Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty Airwalk

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty Airwalk
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o deskach firmy airwalk
ile jeździliście czy coś takiego ;]
jak szybko się rozwarstwia i ile trzyma

Dodany

Napisane Feb 12, 2008, 12:24 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:03 pm przez bydlak
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy raz słyszę o tym, że Airwalk produkuje deski.

Napisane Feb 12, 2008, 12:26 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BruchinSK8 powiedział(a):
Pierwszy raz słyszę o tym, że Airwalk produkuje deski.

Produkuje, produkuje ;) w UK jest ich sporo ale co do wytrzymałości to raczej takie średnie blaty...

Napisane Feb 12, 2008, 12:36 pm
Sznapi

Sznapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak właśnie ja mieszkam w u.k i w każdym sklepie sportowym i w ss widze air walki ;]

Napisane Feb 14, 2008, 2:01 am
ghost97

ghost97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ghost97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam ten blat i jest zaje****y troche go katuje a on i tak zero uszczerbień i nie rozwarstwia sie więc polecam kupujcie bo nie jest on za drogi

Napisane May 31, 2009, 12:31 pm
kamelo098

kamelo098

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamelo098 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blaciki troche grube, ale koledze wytrzymał 5 miechów

Napisane Jun 8, 2009, 12:54 pm
XDpaweelDSK

XDpaweelDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDpaweelDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwsyzy raz słysze że jest taki blat ale jak tutaj widzie to chyba sie opyla go kupić  B)

Napisane Jun 8, 2009, 1:12 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w UK to nawet blaty No Fear sa ;] ale co do wytrzymalosci sie nie wypowiem

Napisane Jun 8, 2009, 5:22 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
w UK to nawet blaty No Fear sa ;] ale co do wytrzymalosci sie nie wypowiem

U nas też dostaniesz no fear. Widziałem w intersporcie chyba, ale to poprastu marketówa z grafiką i elo logiem no fear, a cena ponad 100 zł  :stare:

*Napisane Jun 8, 2009, 10:33 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Bardzo dobre deski! Polecam!!"
http://img199.imageshack.us/img199/1053/airwalk.jpg

Napisane Jun 8, 2009, 11:56 pm
ziomi16

ziomi16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomi16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po opiniach wydaja sie byc dobre : )  dajcie jakiegos linka gdzie mozna kupic ;d

Napisane Jun 9, 2009, 10:04 am
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomi16 powiedział(a):
po opiniach wydaja sie byc dobre : )  dajcie jakiegos linka gdzie mozna kupic ;d

Jeżeli nie skumałeś o co chodzi to na prawdę masz słabe wyczucie ironii, zobacz posta nad twoim i przyjrzyj się desce, złamała się w 2 dnień przy <SIC> ollie na flacie -.- Nawet grafika nie jest starta bo nie zdążyłem nigdzie z nią iść, trucki są bardzo wysokie i okropnie ciężkie.

Napisane Jun 9, 2009, 10:18 am
Zi0z

Zi0z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zi0z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie airwalki są dosyć dobre i nie są za drogie cena kompletnej takiej deskorolki to ok 360 zł

Napisane Jun 9, 2009, 10:51 am
Supran

Supran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Supran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie słyszałem i nie widziałem nigdy decków, dajcie foty, co?

Napisane Jun 9, 2009, 11:08 am
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wy nadal jesteście na etapie "polowania na wytrzymały blat"?    kuzwa, dajcie se spokój.  deska to deska sie idzie kupuje-jeździ-łamie-kupuje nową itd.  a nie rozkminy przez całe swoje marne życie "która deska "lepsza""

Napisane Jun 9, 2009, 1:40 pm
Supran

Supran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Supran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro tak myślisz to kup se najgorszy blat i codziennie łam, a mastepnego dnia kupuj nowy. wiadomo, że jeden blat jest lepszy a inny gorszy...

Napisane Jun 9, 2009, 3:56 pm
igorex

igorex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to igorex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NO jasne jakos mam TEN SAM BLAT i nic sie nie dzieje.... niewiem co ty z nim robisz.....    JAK DLA MNIE JEST ZAJE***** .  B)

*Napisane Jun 9, 2009, 6:10 pm
ghost97

ghost97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ghost97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja go mam już kawał czasu i zero uszczerbień więc polecam

Napisane Jun 22, 2009, 11:44 am
sk8ogryz

sk8ogryz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ogryz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja airwalk widziałem tylko buty i ciuchy, ale deski... zdjecie dobre :P widać że szybko sie złamała bo nawet grafa nie zjechana

Napisane Jun 22, 2009, 12:35 pm
GumisSTG

GumisSTG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GumisSTG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ty chyba koleś 200 kg ważysz skoro tak szybko złamałeś ten blat. Mojemu koledze już trochę się on zużył i grafika się też zdążyła pozdzierać. Ma trochę rozwarstwień, w końcu ma ten blat jakieś 3 miesiące. Przy każdym nieudanym flipie skacze po tym blacie i nim rzuca i się trzyma ten blat ostro. Więc dla mnie on dobry jest.  ;)

Napisane Oct 2, 2009, 2:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja