Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slayer

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slayer , Thrash metal wszechczasów !!
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

halo people żądni cięzkich brzmień , gitarowych riffów i innego co wiąze sie z tak wielkim zespołe jakim jest SLAYER.
Chciałbym wiedzieć co myślicie o ich muzyce , jaki jest wasz ulubiny album , piosenka .....

Napisane Sep 10, 2005, 10:14 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a acdc ? zespol zalorzony w latach '70 a Stiffer Upper Lip poprostu miazdzy ... polski Kat , tez nie mlody zespol , a graja jakby tylko cyferki w ich wieku sie zmienialy to samo mozna powiedziec o TSA :]

Napisane May 4, 2008, 11:24 am
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supersonic69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a propos ACDC to płytę wydają nową w tym ro(c)ku, ciekawe czy będzie dziadkerska xP

Napisane May 4, 2008, 12:17 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja watpie ze bedzie slaba :D

Napisane May 4, 2008, 12:38 pm
supersonic69

supersonic69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supersonic69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie bedzie jak poprzednie czyli zajebista bo robienie podobnych płyt w przypadku ACDC sie sprawdza :P

Napisane May 4, 2008, 3:07 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy.kur.wisty zespół.Wszystkie płyty są git..chociaż nie najlepsza są show no mercy i Hell awaits ;)

Napisane May 4, 2008, 11:38 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo lubię Slayera. Nie będę wyróżniał tu żadnego albumu, czy kawałka, ponieważ podobały  mi się wszystkie. Jedynie "Christ Illusion" niekoniecznie mi podchodził.

Napisane May 6, 2008, 4:41 pm
tonyh

tonyh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tonyh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raining blood from Regin In Blood :P

Napisane May 9, 2008, 1:16 pm
paaulaa

paaulaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paaulaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry trash to Sodom

Napisane Jul 27, 2008, 10:18 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paaulaa powiedział(a):
dobry trash to Sodom

Noo tak Sodom też ostro przypierdala, ale jednak pod każdym względem Slayer jest lepszy i nie ważne kogo bardziej miłuje, mógłby to być nawet Sodom, ale i tak musiłbym przyznać wyższość Slayera. Lombardo gniecie pałkera Sodom'a niemiłosiernie, Araya swoim dzikim graniem i diabelskim rykiem również zmiata z powierzchni ziemi Thomas Such'a, no a Hanneman i Kerry King za swoje riffy, kompozycje stanowią "silnik" Slayer'a.

Napisane Jul 28, 2008, 2:35 pm
TheEnd

TheEnd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheEnd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo fajny zespół :D

Napisane Sep 16, 2008, 6:30 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2008, 6:40 pm przez TheEnd
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paaulaa powiedział(a):
dobry trash to Sodom

Dobry Thrash to Thrash a nie trash . . Najpierw by wypadałoby się zapoznać z pisownią tego co się słucha a potem szpanować .

Napisane Sep 17, 2008, 2:22 pm
Mopek666

Mopek666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mopek666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SLEYA!

jeden z moich ulubionych zespołów .
ich największy album to " REIGN IN BLOOD"

kawałek raining blood kładzie na kolana .

Oni stworzyli prawdziwy THRASH METAL. Kapela jest zamocna , king /hanneman i araya to geniusze metalu.

Napisane Sep 27, 2008, 4:22 pm
david318

david318

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to david318 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.God Hate Us All
2.Reign In Blood
3.Seasons In The Abyss

Ciekawe czy ktoś wiedział że dzisiaj tz.6 czerwca    jest "International Slayer day"
świętuję go  wypieprzając nieslayera xD z mojej playlisty ;D

Napisane Jun 6, 2009, 12:05 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sporadycznie słucham. Reign in blood zajebisty.

Napisane Jun 6, 2009, 12:26 pm
Wonski77

Wonski77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wonski77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slayer wymiata! najlepsze kawałki to Angel of death i Bloodline

Napisane Jun 6, 2009, 8:48 pm
mnsk8s

mnsk8s

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnsk8s zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

angel of death i raining blood wymiata
jak pierwszy raz to usłyszałem to zbierałem szczenę z ziemi

Napisane Jun 7, 2009, 2:37 pm
Angello

Angello

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Angello zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raining blood moim zdaniem ;p początek spoko

Napisane Jun 9, 2009, 3:40 pm
Tunior91

Tunior91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tunior91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak slucham tego na desce to jakos lek przechodzi i zapominam i skacze ;p

Napisane Jun 9, 2009, 8:57 pm
Riper07

Riper07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Riper07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co mi wiadomo to poprzez ugryzienie pająka do organizmu wlazło jakieś robactwo . Które wyżarło Jeffa od środka . Jestem ciekawy teraz Czy Holt zostanie w Slayerze i odejdzie z Exodusu ? Byłem rok temu na Ursynaliach i koncert z nim był bardzo spoko, mimo to wolałbym go właśnie w Exodusie .

Napisane May 7, 2013, 9:16 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja