Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » No Fear

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
No Fear, co myślicie ?
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukałem i nic nie znalazłem co mnie zdziwiło !

co sądzicie o tej firmie ? mam zamiar kupić deskę tylko chcę usłyszeć waszą opinie :f

macie te deski ?
wytrzymałe ?
ile jeździliście ?
jak szybko się rozwarstfiają ?
ogólnie ocena tych desek od 1/10 :D

Dodany

Napisane Feb 9, 2008, 10:30 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:51 am przez bydlak
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska jak marketówa... co tu więcej pisać? Gówno... :)

P. S. Mam 2 koszulki "No Fear" :P

Napisane Feb 10, 2008, 12:21 am
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już Ci moge powiedziec, że to jakieś ścierwo :P oryginalna firma No Fear wątpię zeby zabierała sie za robienie desek.... ona sie zajmuje głównie ubrankami motocrossowymi :P Wiele osób ma takie bluzy no fear, tylko ze to wszysto to są targówki które można kupić za 10 zł u ruskich :P Taka oryginalna bluza kosztuje około 200zł ;P

Napisane Feb 11, 2008, 11:22 pm
lampard169

lampard169

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lampard169 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam deskorolke no fear jest to moja 2 deska w zyciu  ( ale pierwsza na ktorej jaies triki robie) mam ja 2 dni i jezdzi sie owiele lepij niz na mojej pierwszej z tesco

Napisane Jul 21, 2009, 12:12 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja