Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Co z tego będzie :P ?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co z tego będzie :P ?
Alienkus13

Alienkus13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alienkus13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, jestem nowym użytkownikiem tego forum :) Na FB jeżdzę od nie dawna - 3 dni.Uczę się ollie i całkiem nieźle mi idzie :P Dobra przejdę do rzeczy xD

Mam do dyspozycji sklejkę 200cm x 60cm :] I w sumie nie wiem co z tego zrobić :) Jest tyle propozycji, a ja nie wiem co zrobić, aby nie zmarnować tej właśnie sklejki :) Tak więc powiedzcie co z tego może być :P Dobrego i przydatnego dla nowych i średniozaawansowanych :P

Z góry dzięki

Napisane Feb 16, 2008, 1:49 pm
Stricker

Stricker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stricker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym z tego zrobil skate plaze jaram sie nia...

Napisane Feb 18, 2008, 5:08 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stricker powiedział(a):
ja bym z tego zrobil skate plaze jaram sie nia...

graty - pewnie palcem bys wycinal ^^)

Napisane Feb 18, 2008, 5:17 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poradniki amoka. A to ze jestes poczatkujacy to nie wazne. Zrobisz trudniejsza przeszkode to tym lepiej dla ciebie. Pomeczysz sie troche zeby ja zrobic ale potem bedzie wypas :]

Napisane Feb 18, 2008, 7:12 pm
Mittskate

Mittskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mittskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak zaczynalem to mialem troche sklejki i odrazu se zrobilem rampe ale ze dobiero zaczynalem to niewiedzialem jakie wymiary i  zrobilem waską i ch**:p
potem se zrobilem plaze jak +brr+ i schody z porecza

Napisane Oct 13, 2008, 9:00 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

funbox

Możesz zrobić min. to.Masz tu wszystko szczegółowo opisane.

Napisane Oct 13, 2008, 10:09 pm Ostatnio edytowane Oct 13, 2008, 10:10 pm przez saam
olafingerka

olafingerka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olafingerka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrób sobie picnic table warto mówię ci to byłam moja pierwsza przeszkoda jak nie umiesz wysokiego ollie wskakujesz na ławke i ciągle udoskanalasz flipy i grindy

Napisane Oct 15, 2008, 8:46 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze jakis kicker i grindbox:) kicker dobra sprawa ai grindbox nie gorszy:) na poczatek starczy ^^)

ps patrz poradniki amoka

Napisane Oct 15, 2008, 11:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja