Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kolorowy grip

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kolorowy grip
baa

baa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy to prawda (przynajmniej tak słyszałem), że kolorowy grip się szybciej zużywa?

Napisane Feb 17, 2008, 7:41 am
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

myśle, że masz racje. Zwykły grip (zależy też jakiej firmy) jest chyba lapszy i dłużej trzyma

Napisane Feb 17, 2008, 8:28 am Ostatnio edytowane Sep 19, 2011, 1:32 pm przez master9017
adams92

adams92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adams92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to to zależy od szczęścia. Ja mam teraz grip z porąbanym grafem (jakiś misiek opity leży ze szklanką krwi ^^) i jest ok, trzyma sie sie nóg i flipy fajnie wychodzą, chociaż kumpel miał kiedyś jakiś czerwony grip i dość szybko sie posypał.
Moim zdaniem to zależy na co trafisz.

Napisane Feb 17, 2008, 9:00 am
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm kolorowy grip-napewno szybciej się będzie brudził-natomiast moich kilku kolegów miało takie(różowe i jakies inne) i nie narzekali :)

Napisane Feb 17, 2008, 9:25 am
Patryku

Patryku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patryku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolorowy Grip jest Słabsz poniewaz ma w sobie wiecej Plastiku i Barwnikow :P

Napisane Feb 17, 2008, 9:29 am
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gutas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PO 1 TO BEZSENSOWIE WYGLĄDA ZA PIERWSZY WYJSCIE NA DSK NAWET JAK SUCHO I CZYSTO BĘDZI EBNDZIESZ MIAŁ ŚLADEY PO 2 CHYAB SIE SZYBCIEJ ZUZYWA

*Napisane Feb 17, 2008, 9:55 am
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem jak wy, ale ja tam nie lubie jak grip ciągnie za mocno... Po pierwsze, to bym musiał wymieniać buty co tydzien a po drugie, nie wygodnie mi sie jeździ :U

Tak więc śmigam sobie na niebieskim. Nie zużywa sie szybko, ale po prostu słabiej ciągnie od samego początku :D

Napisane Feb 17, 2008, 10:34 am
strejli

strejli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to strejli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolorowy grip = wielkie gówno

Napisane Feb 17, 2008, 10:42 am
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem po co kolorowy grip...zwykly czarny podstawowy papier nie wystarcza?!
Moim zdaniem jest napewno slabszy...szybciej sie zuzywa i mniej ciagnie...

Napisane Feb 17, 2008, 10:48 am
rama

rama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyy... ja miałam pięć desek z kolorowym gripem... ale szczerze to może fajnie deska wygląda ale ten grip się strasznie brudzi... miałam taki ciemny niebieski to po tygodniu był cały brudny...:mad: i w sumie to się szybko ścierał... nie polecam... naprawdę kup sobie szary lub czarny  ;)

Napisane Feb 17, 2008, 11:23 am
andy82

andy82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nooo kolorowy grip sux ;/

Napisane Feb 17, 2008, 11:24 am
yyopi

yyopi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yyopi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolorowy grip jest dobry jak na niego patrzysz/;. Pomalowalem sobie na zloto i po 5 minutach byl caly burudny, chociaz róznicy w jezdzie nie bylo.

Napisane Feb 17, 2008, 11:54 am
krejzol69

krejzol69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krejzol69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam różowy  :P  ;) jeździ się fajnie ale fakt brudzi się szybko...

Napisane Feb 17, 2008, 2:48 pm
shadyzmc

shadyzmc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadyzmc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwykły grip ( standardowy kolor jessup) lepiej ciągnie, a kolorowe gripy szybciej się brudzą  i są słabsze .
Jak dla mnie lepiej, estetyczniej wygląda standardowy grip :)

Napisane Feb 17, 2008, 4:25 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eeee tam kolorowy grip po ch*j wymyślać...Najlepiej standardowy grip czarny jessup ... a na nim ewentualnie jakis wzorek , paski czy szablon...:D :rolleyes: : ;)

Napisane Feb 17, 2008, 4:51 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej nie wiedziec czego oni nie dodaja do farbowania tego
a po co w ogole kolorowy grip?

Napisane Feb 17, 2008, 7:50 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem kolorowy i sie jakoś tak kruszył =/ Tak jakby był z jakiegoś cukru =/ lepiej nie świrować nic i kupić sobie zwykły czarny :) A nie "szpanować" super kolorowym papierem :jump:

*Napisane Feb 17, 2008, 8:27 pm
PowerBoy

PowerBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PowerBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem kolorowe gripy się szybciej zdzierają.

Napisane Feb 18, 2008, 4:17 pm
panBoczek

panBoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panBoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chusio powiedział(a):
eeee tam kolorowy grip po ch*j wymyślać...Najlepiej standardowy grip czarny jessup ... a na nim ewentualnie jakis wzorek , paski czy szablon...:D :rolleyes: : ;)

no wlasnie czym robic wzorki, zwyklym markerem, czy czyms specjalnym? Bylbym wdzieczny za odp.

Napisane Feb 18, 2008, 4:50 pm
szczuczny

szczuczny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczuczny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panBoczek powiedział(a):
chusio powiedział(a):

no wlasnie czym robic wzorki, zwyklym markerem, czy czyms specjalnym? Bylbym wdzieczny za odp.

Wszystko jest opisane TU niestety mialem wytestowac, ale nie mam owej farby, i zapomnialem;D

Napisane Feb 18, 2008, 5:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja