Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółeczka FORM

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółeczka FORM, co o nich sądzicie???
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema!
chciałem spytać o to co myślicie o kołach firmy FORM. Są to koła twarde , dość tanie. ich cena w andegrand skateshop to 89zł. ja mam takie kółka i mi się dobrze jeździ. A CO WY O NICH MYŚLICIE???
POzdro

Dodany

Napisane Jan 23, 2008, 10:12 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:16 am przez bydlak
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie te kółka są fajne ale to zależy od gustu bo niekturzy wolą miękie. ;)

Napisane Jan 23, 2008, 12:39 pm
kuszman

kuszman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuszman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam kółka tej firmy 52mm i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony POLECAM te kółeczka są poprostu ZA*JE*BIS*TE

Napisane Jan 23, 2008, 7:57 pm
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fpskate powiedział(a):
Dla mnie te kółka są fajne ale to zależy od gustu bo niekturzy wolą miękie. ;)

nie no dokładnie!!! zaletą miękkich kółek jest to że jak byle komyczek na drodze to się nie wywalisz , a w twardych już tak nie jest...

Napisane Jan 23, 2008, 9:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja