Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółka i ich rozmiary

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółka i ich rozmiary, UWAGA
Quintasan

Quintasan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quintasan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc przestroga na sam początek!
Właśnie odebrałem kółka jart'a i zabrałem się do montowania....
Po chwili "odkyłem" że kółka są za SZEROKIE, brakuje miejsca na nakrętke :P
tak więc zanim kupicie kółka sprawdzcie czy podana jest szerokość :P

PS Wie ktoś co zrobić z takim fantem? :P

Napisane Jan 24, 2008, 2:59 pm
Ereach

Ereach

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ereach zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jakie masz traki :PP od tego trzeba zacząć

Napisane Jan 24, 2008, 3:01 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze dopchnij lozyska swiezaku?

Napisane Jan 24, 2008, 3:04 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no właśnie trzeb wszystko upchać, nie ma że nakrętka jest za mała, wszędzie są takie same :D

Napisane Jan 24, 2008, 3:07 pm
michcio993

michcio993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michcio993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wiem  :P

Wyciągnij Gąbeczkę z środka :P I po problemie

Napisane Jan 26, 2008, 8:14 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokladnie dopchnij łożyska

Watpie zeby taka firma jaką jest JART była w stanie zrobic cos takiego jak "za szerokie kółka"

pelno osob ma te kola i jak dotad nieslyszalem zeby ktos sie żalił, że są za szerokie

Napisane Jan 26, 2008, 9:40 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jart? Na pewno nie ta firma..
Może łożyska ci za bardzo wystają?
Upchnij wszystko!

Napisane Jan 26, 2008, 10:13 pm
rama

rama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie upchnij...! :D A jak nie da rady to sięgnij p młotka xD

Napisane Jan 26, 2008, 10:25 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja swoje upchonołem kluczem założyłem nakładke która łączy klucz z grechotką włożyłem w kółko i się na nim oparłem i wszystko się upchneło . tylko nie wiem jak ja to później wyciągne ;P

Napisane Jan 26, 2008, 10:30 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja