Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Co z tego będzie :P ?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co z tego będzie :P ?
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alienkus13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, jestem nowym użytkownikiem tego forum :) Na FB jeżdzę od nie dawna - 3 dni.Uczę się ollie i całkiem nieźle mi idzie :P Dobra przejdę do rzeczy xD

Mam do dyspozycji sklejkę 200cm x 60cm :] I w sumie nie wiem co z tego zrobić :) Jest tyle propozycji, a ja nie wiem co zrobić, aby nie zmarnować tej właśnie sklejki :) Tak więc powiedzcie co z tego może być :P Dobrego i przydatnego dla nowych i średniozaawansowanych :P

Z góry dzięki

Napisane Feb 16, 2008, 1:49 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a sklejka jaka gruba?

Napisane Feb 16, 2008, 1:55 pm
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alienkus13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem Wiem to trochę głupie, ale nie mam jeszcze tej sklejki xD To dlatego że przywiezie mi ją dziadek i jeszcze jej nie mam.. za jakieś max 20 min będę miał to powiem..Napisałem żeby z góry widzieć :P

Napisane Feb 16, 2008, 2:07 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 2:07 pm przez Alienkus13
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CliChE1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm jeżeli masz wszystkie potrzebne elementy (wyrzynarka idt) to spróbuj na sam poczatek zrobić kickera... popytaj może forumowicza gumisia on ci doradzi

Napisane Feb 16, 2008, 2:09 pm
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

:( nie mam wyrzynarki :( Mam 2 brzeszczoty na dobrych uchwytach, myślałem że na początek starczy :P Proszę innych o inne propozycje xDD

PS Wyrzynarka będzie, narazie jest zepsuta :/

Napisane Feb 16, 2008, 2:11 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 2:11 pm przez Alienkus13
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym zrobił jakiś prosty grindbox, ale musisz mieć jeszcze jakiś ceownik.

Napisane Feb 16, 2008, 2:11 pm
minastir

minastir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to minastir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie ma racje
na pcozatek dobry grindbox z kątownikiem lub ceownikiem ;p

Napisane Feb 16, 2008, 2:14 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

minastir powiedział(a):
jamie ma racje
na pcozatek dobry grindbox z kątownikiem lub ceownikiem ;p

grindbox z ceownikiem? przecież to wygląda tak:
____
|      |
gdzie to wsadzisz do boksa?

Napisane Feb 16, 2008, 2:39 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 2:41 pm przez fujitsu
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

Grindbox odpada - mam już

Proszę innych o inne propozycje xDD

Napisane Feb 16, 2008, 3:31 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2008, 1:37 pm przez Alienkus13
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rail xP
kawałek sklejki, na to ceownik i podpórki ;)
brr ma takie cuś...

ale nie mają tego na sklepie... :/ narazie.

wygląda to mniejwięcej tak:

I
    /      wygląd od frontu
  '''''''   

|'''''''''''''''''''''|    wygląd z boku
      '''''''''''''''''''''

Napisane Feb 16, 2008, 3:42 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 3:43 pm przez rufus102
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

A coś więcej xD ? Przecież to spory kawałek sklejki :P

Napisane Feb 16, 2008, 3:47 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 Palety z patyczkow od lodow poloz 2 na sobie i je sklej drugie dwie tak samo na to sklejka ladnie wycieta przyklej czy przybij i na to katownik ;) Zayebista miejscowka!

Napisane Feb 16, 2008, 4:06 pm
danio1998

danio1998

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danio1998 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piramida, lonon/euro gap, fun box, kicker,polebank
w to sie opłaca inwestować sklejke chociaż euro gapa trudno będzie brzesztotem zrobić :(

Napisane Feb 16, 2008, 4:31 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie wydaje, że fun box bedzie najlepszym rozwiazaniem. i zeby mial murek u gory do grindow. Polecam poradnik Amoka :D

Napisane Feb 16, 2008, 4:39 pm
Damianziom

Damianziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Damianziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lukki powiedział(a):
mi sie wydaje, że fun box bedzie najlepszym rozwiazaniem. i zeby mial murek u gory do grindow. Polecam poradnik Amoka :D

Też tak myśle. AMok ma dużo poradników odnośnie miejscówek dobierz jakąś i zrób proste ;)        Pozdro

Damianziom

Napisane Feb 16, 2008, 5:23 pm
Pela92

Pela92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pela92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myśle że funbox, manualbox z murkiem, jakieś schodki czy cuś...
nie powiesz nam co lubisz no bo jeździsz 3 dni więc tu musisz popróbować. niewiem moze najpierw zrób kilka miejscówek z kartonu, pojeździj i co ci sie spodoba zrób ze sklejki.

damianziom a ciebie co wzięło z tymi podpisami?

neokidy atakują...

Napisane Feb 16, 2008, 6:24 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 6:26 pm przez Pela92
adzia31

adzia31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adzia31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm. ja mysle o tym zeby zrobic na sam poczatek skosny box funbox nie jest to trudne do zrobienia

Napisane Feb 16, 2008, 6:40 pm
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

Mam jeszcze do dyspozycji płytę paździerzową xD Nada się do czegoś ?:P

Napisane Feb 18, 2008, 4:14 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masz artykuly i tam zobaczysz gdzie jakie materialy ci sie przydadza.

najbardziej uniwersalna przeszkoda to funbox.  swietne dla poczatkujacych, zaawansowanych, pro itd itd

Napisane Feb 18, 2008, 4:26 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja proponuje wzorowac sie na poradnikach amoka i rob jakie ci pasuja:)^^

Napisane Feb 18, 2008, 5:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja