Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Sprzęt z serwisu...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sprzęt z serwisu...
Chemik50

Chemik50

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chemik50 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejny temat odłacznie serwisu i kolejne pytanie no to tak... Jedno pytanie mnie głowi odłacznie kółek od ilu do ilu są miekkie kółka i czy jeśli wycofali/ zostal sprzedany towar  to jest możliwość zeby go ponownie wstawili czy nie?

Napisane Feb 12, 2008, 10:26 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miekkie hmm jak dla mnie miekkie to 95 i ponizej do 99 sa srednie. przynajmniej dla mnie gdzies tak

Napisane Feb 12, 2008, 10:32 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chemik50 powiedział(a):
Kolejny temat odłacznie serwisu i kolejne pytanie no to tak... Jedno pytanie mnie głowi odłacznie kółek od ilu do ilu są miekkie kółka i czy jeśli wycofali/ zostal sprzedany towar  to jest możliwość zeby go ponownie wstawili czy nie?

jaki serwis?

1. 80A - 98A - miekkie
99A - 101A - Twarde.

2.szukaj tez w innych sklepach

Napisane Feb 12, 2008, 10:33 pm
Chemik50

Chemik50

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chemik50 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi mi o andergrand.pl jeśli towar się skończył a niechce innego nastepnego w kolejności ponieważ fundusze na to nie pozwalają jest możliwość, że z czasem wstawia ten przedmiot znowu? Jeśli byś mogl to podaj mi jakies inne skate shopy internetowe jesli mozesz oczywiscie tylko na rozpatrzenie danego towaru, jesli nie zgodne z regulaminem prosze o Priv (PM)@!

Napisane Feb 12, 2008, 10:38 pm
XI

XI

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XI zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poczekaj, pwnie wystawia go jeszcze raz, badz umieszcza w sklepiej jeszcze lepszy towar :D

Napisane Feb 13, 2008, 7:20 am
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze możesz doinformowac się tu: sklep@andegrand.pl

Napisane Feb 13, 2008, 9:23 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja