Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Buty z USA a z Polski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty z USA a z Polski
Majo91

Majo91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majo91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie. Jest jakaś róznica w butach produkowanych w usa, a tych co sa sprzedawane w Polsce? I skad sa buty sprzedawane w Polsce? bo kiedys slyszalem ze firmy produkujace buty w USA produkuja je na tamten rynek a na rynek polski trafiaja buty z fabryk w Chinach. Czy sa jakies roznice w jakosci takich butow?

@down

Nie zrozumiales mnie. Zdaje mi sie ze buty produkowane nawet przez chinskie rece w USA sa produkowane z lepszych jakosciowo materialow niz przez te same rece w chinach. ;] Ale mnie sie tak tylko wydaje i czekam na wasze wypowiedzi. ;p

Napisane Feb 19, 2008, 10:06 pm Ostatnio edytowane Feb 19, 2008, 10:22 pm przez Majo91
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli masz napisane "wyprodukowano w usa" to wyprodukowane chińskimi rękami... nie ma znaczenia gdzie zrobione choć to wpisują na metki...

Napisane Feb 19, 2008, 10:14 pm
i0chuj

i0chuj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to i0chuj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma rózniczy czy Made in China czy Made in Usa bo za jakość produktów odpowiada firma ,która je dostarcza , wiec nie ma różnicy pomiędzy adio z usa a z chin ... w chinach jest tania siła robocza dlatego tam rozwinął się przemysł odzieżowy .

Napisane Feb 20, 2008, 7:16 am
BabciaBola

BabciaBola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BabciaBola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio nawet jakby produkowali w tajwanie, badz zupelnie gdzie indziej to i tak bedzie ta sama jakosc :D

Napisane Feb 20, 2008, 7:35 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja