Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Skaryfikacja.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skaryfikacja.
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.

No wiec czy slyszeliscie o tym i czy wam sie to podoba?
I czy byscie sobie zadali taki bol by to posiadac do konca zycia?
Wsumie mozna uznac to za rodzaj dziary ale dziara az tak nie boli to po 1 a po 2 nie wyglada to tak ochydnie i sie tak dlugo nie goi.

Mi osobiscie sie to nie podoba i nigdy w zyciu bym sobie tego nie zrobil.

Ps:
Gdyby ktos nie wiedzial co to jest, jest to wypalanie lub wycinanie wzorow na ciele.

a tutaj 2 filmiki :)

null
null

*Napisane Feb 6, 2008, 7:32 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2008, 7:33 pm przez HonikKOP
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czego to ludzie niewymysą  :cyclops:.
Może to fajnie wygląda, ale nie dla mnie  ^^)

*Napisane Feb 6, 2008, 7:37 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mógłbym sobie zrobić ale kurwa nie na całe plecy! Jakiś mały znaczek na ręce itp.

Napisane Feb 6, 2008, 7:39 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
mógłbym sobie zrobić ale ***** nie na całe plecy! Jakiś mały znaczek na ręce itp.

No to ewentualnie mozna przyjac ale nie na cale cialo :)

jak dla mnie chore!

Napisane Feb 6, 2008, 7:43 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem już kiedyś takie cuda tylko ,że bardziej dopracowane i były wycinane większe płaty skóry.Oczywiście "dziara" była na plecach.
Co do samej skaryfikacji to oszpecenie ciałą na dobre :rolleyes:.

Napisane Feb 6, 2008, 7:44 pm
Lokote

Lokote

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lokote zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrobilbym se takie cos

Napisane Feb 6, 2008, 7:59 pm
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam w planach sporo takich cukiereczków :3
tylko Buła nie pozwala :U
na pierwszy ogień pójdzie jakiś ludek na ramie :D

a posiadam też sporo KOToskaryfikacji :P

Napisane Feb 6, 2008, 8:17 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Kani92 powiedział(a):
mam w planach sporo takich cukiereczków :3
tylko Buła nie pozwala :U
na pierwszy ogień pójdzie jakiś ludek na ramie :D

a posiadam też sporo KOToskaryfikacji :P

To dobry masz hardcore  :P

A tak na serio jak komus sie podoba nie mam nic przeciwko. Ale osobiscie nie zrobilbym tego :)

Mam w planach robienie dziar na swoim ciele ale nigdy nie skaryfikacje ;/

Napisane Feb 6, 2008, 8:22 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie takie cos nawet podoba,ale nie wiem czy bym sobie cos takiego zrobil. Moze jakies mniejsze...Oni to robia ze znieczuleniem jakims? : O
Ale wole wypalanie :D

Napisane Feb 6, 2008, 9:05 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2008, 9:06 pm przez danlancher
Cicho

Cicho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cicho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bym tego gówna se nigdy nie zrobil nie dosc ze wyglada to ochydnie to jezcze pewnie bardzo boli. Lepiej robic se dziary : <3 dsk :D

Napisane Feb 6, 2008, 9:11 pm
ienes

ienes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ienes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie podoba mi się takie "ozdabianie" ciała i sama bym nic takiego nigdy nie zrobiła

Napisane Feb 6, 2008, 9:16 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeny nie maja czego wymyslac nomanie szok.pl xd

Napisane Feb 6, 2008, 9:25 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

danlancher powiedział(a):
Mi sie takie cos nawet podoba,ale nie wiem czy bym sobie cos takiego zrobil. Moze jakies mniejsze...Oni to robia ze znieczuleniem jakims? : O
Ale wole wypalanie :D

No wydaje mi sie ze nie podaja znieczulen!

Napisane Feb 6, 2008, 10:00 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to głupota że łeb maly >_<
jak można się tak okaleczać?  :thinking:
blehh nie zrobil bym sobie czegos takiego za chiny ;/

Napisane Feb 6, 2008, 10:31 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slodko to wyglada :) jak na moje zajebiste : ] sasasasa :devil:

Napisane Feb 6, 2008, 11:20 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CHcialem na rece sam sobie wyciac anarchie... cielem troche i dalej rady nie dalem....gdybym mial spirytus ;)

Napisane Feb 7, 2008, 12:57 am
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie temat o grzesznikach, spokój.
Royek13, rychu nie napisał przecież nic czego można by sie akurat przyczepić : O
najwyraźniej mu sie to nie podoba, a nie wyzywa tych co robią, to w czym problem maleńki?
i koniec nabijania bo będą lecieć warny.

Grucha12 powiedział(a):
CHcialem na rece sam sobie wyciac anarchie... cielem troche i dalej rady nie dalem....gdybym mial spirytus ;)

weź pod uwagę że to nie jest zwykłe nacinanie, jak wiesz jak to ok, ale jak nie wiesz to albo Ci za tydzień zejdzie albo sobie krzywde zrobisz ;)

Napisane Feb 7, 2008, 11:48 am Ostatnio edytowane Feb 7, 2008, 11:50 am przez Kani92
1maj

1maj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1maj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobił .....

Napisane Feb 7, 2008, 12:25 pm
Przemek047

Przemek047

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemek047 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To chyba sie jednak robi pod znieczuleniem miejscowym. Ale sam bym sobie takiego czegoś nie zrobił póki co.

Napisane Feb 7, 2008, 1:04 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Emo  : OOO    przeyebane na maxa to jest xxD

Napisane Feb 7, 2008, 1:20 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2008, 1:22 pm przez JackassNT
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja