Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Jak pokonać strach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak pokonać strach
mmargeraa

mmargeraa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmargeraa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jadę, jadę wiatr we włosach i tak dalej. Nagle moim oczom ukazuje się deska. Myślę sobie ollie mam wystarczajaco wysokie ,więc przeskoczę! Zbliżam się do deski wybijam się.....i  deska albo zostaje przed przeszkodą ,albo albo odlatuje ,albo tylna noga zlatuje mi z deski. Tak samo jest ze schodami. Nie potrafie skoczyć nawet z 2!
Znaczy nie potrfie....mam jakas blokade.JAK POKONAC STRACH???

*Napisane Jan 28, 2008, 2:46 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jedz za szybko. jesli masz tak wielkie ollie jak gadasz to styczy ze pojedziesz wolniej i mocniej sie wybijesz.

Napisane Jan 28, 2008, 2:49 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomyśl sobie, ze jak zrobisz to"coś" przykładowo Ollie z 89 schodków to będzie zaje***ie, to będzie dobry trick i będziesz się z niego cieszył.

Napisane Jan 28, 2008, 2:55 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nooo zrób tylko ollie tylko to masz mieć w głowie, nic innego...powodzenia ^^)

Napisane Jan 28, 2008, 2:59 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamknij oczy i wyobraz sobie ze robisz ollie w miejscu ;] hihihi ale tak na serio to radze Ci sie przed takim czyms wyluzowac, ja najlepsze tricki zawsze robie od niechcenia na luzie ;];]

Napisane Jan 28, 2008, 3:14 pm
andy82

andy82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mysl o tym poprostu zrob ollie
PS ja zawsze sobie gadam ze albo schodki albo ja xD ;pp i czesto wygrywam xD ;pp (prawie zawsze xD ;pp )

Napisane Jan 28, 2008, 3:43 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

andy82 powiedział(a):
PS ja zawsze sobie gadam ze albo schodki albo ja xD ;pp i czesto wygrywam xD ;pp (prawie zawsze xD ;pp )

czesto tez deska przegrywa xDDD

Napisane Jan 28, 2008, 3:45 pm
adams92

adams92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adams92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w takich sytuacjach (schodki) np jak skacze ze 3 to podjeżdżam na średniej prędkości takiej która wystarcza na to żeby zejść z decku jak coś pójdzie nie tak a olie robie średnie bo przy maksymalnym niekiedy deck ucieka z pod nóg I pamiętaj zawsze potrzebna jest prędkość popatrz na filmiki jakiś profesjonalistów oni zawsze popierdalają i dzięki temu przeskakują stoły  B)

Napisane Jan 28, 2008, 3:58 pm
Swierdziu

Swierdziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swierdziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak sie boje to najeżdżam, zatrzymuje sie przed tym co mam skoczyć , patrze i tak parę razy do póki nie pomoże , mi to pomaga.

Napisane Jan 28, 2008, 4:00 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obejzyj film i zawsze przed wyjsciem na desce uswiadom sobie i wmów ze sie wypier..dolisz i jedz ;] moj kumpel mial tak z 36 flipem bal sie krecic powiedzial sobie ze sie wyebie na desce jak szlag i sie nie wyebal tylko skleil ;]

Napisane Jan 28, 2008, 4:07 pm
andy82

andy82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

portfelik powiedział(a):
andy82 powiedział(a):

Noo ;pp xD hehe xD ;pp ostantnio za czesto xD ;pp

Napisane Jan 28, 2008, 5:43 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

andy82 powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
andy82 powiedział(a):

Noo ;pp xD hehe xD ;pp ostantnio za czesto xD ;pp

zgadzam sie z Toba Andrzejku : *

Napisane Jan 28, 2008, 5:54 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.andegrand.pl/users/Kamileeek/picture/99021/

o tak :D to Ci doda odwagi do boardslida :D

Napisane Jan 28, 2008, 6:07 pm
Woytaz

Woytaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woytaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zacznij przeskakiwac mniejsze przeszkody, np połóż sobie jakiegoś patyka i przez niego skacz, później stosunkowo zwiększaj prędkości, jak poczujesz sie pewnie połóż drugiego patyka równolegle do tamtego i tez przeskakuj... późnie coś wyzszego. musisz poczuc sie pwenie, nie myśl o tym co mozesz sobie zrobic jak nie ustoisz, pomyśl o satysfakcji jaką będziesz miał po pierwszym przeskoczeniu na deckiem.

Napisane Jan 28, 2008, 6:11 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Walnij sobie setke czystej na dodanie odwagi.

Napisane Jan 28, 2008, 6:18 pm
panBoczek

panBoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panBoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wlasnie tak mam. Czesto nie umiem sie dostatecznie wybic.  Wtedy  wzrok mocno skupiam tylko na tej przeszkodzie i wogole nie mysle o tricku. Liczy sie tylko to ,co mam przeskoczyc. No i sie czesto udaje! ( ale nie zawszexD)

Napisane Jan 28, 2008, 6:40 pm
czapla2222

czapla2222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czapla2222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie pomoge xp bo nie mam czegoś takiego jak blokada! Zawsze i ze wszystkiego proboje cos zrobić i nie myśle o tym co moze sie stac jezeli je*ne ale o tym co będzie jak skleje stylowego triczka xD No chyba że jedyna moja blokada to strach o sprzęt heh...

Napisane Jan 28, 2008, 7:18 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

wnoszac cos do tematu to ja zawsze patrze leciutko przed siebie zeby widziec nogi i koniec przeszkody. bo jak patrze za bardzo przed siebie to jakos nie potrafie

Napisane Jan 28, 2008, 7:22 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie gadanie nic nie da... musisz sam w sobie znaleźć tę moc

Napisane Jan 29, 2008, 7:22 am
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam strach do pierwszej gleby potem juz spoko ^^

Napisane Jan 29, 2008, 9:31 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja