Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » teknik

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
teknik, co sądzicie o ciuchach firmy teknik
grzesb958

grzesb958

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesb958 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o ciuchach firmy teknik??

Napisane Jan 30, 2008, 10:47 pm
PatrykM

PatrykM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PatrykM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ja wczoraj dostalem czapke tej firmy i bylem odrazu na desce, i jest naprawde bardzo ciepla i wygodna ;) wiec czapki polecam :P a z reszta to nie wiem...

Napisane Jan 30, 2008, 10:54 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z wyglądu podobają mi się bluzy. Fajnie wyglądają, ale firma raczej nastawiona na snowboard:

KLIK

Napisane Jan 30, 2008, 11:27 pm
Relaxdoit

Relaxdoit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Relaxdoit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja myśle czy nie kupić spodnie tej firmy myśle że ubrania ta firma nie robi złe  ;)

Napisane Jan 31, 2008, 12:21 pm
grzesb958

grzesb958

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesb958 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myślę chyba ze to firma deskorolkowa skoro to jedno i to samo co fenix malita

Napisane Feb 1, 2008, 8:35 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzesb958 powiedział(a):
ja myślę chyba ze

xD bardzo ładne sformułowanie xD Powodzenia w kwietniu na egzaminie lub w maju na maturze:)

Skoro pisze że snowboard to raczej snowboard:) Dla potwierdzenia łap stronę tej firmy KLIK.
PEACE

Napisane Feb 1, 2008, 9:05 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzesb958 powiedział(a):
ja myślę chyba ze to firma deskorolkowa skoro to jedno i to samo co fenix malita

W sumie nie ważne... poprostu firma produkująca odzież, przecież snowboardów, ani deskorolek nie produkuje więc nie ma większego znaczenia... jak Ci się podoba to poprostu kupujesz ;]

Napisane Feb 1, 2008, 9:12 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja