (

Myślę, że w ostatnich nagraniach ostrego nie ma nic ciekawego.

Napisane Dec 11, 2012, 3:37 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
BHT powiedział(a):

A co sprawdzałeś?
Z tego co mi się wydaje, ostatnie kawałki pochodzą z Tabasko. Płyta jest świetna i chyba Ci umknęła(?). Czy może masz inne produkcje na myśli? Może "Piorunochron" z Graala, gdzie O.S.T.R zajebiście nawinął o braku weny sprawiając wrażenie, że pisał kawałek podczas braku weny. Czy może dalej siedzi Ci w głowie wcześniejsza płyta 'o niczym' i go skreśliłeś na forever?

Napisane Dec 12, 2012, 6:59 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
BHT powiedział(a):

A co sprawdzałeś?
Z tego co mi się wydaje, ostatnie kawałki pochodzą z Tabasko. Płyta jest świetna i chyba Ci umknęła(?). Czy może masz inne produkcje na myśli? Może "Piorunochron" z Graala, gdzie O.S.T.R zajebiście nawinął o braku weny sprawiając wrażenie, że pisał kawałek podczas braku weny. Czy może dalej siedzi Ci w głowie wcześniejsza płyta 'o niczym' i go skreśliłeś na forever?

Nie rozumiem chyba.
Tabasko ma ponad 10 lat i już niewiele z niej pamiętam, a potem żadna jego płyta mi się już nie podobała. Uczciwie przyznam, że żadnej nie poświęciłem więcej (może za mało) uwagi bo mnie nużyły i nie miałem ochoty słuchać ich więcej. Tylko ściągałem/przesłuchiwałem na jutku i zapominałem o nich.
Nie skreślam, sprawdzam ale nic ciekawego nie znajduje. Możliwe, że następny album ostra urwie dupę wtedy powiem wow! i podzielę się z Wami moimi pozytywnymi odczuciami na ten temat.

Napisane Dec 13, 2012, 12:32 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Sorry, pisząc Tabasco miałem na myśli Tabasko - Ostatnia Szansa Tego Rapu. Płytkę składu, 2012r.

Napisane Dec 13, 2012, 6:02 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

BHT powiedział(a):
Sorry, pisząc Tabasco miałem na myśli Tabasko - Ostatnia Szansa Tego Rapu. Płytkę składu, 2012r.

Tego jeszcze nie słyszałem - sprawdzę.

Napisane Dec 14, 2012, 2:38 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
BHT powiedział(a):

Tego jeszcze nie słyszałem - sprawdzę.

Sprawdziłem - dużo lepsza od poprzednich wypustów.
Tylko dlaczego tabasko nie ostr?  (dlatego ją przegapiłem)

Napisane Jan 11, 2013, 2:47 pm
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A o tym co sądzicie? Przeczytałem opis pod klipem i najbardziej zainteresowało mnie to, że Ostry wyda wspólną płytę z Hadesem a ich współpraca, przy dotychczasowych numerach, które słyszałem, wyszła im bardzo fajnie. Tutaj bit od Emade jest po prostu magiczny

Napisane Jan 13, 2013, 9:32 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Bit urywa dupę. jak wszystkie będą na takim poziomie to nawet nie będę marudził że ostrego mi się ciężko słucha :D

Napisane Jan 23, 2013, 1:08 pm
Generic

Generic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Bit urywa dupę. jak wszystkie będą na takim poziomie to nawet nie będę marudził że ostrego mi się ciężko słucha :D

ZOBACZ O.S.T.R. NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJE SKRZYPCE UWOLNIONE GOTÓW DO WALKI JAK ONE I TAK JAK Z WINYLEM OCZYSZCZAM MIASTO ZE GRA NA SKRZYPCACH Z MOIM SYNEM, A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO O.S.T.R. JEDZIE CAŁY ŚWIAT ZACZYNA GRAĆ TU NA SKRZYPCACH, ZOBACZ O.S.T.R. CAŁY CZAS SIĘ STARA NO BO ŁDZ ORKIESTRA ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z NIENASTROJONYMI SKRZYPCAMI, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ O.S.T.R. MIASTO WYCZYŚCI, Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE VIOLINIST A SLAEZY VIOLINIST, LEZĄ NA PODŁODZE ZOBACZ O.S.T.R. PRZEJEDZIE PO NICH TAK JAK ŁÓDŹ ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM, O.S.T.R. SZKOŁY MUZYCZNEJ DYREKTOR, ZOBACZ TAK JAK NA WOLNO ELDO NIGDY NIE SKONCZE, BO CAŁY CZAS SKRZYPCE WŁĄCZE, NIKT MI ICH NIE ODETNIE, ZOBACZ O.S.T.R. WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, O.S.T.L. I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH SKRZYPCACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIĘ, A O.ST.R.POZDRAWIA WSZYSTKICH ZNAK DOMU

P.S Sam wjechał z tym na wolno na facebooku i to prawdziwe info (kto nie wierzy niech se na jego facebooka wejdzie). Tak czy siak szykuje się grubo lub już dawno jest grubo. Ja na razie go nigdy nie czułem. Pozdro.

Napisane Jan 24, 2013, 11:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

co to?  ^^

Napisane Jan 28, 2013, 4:02 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up:
To parodia słynnego freestyle'u Eldoki aka Erdo i Red jak CopRobo, czek ałt:

Napisane Feb 9, 2013, 3:40 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2013, 3:41 pm przez BlackGang
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

nie no.... ten motyw elda czaje tylko nie wiedziałem co to jest i skąd się wzięło to wyżej

Napisane Feb 12, 2013, 11:32 am
Strony: << poprzednia ... 35, 36, 37, 38, 39 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja