Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slayer

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slayer , Thrash metal wszechczasów !!
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halo people żądni cięzkich brzmień , gitarowych riffów i innego co wiąze sie z tak wielkim zespołe jakim jest SLAYER.
Chciałbym wiedzieć co myślicie o ich muzyce , jaki jest wasz ulubiny album , piosenka .....

Napisane Sep 10, 2005, 10:14 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

album... "god hate us all" tytol mi nie lezy:P ale plyta jest mega exta:D:D:D utwory: CAst down:D new fainth, 7 faces , angel of death south of heaven... EXTRA ZESPOL polecam kazdemu:D

Napisane Sep 17, 2005, 11:38 pm
xmattx

xmattx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xmattx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na kolana przed Slayerem!! :) Ten zespol nie sfrajerowal sie jeszcze i miejmy nadzieje nigdy tego nie zrobi. Dla mnie osobiscie bardzo wazna horda.

ulubione albumy:
"Reign of blood" (1986)
"Season in the abyss" (1990)
"Diabolus in musica" (1998)

Napisane Sep 24, 2005, 11:31 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Reing in blood
Hell avaist

najlepsze ich albumy

Napisane Sep 26, 2005, 10:25 am
wrotek

wrotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy ich album to south of heaven i basta:P:P ale każdy ma włąśną opinie:D

Napisane Sep 27, 2005, 3:30 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przepadam za tą kapelą.

Napisane Oct 1, 2005, 11:19 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

south of heaven:D o tak:d

Napisane Oct 1, 2005, 11:47 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slayer to ,,legenda'' mi najbardziej podoba się ,,diabolus in musica'' , ,,god hates as all'' , ,, south of heaven'' , ,,reign of blood'' i ,,south of heaven''

Napisane Dec 13, 2005, 9:29 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2006, 1:27 pm przez sic9
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chociaż dla mnie to najlepszy trash to początki sepultury ;) pozdrawiam

Napisane Dec 13, 2005, 9:36 pm
EMPy

EMPy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EMPy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo lubie płytę Reign of Blood, Slayera to zawsze miło posłuchać :]

Napisane Jan 24, 2006, 2:04 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote] x mattix napisał
ulubione albumy:
"Reign of blood" (1986)
"Season in the abyss" (1990)
"Diabolus in musica" (1998)

tak wogole to Regin in blood

Napisane Feb 9, 2006, 11:43 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

wszystkie albumy slayera są zajebiste poza God hate us all bo jest zgubiony troche w ciemnym lesie ,bo reszta to poprostu szaleństow .Mein favourite to Show no Mercy którego nikt wcześniej nie wymienił (nie wiem czemu)
Sk8 or die mada fakers 

Napisane Feb 9, 2006, 11:59 am
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny zespół ale ja wolę VADERA .
Ale nie mówie że nie słucham ...  :P

Napisane Apr 1, 2006, 6:19 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

a słyszeliście ,,cult'' ??? (można przesłuchać na slayer.net.) dla mnie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy album :)

Napisane Jun 8, 2006, 6:54 pm
Putra

Putra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Putra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie powiedziałbym że thrash wszechczasów bo takowym zespołem jest choćby Metallica (Przynajmniej za czasów ,,And Justice 4 All" czy ,,Ride The Lighting" ..Pozatym to wole Kreatora :D

Napisane Jun 8, 2006, 6:58 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie przepadam za tym zespołem.

Napisane Jun 9, 2006, 11:59 am
miniol

miniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yeah slayer wymiata bled your death upon me

Napisane Aug 14, 2006, 5:14 pm
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jka dla mnie najlepsze kawalki to : Dead skin mask, Bloodline, Angel of Death South of heaven ;] pzdr

Napisane Aug 14, 2006, 5:24 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

słyszeliście ''christ illusion'' ? , dla mnie jest to najlepszy album od czasów ''seasons in the abyss' , na początku kopniak ''flesh storm'' potem już jest po prostu jeden glan z wyjątkiem ''catatonic'' , to pewnie ostatni album slayera także polecam :)

Napisane Aug 15, 2006, 7:42 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2006, 7:43 pm przez sic9
frytek12

frytek12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frytek12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slayer oł je najlepszy album to Diabolus In musica a utwor to Screaming of the sky

Napisane Aug 15, 2006, 10:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja