Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » one foot

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
one foot, triki z jedna noga przypiętą
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy robicie jakies  triki one foot? ja widzialem kolesi ktorzy robili calkiem powazne triki, majac jedną nogę odpieta od wiazania.  360mag dodal na yt filmy z takimi trikami i tym bardziej sie na nie zajawilem. czy wy tez robicie takie triki? ja od nastepnego sezonu poproboje ich na hopie bo sa mega efektowne. narazie robie no comply (hahahah) jak mi sie nudzi na snowparku. co sadzicie o takicch trikach?  no comply na snowboardzie w mym wykonaniu polega na odbiciu sie od ziemi odpieta noga i wlozenie w powietrzu nogi do wiazania. jezeli macie doswiadczenie w tego typu trikach to podzielcie sie.

pozdro                   

Napisane Feb 1, 2008, 6:58 pm
NeverStand

NeverStand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeverStand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmmmmm na you tube widzialem trik moze nie ''one foot'' ale kickflipa na snowboardzie :) Polega on na tym je jakos zachaczasz tylnia  noga o tylnie wiazanie i kopiesz flipa gdzies to widzialem hmmm jak znajde to dam tu linka Jest!!!!

Napisane Feb 1, 2008, 7:02 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 7:04 pm przez NeverStand
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przy one foot'cie nie wkladasz nogi do wiazania tylko pomiędzy wiązaniami, najlepiej zainwestuj w pad jeśli nie dostałeś do wiązań.

A ten kickflip na snowboardzi to juz szczyt glupoty... bez sensu jak dla mnie.

Napisane Feb 1, 2008, 7:52 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahah jak zobaczylem tego kicka to myslalem ze spadne.. genialne to bylo. ja niestety nie mam pada ale bd mial.

Napisane Feb 1, 2008, 8:17 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha dooobry jest ten kick xD

Napisane Feb 2, 2008, 12:50 pm
Tomsi93

Tomsi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomsi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No takim kickiem można przyszpanowac xD (albo sie łatwo zbłaźnić  :))

*Napisane Feb 2, 2008, 10:27 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nice ten kick :D  Ale nie sadze zeby byl on jakims na maxa trudnym trickiem :D  Osobiscie ostatnio wyglupiajac sie na stoku robilem One fotted fs 180 xD  Po czym prawie zlamalem wiazanie ale trzeba jezdzic  :]

Napisane Feb 6, 2008, 9:14 am
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

nie wiem czy to moza nazwac kikiem, bo kickflip polega na odpowiednim ruchem przedniej nogi, czyli tzw. kopnieciem. tutaj snowboard kreci sie tak samo jak w kickflipie, ale czy to jest kickflip?

Napisane Feb 10, 2008, 9:39 am
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kickflip to trick skateboardowy, snowboard polega na tym, że ma sie przytwierdzone do deski 2 nogi wiec moim zdaniem takie wymyslanie na sile jakichs kickflipow jest bezsensowne i glupie...

Napisane Feb 10, 2008, 11:35 am
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up
Bez przesady - teraz jak sie gra na deskorolce w skate, to niektórzy wymyślają jakieś dziwne, bezsensowne tricki byleby wygrać, więc pod tym względem to deskorolka zaczyna schodzić na psy

Napisane Feb 10, 2008, 1:44 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się ten kickflip podobał 

Napisane Feb 10, 2008, 2:27 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

to jest temat o one foot! czyli robicie triki majac druga noge na padzie lub prprostu miedzy wiazaniami. 360 mag na yt wstawil swietny film gdzie robili efektowne  triki.  bawicie sie w to bo widze ze narazie wszyscy o k-flipe dyskutuja...

Napisane Feb 14, 2008, 5:46 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja osbiscie uwazam z eglupota jest robic tricki one foot poto sa 2 wiazania zeby z nich kozystqac -.-...

Napisane Feb 17, 2008, 9:18 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja