Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » IRON TRUCKS (pierwszy brand t...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
IRON TRUCKS (pierwszy brand truckowy z europy), Czy słyszeliście już o nim ?
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od kilku miesięcy w KINGPIN-ie była zajawka nowego brandu trakowego, reklamowanego jako pierwszy europejski brand trakowy. Traki jako jedyne robione są w europie. Z najwyższej jakości aluminium i stali.

http://www.sur-distribution.com/images/news/18411994426070.jpg

team tez ma być na najwyższym poziomie pierwszą osobą w teamie jest Michael Mackrodt jeżdżący w ELEMENCIE.

W wawce już kilka osób na nich śmiga jak coś wiecie to piszcie !!!

Dodany

Napisane Jan 25, 2008, 12:34 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:55 am przez bydlak
Ereach

Ereach

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ereach zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bym je wogle inaczej zaprojektowal :PP ale smiga sie moze dobrze ale dla mnie to troche grube w miejscu tu gdize sie grinduje

Napisane Jan 25, 2008, 12:37 am
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasnie fajnie wygladaja :D, a ile kosztują takie trucki ? i czy lekkie sa ?

Napisane Jan 25, 2008, 7:36 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wygladaja na lekkie , ciekawie sie prezentuja ;)

Napisane Jan 25, 2008, 9:44 am
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

XI powiedział(a):
wlasnie fajnie wygladaja :D, a ile kosztują takie trucki ? i czy lekkie sa ?

mi sie z wyglądu nie podobają:P ale właśnie, ile kosztują? są wytrzymałe? lekkie?

Napisane Jan 25, 2008, 12:32 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie fajne takie bez żadnych zbędnych wzorków i dodatków ;] i na pierwszy rzut oka przypomniały mi sie trucki independent

Napisane Jan 25, 2008, 12:36 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

minimalnie niższe od Venture Low, leciutkie !!! a do Independent faktycznie podobne

Napisane Jan 25, 2008, 3:58 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżdże na nich troche ponad miesiąc,(mam je od znajomego jak ich jeszcze w Polsce nie było : P)i sprawdzają sie bardzo dobrze mianowicie praktycznie sie nie ścierają, są niezwykle wytrzymałe i szkoda, że nie wspomniałeś, że są produkowane w fabryce boeinga. ;) Ze stopów z których jeszcze nigdy trucków nie robili. Aha.. zapłaciłem za nie 120zł. Ach te znajomości.. :D

Napisane Jan 25, 2008, 6:20 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strasznie grube przy ośkach...średnica prawie jak łożyska

Napisane Apr 18, 2008, 11:57 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam w to nie wierze ale jeszcze się nie złamały.. TE TRUCKI TO ISTNE PRZECINAKI Jak je tylko zobaczycie w skateshopach to bierzcie bez zastanowienia.

Napisane Apr 19, 2008, 1:33 am
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gutas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba nawet widzialem jednego goscia w skate parku na tych trakach

Napisane Apr 19, 2008, 9:06 am
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezniszczalne trucki, ja mam czerwone dodatkowo lakierowane. Bardzo jestem zadowolony. Ciekawe kiedy będą na Anderze bo traczek godny uwagi.

Napisane Apr 19, 2008, 9:16 am
domon1

domon1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Europa rozwija się wielkimi krokami.. Fajnie że ludzie z zajawką produkują trucki tu, a nie w jakiś chinach czy tajwanie. Jak będą na anderze to kupię, żeby wspierać europejską deskorolkę.

Napisane Apr 19, 2008, 9:32 am
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nienawidzę takiej konstrukcji podstawy trucka... kanciasta jak fiat 125p trochę okrągłości jak u kobiety i będzie pięknie :D

Napisane Apr 19, 2008, 9:33 am
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po pierwsze, co jak dla mnie częściowo dyskwalifikuje te trucki: są on robie tylko na jeden rozstaw dziurek w desce, po drugie: można się było postarać, żeby kingpin nie wystawał ponad ośkę trucka- tu już widzę, że o ile nie wystaje od razu, to po 2 jazdach, robienie 50-50 odpada. Takie jest moje wstępne zdanie, którym nie trzeba się kierować, ponieważ wywnioskowałem to jedynie na podst. zdjęć.

Napisane Apr 19, 2008, 12:07 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

TAGGIE powiedział(a):
Po pierwsze, co jak dla mnie częściowo dyskwalifikuje te trucki: są on robie tylko na jeden rozstaw dziurek w desce, po drugie: można się było postarać, żeby kingpin nie wystawał ponad ośkę trucka- tu już widzę, że o ile nie wystaje od razu, to po 2 jazdach, robienie 50-50 odpada. Takie jest moje wstępne zdanie, którym nie trzeba się kierować, ponieważ wywnioskowałem to jedynie na podst. zdjęć.

VENTURE, INDEPENDENT, SILVER, TENSOR też ma jeden rozstaw. !!!! Jeden rozstaw jedt standardem , więc drugi nie jest do niczego potrzebny.

Napisane Apr 19, 2008, 1:30 pm Ostatnio edytowane Apr 19, 2008, 1:48 pm przez handy
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a po kij 2 rozstawy?? jak i tak teraz jeden jest standardowy .. chyba że masz jakiegoś decka tajwana

Napisane Apr 19, 2008, 1:38 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie można kupić te traki i za ile?

*Napisane Apr 19, 2008, 2:33 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

TAGGIE powiedział(a):

No to źle wywnioskowałeś bo żaden kingpin z trucków nie wystaje, na murkach i rurkach śmigają jak marzenie i są praktycznie nie ścieralne i mam je od ponad 3 miesięcy czyli jak narazie najdłużej ze wszystkich trucków. Przeżywały już takie upadki jak flip z 7 albo ollie z 11 na bok deski i nawet najmniejszego pęknięcia nie ma. Mistrzowkie trucki.
Można je kupić za 200zł w tricku w arkadii albo 120zl od takiego jednego typa. Ja u niego kupiłem.

Napisane Apr 19, 2008, 3:46 pm
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pekindsk powiedział(a):
gdzie można kupić te traki i za ile?

Są już na anderze na razie widzę tylko że są srebrne ale pewnie będą i kolorowe

LINK DO ANDEGRANDU

Napisane Apr 22, 2008, 2:30 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja