Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Fingerboard na Podkarpaciu

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fingerboard na Podkarpaciu, Jeździ ktoś?
mefioso

mefioso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mefioso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździ ktoś z podkarpacia na fingerboardzie? Może jakieś warsztaty można było by zorganizować, piszcie wszystko, co związane z podkarpackim fingerboardingiem.

Napisane Jan 22, 2008, 1:33 pm
killer25

killer25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to killer25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z kumplem jeździmy na fb i jesteśmy z Krosna :P

Napisane Jan 22, 2008, 1:40 pm
rafal96

rafal96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafal96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  vegio, mikolajem92 ,mtm12 i lestkiem tbg jesteśmy z tarnobrzega ^^)

Napisane Jan 22, 2008, 1:45 pm
kamil909

kamil909

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil909 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja i andrew221 jesteśmy z Dębicy  :P

Napisane Jan 22, 2008, 2:27 pm
lesdektbg

lesdektbg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lesdektbg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rafal96 powiedział(a):

mto12 xD no coz pisze od Vegio i chcielibysmy warsztaty :) najlepiej okolice TBG, czyli Krosno, Rzeszow :)

Napisane Jan 22, 2008, 3:20 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sanok City reprezentant  :cyclops: :P 

Oooo to widze że troche osób jest :)

Napisane Jan 22, 2008, 4:22 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wojtass jest z nowego targu, chociaż nie jeździ na fb podobno;)

Napisane Jan 22, 2008, 4:38 pm
Vegio

Vegio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vegio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocel666 powiedział(a):
wojtass jest z nowego targu, chociaż nie jeździ na fb podobno;)

to po co by robil? po co by robil ten wielgachny sk8 park? i wogole jego zdjecia deseczek itp wiec chyba jezdzi ;p

Napisane Jan 22, 2008, 4:47 pm
mto12

mto12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mto12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lesdektbg powiedział(a):
rafal96 powiedział(a):

mto12 xD no coz pisze od Vegio i chcielibysmy warsztaty :) najlepiej okolice TBG, czyli Krosno, Rzeszow :)
i po co niby te warsztaty każdy uczy się sam lub od kogoś lepszego albo z internetu moim zdanie warsztaty to zły pomysł

Napisane Jan 22, 2008, 5:13 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 5:16 pm przez mto12
lesdektbg

lesdektbg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lesdektbg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mto12 powiedział(a):
lesdektbg powiedział(a):
rafal96 powiedział(a):

i po co niby te warsztaty każdy uczy się sam lub od kogoś lepszego albo z internetu moim zdanie warsztaty to zły pomysł
    poto bysmy sie poznali i inni uczyli innych innych tricków zapewnie nieumiesz dobrze wszystkich a oni pomogą ci je dopracowac wlasnie dlatego są te warsztaty by dopracowac  tricki i nauczyc sie jezdzic na fb.

Napisane Jan 22, 2008, 5:37 pm
Vegio

Vegio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vegio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oraz dla zabawy :) po co sa meetingi? do wymiany, do pomocy, do zabawy itp i warsztaty to to samo tylko wieksze

PS. Mnie by nie bylo z powodow rodzinnych (nie wazne) chyba ze za 2.5 tygodnia by to sie odbylo... no chyba ze w Tbg... powiem tyle ze tato do Frnacji leci a mama by mnie nie zawiozla

2 down
No ale ja bym nie przyjechal ;( No chyba ze za 2.5 tyg jak tato z francji wroci...

Napisane Jan 22, 2008, 5:48 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 7:04 pm przez Vegio
Traker

Traker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Traker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże kiedyś trzech kumpli jeździło. Jestem z dębicy

Napisane Jan 22, 2008, 6:08 pm Ostatnio edytowane May 21, 2008, 7:45 am przez Traker
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale Tbg jest na koncu podkarpacia. Nie lepiej umówić się jakiegoś dnia w Rzeszowie??

Napisane Jan 22, 2008, 7:00 pm
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miLosz07 powiedział(a):
ale Tbg jest na koncu podkarpacia. Nie lepiej umówić się jakiegoś dnia w Rzeszowie??
Taa najlepiej w graffice :D

Napisane Jan 22, 2008, 8:03 pm
mefioso

mefioso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mefioso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie by było w którymś McDonaldzie lub tego typu miejscach. Oczywiście Rzeszów.
Ja jestem dokładnie z Iwierzyc, niedaleko Sędziszowa Młp.

Napisane Jan 23, 2008, 2:55 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże, jestem z Jasła :D
To co z tym meetingiem?

Napisane Jan 23, 2008, 5:01 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2008, 10:46 pm przez sadzik94
mefioso

mefioso

Member
Wyświetl posty

Meeting jest w Rzeszowie 31 maja 2008 link

Napisane May 20, 2008, 7:32 pm
pisu

pisu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pisu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem z Przemysla i oczeiscie bede na spotkaniu 31 maja !!! Zapraszma do rzeszowa

Napisane May 20, 2008, 7:38 pm
diga

diga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a fajnie po ja jestem z rzeszowa :cyclops:

nawet mam blisko do McDownalds ale szczescie

Napisane May 21, 2008, 8:41 pm Ostatnio edytowane May 21, 2008, 8:43 pm przez diga
mikic

mikic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja i moi koledzy jezdzimy
ten pomysl z warsztatami jest niezly ;)

Napisane May 22, 2008, 7:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja