Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Grand Fingers - polska firma ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Grand Fingers - polska firma fingerboardowa, Koła, Łożyska, Trucki, Tape, Śrubki
Mzimiak

Mzimiak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mzimiak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GRAND Fingers - polska firma fingerboardowa

NOWY SKLEP

Strona firmy Grand Fingers
www.grand-fingers.pl
www.grand-fingers.com
www.grand-fingers.eu

Panowie, przedstawiam kółka i firmę GRAND.
Kółka i reszta sprzętu - wyprodukowane w Polsce przez polską firmę i dla Polaków to znaczy są dostępne zawsze dla każdego z nas i to za normalną cenę.

Kółka na poziomie najlepszych zagranicznych - dokładnie wykonane, z łożyskami, z różnych materiałów.
To nie są plastikowe kółka, są z  wysokiej jakości tworzyw konstrukcyjnych.
Ten beżowy to najwytrzymalszy - Polieteroeteroketon (PEEK). Jest kosmiczny - kosztuje 1000 zł za 1 kg ale ma takie właściwości że prędzej pewnie wyszlifuje się truck od strony kółka niż zobaczycie wgłębienie na kółku. Pozostałe to są również tworzywa o odpowiednich parametrach i zbliżonej wytrzymałości.

W środku są  łożyska kulkowe, więc gładko się śmiga. Do wyboru trzy rodzaje łożysk (szerokie  są obustronnie zakryte, pozwala to na długą żywotność bo nie zapychają się brudem i piaskiem).

Oczywiście jest możliwość kupienia samych kółek oraz samych łożysk, jak i kompletów.

Pełny tuning i trucki są w ofercie.
Jest też GRAND TAPE

Nowy GRAND TAPE

W tym temacie nie rozmawiamy o zamówieniach i chęci kupna. Napiszcie propozycję, co jeszcze można by zmienić lub dodać. ­­­­­­­­­­­­

EDIT: - moje dalsze odpowiedzi na wasze pytania w postach

Ja jestem właścicielem tej firmy.

Oficjalna strona jest od lutego 2008 roku i sprzęt można ciągle kupować. Zamawianie początkowo odbywało się poprzez formularz na stronie firmy. Od listopada 2010 mamy nowy sklep.

Blaty i miejscówki też będą w sprzedaży - kilka form i rożne materiały, ale cierpliwości, nie wszystko od razu da się zrobić.

Przesyłka to osobny koszt podobnie cena przelewu na konto.
Płatność tylko na konto wskazane w załącznika do maila wysyłanego po zamówieniu. Oczywiście jako gratis są naklejki firmowe.

Pozdrawiam
Mzimiak

Napisane Feb 1, 2008, 10:23 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2011, 8:37 pm przez Mzimiak
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wow! mozna wiedziec kto to proukuje?? i jaka mniej wiecej bedzie cana tych kolek?

Napisane Feb 1, 2008, 10:25 pm
Wentyl

Wentyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wentyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przypominaja troche WW, tylko lozyska zmienic na maszynowe xD

Napisane Feb 1, 2008, 10:26 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 10:29 pm przez Wentyl
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawus420 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wentyl powiedział(a):
przypominaja bardzo WW, tylko lozyska zmienic na maszynowe xD

no nie wiem....w tych sa na powierzchni jezdnej takie rowki jak w birdsach...
moze i sa troche podobne :P

Napisane Feb 1, 2008, 10:27 pm
NeverStand

NeverStand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeverStand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

omg cos pieknego !! gdzie je mozna kupic ?

Napisane Feb 1, 2008, 10:27 pm
slawus420

slawus420

Member
Wyświetl posty

NeverStand powiedział(a):
omg cos pieknego !! gdzie je mozna kupic ?

dobre pytanie :P
gdzie i kiedy?
juz szykuje kase :P

Napisane Feb 1, 2008, 10:29 pm
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozackie te kolka
podobne dosyc do ww

Napisane Feb 1, 2008, 10:31 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to nie ma po co kupować Substance'ów. Te kółka są dokładnie z tego samego materiały.

Jak na razie nie widziałem lepszych polskich kółek, jestem pod ogromnym wrażeniem.

Jeśli dobrze wyczytałem, to w ofercie będą też trucki? No to nieźle...

Co do ceny kółeczek - 40-50zł to chyba odpowiednia cena.

Napisane Feb 1, 2008, 10:32 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 10:35 pm przez jakubiks
Mzimiak

Mzimiak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mzimiak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja - Mzimiak jestem właścicielem tej firmy.

Oficjalna strona właśnie powstaje i niedługo uruchomię sprzedaż.

Cena na pewno nie przekroczy 70 zł za komplecik tych najdroższych - beżowe z łożyskami.

Carne i białe będą tańsze. Wprowadzę także inne kolory oraz materiały.

Trochę zapłaciłem za uruchomienie produkcji i przeliczam ceny.
Im więcej osób będzie kupować tym bardziej cena się obniży.

Pozdrawiam
Mzimiak

Napisane Feb 1, 2008, 10:33 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 10:34 pm przez Mzimiak
killer25

killer25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to killer25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozackie jak będą to biorę te białe.... :cyclops:

Napisane Feb 1, 2008, 10:38 pm
Wentyl

Wentyl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wentyl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zasadzie cena nie miazdzy, do przyjecia...

bartekziom

bartekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie moge ile firm...nie wiem juz które koła kupic czy wasze czy od amoka jak sie pojawia czy od justi bo ona tez zaczyna produkcje niedługo...A koła miodzio estetyka i wogule ^^)

siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piękne ... Ale mi wystarcza z rdzeniami :D jeśli za 30 to biore

Napisane Feb 1, 2008, 10:39 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mzimiak powiedział(a):

Pomyślcie o ile powinny być tańsze od zagranicznych, żeby każdego było stać na najlepsze kółka.
Tylko uwaga – cena nie może zejść poniżej kosztów wytworzenia no i przydałoby się też kilka złotych zarobić żeby rozwinąć ofertę.
mysle ze ok. 30 zl + przesylka , wtedy ptaszku by mial bardzo wielki powod by udoskonalic swoje koleczka :p

Napisane Feb 1, 2008, 10:39 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tych kołach nie ma co zmieniać!!!! Są mega wypas cool spoko elo cud miód orzechy fistaszki lux gitara super!!!!!!!!!

Jeden mądry znalazł się i zrobił coś a potem o tym napisał. NIe moge doczekać się gdy otworzysz stronę i sklep. Cudowne koła. Jesli te kola białe będą za 55-60zł za set to biore z miejsca!!!!

Mzimiak jesli mowisz prawde to jest spoko ziąą. Zrobić takie koła, załatwić łożyska i sprzedawać koła z super-wytrzymałego materiału z łożyskami za 70zł...

pozdro

ps. Patrzcie jak nasz polski rynek rosnie w siłę. Mieliśmy dobre blaty, ale gorsze koła. Teraz wyszły niedawno super wyczes Birdsy koła i bedziemy mieli koła z GF!!

Ale zajawka jest  ;)

Napisane Feb 1, 2008, 10:40 pm
barmac11

barmac11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmac11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypasik maxymalny
jak się pojawią biorę jeden secik
pozdro

Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I ze niby polski fb się nie rozwija...
Totalny odlot, orgazm, kozak, nie wiem jakimi słowami mozna wyrazić to co teraz czuje;)
Jeest klawoooo...

NeverStand

NeverStand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NeverStand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
Mzimiak powiedział(a):

Pomyślcie o ile powinny być tańsze od zagranicznych, żeby każdego było stać na najlepsze kółka.
Tylko uwaga – cena nie może zejść poniżej kosztów wytworzenia no i przydałoby się też kilka złotych zarobić żeby rozwinąć ofertę.
mysle ze ok. 30 zl + przesylka , wtedy ptaszku by mial bardzo wielki powod by udoskonalic swoje koleczka :p

lub zmienic cene na tanszą :) hehe

Napisane Feb 1, 2008, 10:41 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 10:41 pm przez NeverStand
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O jejuniu....
Jak cena nie będzie zła to chyba wezme :D

Napisane Feb 1, 2008, 10:41 pm
Tomss5

Tomss5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomss5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O KUR.WA !
Max kozackie.

Napisane Feb 1, 2008, 10:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja