Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slayer

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slayer , Thrash metal wszechczasów !!
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halo people żądni cięzkich brzmień , gitarowych riffów i innego co wiąze sie z tak wielkim zespołe jakim jest SLAYER.
Chciałbym wiedzieć co myślicie o ich muzyce , jaki jest wasz ulubiny album , piosenka .....

Napisane Sep 10, 2005, 10:14 am
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6sic6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z moich ulubionych zespołów. Lubie sobie posłuchać oczywiście moimi ulubionymi płytami są regin in blood i south of heaven ale lubie sobie posłuchać oldskulowego show no mercy

Napisane Apr 30, 2008, 6:47 pm
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supersonic69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slayer to jedyny z zespołów z Bay Area który gra tak ,,punkowo". Żadne inne zespoły thrashmetalowe nie czerpią tyle z punku i hardcore i dlatego szacun dla nich. Ciekawe tylko że podczas gdy śpiewają o belzebubach i innych kontrowersyjnych sprawach to wokalista i basista Tom Araya pozostaje wierzącym katolikiem, mimo iż krzyczy ,,god hates us all" itp :P

Napisane May 1, 2008, 11:30 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chodzi o salate :] albo o publike ... na dluzsza mete to jest jednoznaczne :P prawdziwa muzyka , czy to chodzi o rap ,o death metal czy o punk rock skonczyla sie 10 lat temu ... w  slipknocie jest 4 katolikow a wrzeszcza na koncertach ' if you are 555 i'm 666 ' no wiec na co innego moga liczyc jak nie na kase :]

Napisane May 2, 2008, 7:23 pm
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6sic6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezuu Rojek znowu wtopa. Większość utworów metalowych jest przenośniami. A propos slipa, gdybyś wiedział o co chodzi w heretic anthem nie pisał byś o żekomym konflikcie interesów między przekonaniami a chęcią wzbogacenia się.

Napisane May 2, 2008, 8:37 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak , slayer ma pelno przenosni , slip tez , behemoth napewno tez ma pelno przenosni ... sluchaj , skoro [chyba] wszystkie piosenki maja w sobie tekst nawiazujacy do szatana to to jest przenosnia tak ? yyy ... zachowanie na koncertach - jak myslisz ,czy tak sie zachowuja katolicy ? powiedzmy sobie szczerze - nie ma juz dobrych kapel , chyba ze w undergroundzie ...

Cytuj:
interesów między przekonaniami a chęcią wzbogacenia się.
a jak myslisz , dzieki komu zespoly zarabiaja ? dzieki fanom. jesli da sie kotu to co chce zjesc to on to zje ;]

Napisane May 3, 2008, 1:32 am
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Royek13 powiedział(a):
no tak , slayer ma pelno przenosni , slip tez , behemoth napewno tez ma pelno przenosni ... sluchaj , skoro [chyba] wszystkie piosenki maja w sobie tekst nawiazujacy do szatana to to jest przenosnia tak ? yyy ... zachowanie na koncertach - jak myslisz ,czy tak sie zachowuja katolicy ? powiedzmy sobie szczerze - nie ma juz dobrych kapel , chyba ze w undergroundzie ...

Cytuj:
interesów między przekonaniami a chęcią wzbogacenia się.
a jak myslisz , dzieki komu zespoly zarabiaja ? dzieki fanom. jesli da sie kotu to co chce zjesc to on to zje ;]

Zależy jaki masz obraz katolików. Wiadomo mocher nie będzie moszował, ale znam paru takich (nawet ministrantami są) co wyglądją jak ich idole i w młynie robią największą sieke. Podobnie z innymi sposobami spędzania aktywnie czasu mocher nie wymiata na dyskach, nie moszuje, nie pije wina ani nie pali dżo. czasami wypada się dobrze zastanowić, a nie myśleć stereotypowo.

Napisane May 3, 2008, 10:12 am
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supersonic69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obraz szatana jako przenośni owszem istnieje w dzisiejszej społeczności metalowej, ale tak właściwie po co to komu? Ludzie utożsamiają szatana ze złem i ich za przeproszeniem gówno obchodzi czy to przenośnia czy też nie. Także bycie katolikiem praktykującym jak Araya albo jak royek powiedział 4 kolesi ze Slipknota i śpiewanie ,,God Hates Us All" czy też ,,if you are 555 i'm 666" troszke podchodzi pod paradoksik :P

Napisane May 3, 2008, 10:19 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

ja dopiero podalem jadna piosenke :] wiec wiesz ...

Cytuj:
zasami wypada się dobrze zastanowić, a nie myśleć stereotypowo.
ja nie mysle stereotypowo ... jesli chodzi o to co oni reprezentuja to to jest wlasnie dla i pod publike , a co za tym idzie zysk wzrasta .

Napisane May 3, 2008, 11:33 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

bo wiem ze plyta mnie nie zawiedzie ,jest swietna techniczna i nie nudzi :] co raczej jest podstawa kupowania orginalnych plyt , tyle ze ja zawsze jeszcze sciagam sobie album na komp z internetu , przesluchuje go i jak jest tego godny to kupuje orginal :] proste ...
nie kupuje plyty behemotha tylko dlatego ze ma satanistyczne przeslanie.  ja moge sluchac Tymoteusza i Acid Drinkers , jakas roznica ? tylko w wartosciach jakie ze soba reprezentuja.

Napisane May 3, 2008, 1:02 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):

Po pierwsze, łamiesz prawo i nie przyznawaj się do tego oficjalnie na publicznym forum ;), a kiedy płyta jest godna kupna, a kiedy nie ? Jakie są tego kryteria ?

Można ściągać pliki mp3 ;-) ale zdaje się mozna je trzymac przez 24 godziny tylko na dysku. Wiec zgadza sie, łamie prawo, ale nie samym faktem sciagania czegoś na dysk.

Napisane May 3, 2008, 1:20 pm
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

behemoth jest zespołem satanistycznym, nergal sam sie do tego przyznawał, chodzi oczywiśćie o intelektualny satanizm który stawia siebie w centrum wszystkiego :P ale żescie sie chłopaki rozchulały, od slayera przez behemotha po ideę ściagania mp3 :] a ty niedziak nie mów że nie ściągasz mp3jek bo i tak nie uwierzę :P

Napisane May 3, 2008, 2:10 pm
sinc

sinc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sinc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slayer, slayer... według mnie chłopaki troche tracą formę, ostatni album srednio przypadł mi do gustu. A Kerry King robi z siebie ostatnimi czasy na siłe gwiazdora, troche jak zakk wylde z Black label society (co nie wyklucza tego, ze obydwaj sa swietnymi gitarzystami). Ale mimo to slayer jest zywa legenda trashu. polecam kawałek "rainning blood" (standard metalowy:D). Ja liczę, że za jakiś czas wyjdą ze studia z nowym, dobrym albumem

Napisane May 3, 2008, 10:44 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
prawdziwa muzyka , czy to chodzi o rap ,o death metal czy o punk rock skonczyla sie 10 lat temu ...
Nie generalizuj kolego... Szczególnie jeśli mówimy to o niezbyt popularnych gatunkach muzycznych. Bo mogę Ci podać w ch*j zespołów, które nadal naprawdę trzymają klasę.

Napisane May 3, 2008, 10:50 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

ale jesli bys wymienial to napewno z undergroundu ;]

Napisane May 3, 2008, 11:15 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i co z tego, że z undergroundu? Ważne jest to, że nadal są świetne kapele.

Napisane May 3, 2008, 11:35 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):
ale jesli bys wymienial to napewno z undergroundu ;]
king crimson... nie powiesz mi, ze nie graja dobrej muzyki.
Podziemie to to nie jest.
nie bylo mowy o konkretnym gatunku muzyki. Jednak jesli chodzi o cos bardziej metalowego to tez sie wiele trafi ciekawych. Royek, nie bądź tak pesymistycznie nastawiony do świata muzyki :)

Napisane May 3, 2008, 11:37 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

wysatrczy porownac nowe plyty z tym z lat '80 wtedy sie poczuje roznice. pesymizm to zle stwierdzenie w tym momencie , nazwal bym to podkreslaniem faktow xD

Napisane May 3, 2008, 11:44 pm
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziadki stare co nie znaczy że nie potrafią rozpętać piekła na scenie np: przy Angel of Death

Napisane May 4, 2008, 9:15 am
6sic6

6sic6

Member
Wyświetl posty

Noo ja tutaj jestem za. Ciekawe jak się będziemy trzymać w ich wieku.

Napisane May 4, 2008, 9:17 am
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

te thrashmetalowe legendy to tez właściwie już dziadki np. Testament, Slayer czy nieśmiało powiem Metallica ^^) ale dają na scenie jak miło

Napisane May 4, 2008, 11:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja