Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slayer

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slayer , Thrash metal wszechczasów !!
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halo people żądni cięzkich brzmień , gitarowych riffów i innego co wiąze sie z tak wielkim zespołe jakim jest SLAYER.
Chciałbym wiedzieć co myślicie o ich muzyce , jaki jest wasz ulubiny album , piosenka .....

Napisane Sep 10, 2005, 10:14 am
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie jest to dziwny zespół, bo kocham ich kawałek "Disciple" fenomenalny jeden z moich ulubionych kawałków tego nurtu, czasem myśle że najlepszy!.......ale pozatym żaden ich inny kawałek nie podoba mi się,więc uwarzam ze to dziwny zespół, poprostu go nie cza(u)je:/

Napisane Aug 16, 2006, 10:54 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak pisalem - zespół swietny .  Tom Araya robi swoje :D glos niepowtarzalny - no i lubie go za wspołudział w utworze Terrorist soulflaya

Napisane Aug 21, 2006, 8:46 pm
Patrykss

Patrykss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patrykss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ulubiony album christ illusion ten nowy sa za......ści

Napisane Aug 28, 2006, 2:05 pm
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co tu duzo mowic ,zajebista muza...

Napisane Oct 1, 2006, 11:30 am
f16

f16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to f16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarąbisty trash, kto mówi, że to nie legenda trasha, to cóż, nie zgodzę się z nim, ale każdy ma inne upodobania. ulubiony album- diabolous in musica, czy jakoś tak

Napisane Oct 16, 2006, 8:42 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

f16 powiedział(a):
zarąbisty trash, kto mówi, że to nie legenda trasha, to cóż, nie zgodzę się z nim, ale każdy ma inne upodobania. ulubiony album- diabolous in musica, czy jakoś tak

a ja sie nie zgodzez Twoja wypowiedzią... z tym trzeba sie zgodzić że jest to legenda trashu... niekoniecznie legenda metalu, muzyki czy cos bardziej ogolnego... jak ktos nie lubi trashu, to jego sprawa...(np ja...nie lubie) ale slyszalem sporo z tego rodzaju muzyki i  mimo ze mi sie nie podoba praktycznie nic z trashu to i tak uwazam to za legende, bo jednak wniesli cos swojego do muzyki

Napisane Oct 16, 2006, 9:14 pm
poldek

poldek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SLAYER lata po scenie ze 25 lat grając utwory pełne świetnych riffów i super solówek. Slayer jest jednym z moich ulubionych zespołów. Szacunek dla SLAYERA :)

*Napisane Feb 9, 2007, 10:26 am
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty zespół, jak dla mnie najlepsze albumy to "god hates as all'', "Reing in blood" i "Diabolus in musica"...

Napisane Feb 9, 2007, 7:07 pm
7metallic7

7metallic7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7metallic7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Diabolus in musica" (1998) wymiata:D
kocham slayera
te riffy (ach! ach!)
te solówy (oh oh jeeee!!)

czad

Napisane Feb 9, 2007, 7:55 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slayer jest możliwy. Angel of death fajna piosenka, a jeśli chodzi o trash metal to dla mnie metallica, albo sepultura stara są legendami  ;).

Napisane Feb 10, 2007, 5:04 pm
poldek

poldek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[ulubiony album christ illusion ten nowy sa za......ści]

No, to jest wymiot album, najbardziej mi się podoba "Cult" i "Eyes of The Insane" :rolleyes:

*Napisane Mar 21, 2007, 12:28 pm
Rider777

Rider777

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rider777 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam płyte "Decade Of Agression" ...nie które piosenki są fajne ale bardziej wole rocka i punk rocka ;].....trash metal nie dla mnie ;]

Napisane Mar 21, 2007, 3:42 pm
voytas88

voytas88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to voytas88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slayer hmm..  wedłóg mnie są dwie piosenki godne posłuchania Bloodline i Raining Blood. Chociaż niepowiem slayer dobry jet. natomiast ja bardziej lubie Sepulture czy Sou-fly Album "Primitive"

Napisane Mar 25, 2007, 9:10 am
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Slayer jest naprawdę niezły ;] Moja pierwsza piosenka to bodajże "Angel of Death" - jest po prostu mega! "Raining Blood" też jest niezłe. Ogólnie Slayer jest godny uwagi, jeden z moich lepszych zespołów ;)

Napisane May 5, 2007, 11:38 pm
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raining blood i Cult jak dla mnie kozak muzyka... uwielbiam slayeara ale te 2 kawałki sa mega

Napisane Jun 18, 2007, 1:59 pm
kisiel19

kisiel19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kisiel19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cy slayer to zespół satanistyczny?

Napisane Jul 6, 2007, 11:01 am
berzerker

berzerker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berzerker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kisiel19 powiedział(a):

No pewnie ale nie az tak bardzo jak szatany z slipknota

Napisane Jul 8, 2007, 11:34 am
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem najlepsza plyta to "season in the abbys" czy jakos tak tytul lecial:P

Napisane Jul 8, 2007, 1:12 pm
Kloda

Kloda

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kloda zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

berzerker powiedział(a):
kisiel19 powiedział(a):

No pewnie ale nie az tak bardzo jak szatany z slipknota

slayer raczej nie jest zespołem satanistycznym...Najlepsza płytka wg. mnie to Reing in blood
^^)

Napisane Jul 8, 2007, 1:30 pm
Artur240

Artur240

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artur240 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moje ulubione piosenki to cult, skeleton christ i raining blood

Napisane Jul 20, 2007, 5:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja